[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez MOCca 25 paź 2009, 14:52
Belt, ja lubie rozmawiać o głupotach ;) Jak mija tydzień? A lekarze to gówno wiedzą, nie potrafią określić konkretnej przyczyny to boder, a bierzesz jakieś leki? Nie pytam jakie ale czy oni Cie leczą?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Belt 25 paź 2009, 18:50
Od kilku lat bralam tyle lekow, ze szkoda gadac. Od jutra bede miala nowe, moze zadzialaja wreszcie.
Belt

przez aga1978 25 paź 2009, 20:10
Cześć.Przyznam BELT że czytając Twoje wcześniejsze posty aż mi ciarki przeszł po plecach.Przykre że taki ból sobie można zadawać,mam nadzieję że nowe leki okażą się bardziej trafne dla Ciebie.Trzymam kciuki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Yennefer 26 paź 2009, 19:22
Belt to Ty się Nas boisz? To raczej My, wiedząc teraz o Twoich krwawych praktykach :-) i zamiłowaniu do oglądania krwi, powinnyśmy się zacząć obawiać :-)
Osobowość na granicy życia...

przez Belt 27 paź 2009, 08:05
Yennefer: bez obaw, cudza krew mnie nie interesuje :)
Belt

przez panwczapce 28 paź 2009, 10:14
To jak ? Widzę kilka chętnych osób :D
panwczapce

przez Belt 28 paź 2009, 17:43
Opty: oczywiscie, ze myslalam. Nawet podjelam pewne kroki w tym kierunku ale odrzucili mnie ze wzgledu na problemy z tarczyca.
Panwczapce: w ten weekend ?
Belt

przez panwczapce 28 paź 2009, 19:35
Tak pt lub weekend niestety w agrafce nic nie grają więc proszę i propozycje
śmiało ! :D
panwczapce

przez Yennefer 28 paź 2009, 21:08
Myślę, że najlepszą rozrywką dla Nas nerwicowców, byłaby gra w Paintball :-) :-) Można się pozbyć wszystkich negatywnych emocji i Belt by się już nie musiała ciąć, bo by się dostatecznie wyszalała :-) Słyszałam, że jest jakiś klub koło Manufaktury, który organizuje paintball w podziemnych schronach i starych fabrykach, ale trzeba zebrać większą grupę. Ale to tylko taka luźna propozycja....

przez panwczapce 28 paź 2009, 21:34
jestem za :D nawet w 3 4 osoby jest bardzo fajnie
panwczapce

przez Yennefer 30 paź 2009, 01:02
Niestety w ten weekend jest Święto Zmarłych, i nawet jeśli ktoś nie lubi tego święta (jak np.ja), to pewnie każdy ma jakieś tam zobowiązania.... Panie w czapce (żeńska wersja: baba w chustce na głowie? :-):-) grałeś w paintaball'a indywidualnie, czy w jakimś klubie w Łodzi (których, jak widzę w necie, jest całkiem sporo, więc mamy duży wybór)???

przez Belt 30 paź 2009, 22:05
Oj ja chyba jestem za nerwowa na paintball'a. Znając mnie to pewnie bym zaczęła strzelać sama do siebie heh
Belt

przez Yennefer 31 paź 2009, 20:15
Bo to jest tak, że nawet w Paintball'u widać nasze lęki. Ty Belt boisz się, nie wiem, że znowu zaczniesz się krzwdzić (nawet jeśli to są kulki z farbą), a ja, że od razu ktoś mnie ,,zastrzeli" (najgorzej, jako pierwszą) i znów będę uważać, że jestem do niczego i nie spełniam swoich oczekiwań. Ale zawsze możemy się tak umówić, że wszyscy będą strzelać do Ciebie, więc szybko będziesz miała wszystko z głowy :-), a Yennefer będzie poza ,,obstrzałem" hehehe :-):-) Pozdrawiam w ten piekielnie zimny wieczór.

przez marcin88lodz 01 lis 2009, 15:22
Witam wszystkich na forum. Czy może jest jakaś osoba która chodzi gdzieś na terapię grupową albo zna ośrodki w których się takie coś odbywa? Chodzi mi o Łódź... Wszytkim dziekuję z góry za odpowiedź i za radę:) pozdrawiam was

Sortuj wg