[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez Mal Knox 12 paź 2009, 02:38
Yennefer jak to sie stało ze jeszcze sie nie spotkaliśmy?opty mi dzisiaj zdradzil ze jest Ciebie bardzi ciekawy:Di przyznam że ja także
Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat instytutu ericksonowskiego?albo Krzysztofa Klajsa?

przez MOCca 12 paź 2009, 16:16
Wy chopy przed Promod chcecie się spotkać :P

niedziela o 17.00? czy jakieś kobiety też będą :) po ostatnim spotkaniu nie ma co sobie za dużo obiecywać, bo większość z Was się nie wstawiła. Do manu tam na górę, do placu zabaw dla dzieci ?

Ps. Pan w czapce a kapelusiki tez nosisz? :P
Pozdro lodzianie :}

Po edycji spóźniłam się na niedziele :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Victorek 12 paź 2009, 18:56
Yennefer, moje wagary tez kończyły sie często w ZOO i lunaparku :) Ach te wspomnienia...:)
A tak to może popełniłem błąd dzieląc sie niepotrzebnie na forum swoim poglądem na temat dr. Stelmaszczyka. Bowiem wyleczenie z nerwicy zależy w dużym stopniu od człowieka, w poczatkach Dr ten zrobił na mnie dobre wrażenie, ale z czasem kiedy nerwica bardzo mi sie pogłębiła, przyszła derealizcja 24 h na dobe, i niestety na to Dr Stelmaszczyk niewiele mógł poradzić, mam po prostu mieszane uczucia dlaczego nigdy nie zaproponował terapii, nie wysłał mnie gdzieś na ta terapie, otrzymywałem tylko receptę. W domu prywatnie przyjął mnie tylko raz a za kolejnym razem już chciał tylko w poradni i tam znow recepta i dobre słowo. Znalazłem inną Panią Doktor i naprawde zaczeło się coś dziać, w sensie terapie miałem załatwioną państwowo itp. Ale to tylko moje zdanie, na pewno prawda jest to że Dr Stelmaszczyk wczuwa sie w to co mówisz, w twoje problemy, potrafi uspokoić i sam znam dwie osoby które leczą sie u niego od paru lat z dobrym wynikiem. Tak więc może warto spróbować, pamiętaj zeby przede wszystkim się negatywnie nie nastawiać od poczatku :) Dr ten ma więcej opini pozytywnych niz nie więc coś to oznacza :)
Pozdrawiam
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mal Knox 12 paź 2009, 20:42
hej hej ale ja nie jestem chłopem;Dco najwyzej wiesniarą;D

przez MOCca 12 paź 2009, 20:46
W takim razie proszę się określić w ustawieniach na forum, a nie będzie pomyłek :) Myślisz, że byłoby więcej? No może ja :D A macie jakieś plany do następnego spotkania?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Mal Knox 12 paź 2009, 21:54
jeszcze nie ale mozesz cos zaproponowac bo mnie oczywiscie nikt tu nie słucha(no moze z jednym wyjatkiem;))za slabym jestem autorytetem hehe

przez MOCca 12 paź 2009, 22:06
Siedzenie na dupsku i picie piwa :) Przy manu pod arkadami jest takie miejsce i rzutki też są, jakby ktoś chciał :} Albo Szafa na Rewolucji 1910 klub muzyczny, tematyczny, szczerze to jeszcze tam nie byłam, ale słyszałam dużo pozytywnych opini, co szkodzi pozwiedzać kluby i trochę się zabawić :P

przez Mal Knox 12 paź 2009, 22:34
podoba mi sie ten pomysł,mozemy zrobic maly rajd po knajpach.tylko ze mi niestety od 20 pazdziernika weekendy odpadaja.
no chyba ze pojdziemy poszukac szalika i rekawiczek do mojej nowej czapki;)

przez MOCca 13 paź 2009, 23:14
TO INTERWENCJA !!!

Młodzi i kreatywni Łodzianie, karajanki kochane połączmy się w piątek na indywidualnej terapi :P

Nie odpisujcie lepiej, bo to będzie oznaczać, że przyjdziecie :}

przez panwczapce 15 paź 2009, 11:45
Ahhh ja ostatnie spotkanie totalnie zawaliłem :( obiecuję poprawę
Nie MOCca nie noszę kapelusików nie pasują mi XD już w czapce zabawnie wyglądam :P
Co i jak gdzie i kiedy ?
Może koncert w Agrafce w zgierzu ? pub z naprawdę wyjątkowym klimatem łatwy dojazd tanie piwo same plusy :D

[Dodane po edycji:]

Błąd koncert jest dopiero za tydzień :( no nic pilnie obserwuję i czekam na wieści
panwczapce

przez Mal Knox 15 paź 2009, 19:05
panie,a jaki koncert?chetnie bym sie wybrała posłuchać czegoś fajnego.W ten weekend niestety znowu jestem w trasie,więc tym razem bawcie sie dobrze beze mnie:)

przez panwczapce 15 paź 2009, 21:08
23 to jest w następny piątek w zgierzu we wspomnianej już agrafce będzie grał FARBEN LEHRE
http://www.farbenlehre.plocman.pl/
ogólnie sporo tam jest naprawdę ciekawych koncertów no i ten klimat :D prawdziwa kuźnia piwa
:D
panwczapce

przez Belt 17 paź 2009, 12:19
Ja mialam przyjsc na spotkanie ale pomyslalam, ze tym razem pewnie bedzie duzo ludzi a ja sie boje Was :p Jak teraz kombinujecie koncerty, rajdy po knajpach to obawiam sie, ze znow odpadne ale w sumie nie macie czego zalowac :)
Belt

przez Mal Knox 17 paź 2009, 15:22
duzo ludzi to chyba w naszym przypadku niemożliwe;D.Do tej pory odbyly sie 2 spotkania i na obu stawily sie 2 osoby.Także nie masz sie czego obawiać.

Sortuj wg