[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez Mal Knox 06 paź 2009, 11:37
eee,chyba nie możesz być starszy od opty/ego/iego(opty jak to sie odmienia?;D).Toż to doprawdy dinozaur.

przez panwczapce 06 paź 2009, 12:19
no właśnie o to chodzi że dosyc młody jestem :/ 24 lata i nie wiem czy moja obecnośc nie przeszkadzała by innym
panwczapce

przez Mal Knox 06 paź 2009, 12:37
O to rzeczywiście dzieciak z Ciebie. Ja mam 21 lat i rozmawiając z wyżej wspomnianym optym nie dostrzegłam zadnej przepaści mentalnej pomiędzy nami;)A tak serio to przedzial wiekowy o ile dobrze sie orientuje to 21-35,więc roznica jest niewielka.Wszyscy jestesmy w kwiecie wieku;DTakże zapraszamy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panwczapce 06 paź 2009, 20:09
mi doskwiera mniej więcej depresja ogólnie jestem małomówny i spokojny niestety leków nie mogę przyjmować wiec jakoś radzę sobie jak mogę choć czytałem że leki tylko zagłuszają rzeczywistość więc to nie jest wyjście dla mnie toż nie żałuje
bardzo z tym walczę oj bardzo i już sam zaczynam się sobie dziwić że mam aż tyle siły
chciałbym się spotkać tak zwyczajnie pogadać posłuchać to dla mnie bardzo ważne
panwczapce

przez Mal Knox 07 paź 2009, 17:15
duże dziecko...tym gorzej dla Ciebie;p
panie w czapce-to w takim razie musisz obserwowac naszą niezwykle interesującą dyskusję, pewnie niedlugo umowimy sie na jakies spotkanie ,jak juz każdy będzie mógł sie stawić.

przez panwczapce 08 paź 2009, 17:09
obserwuję cały czas :D
może ktoś opowie jak było na takim spotkaniu ?
bardzo mnie to ciekawi
panwczapce

przez bunny_wrrr 08 paź 2009, 17:19
przepraszam za offtop ale bardzo mi sie podoba nick panwczapce 8) ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Mal Knox 08 paź 2009, 18:18
Było bardzo kameralnie,zważywszy na to że było to spotkanie 2-osobowe;D a więcej niech
Ci opty napisze ja nie mam weny dzisiaj.
A może mi jakiś dobry człowiek powiedzieć co jest warte zobaczenia w łodzi?znajomi przyjezdzają na weekend a ja nie mam pojęcia gdzie ich zabrać.
no i może ktoś ma ochotę sie spotkac w niedziele?tylko tak wczesniej jakoś koło 16.Tylko nie piszcie ze może tak a może nie-tylko powazne propozycje;p

przez panwczapce 08 paź 2009, 18:58
oj nie mam zielonego pojęcia co można zobaczyć w Łodzi gdyż sam mieszkam tu od niedawna no i już miałem ten sam problem :/ gdzie iść z kimś co pokazać
koleżankę na pietrynę zabrałem wstyd mi było gdy prawie oberwała kawałkiem tynku no do manu to bez przesady ona z wawy centra sobie poogląda jak zechce sama więc kilka pubów i do domu niestety :(
zoo i wesołe miasteczko zabija nie radzę iść z kimś
mi niedziela pasuje ale najszybciej o 17 niestety :(
zawsze mogę dotrzeć na gotowe :D
panwczapce

przez Mal Knox 08 paź 2009, 21:38
No to sie ciesze ,moze byc nawet 17,ale biorąc pod uwagę że zadne z nas nie zna lodzi to duzo razem nie zwojujemy;D
Takze apeluje niech ktos sie do nas dolaczy!!!

przez panwczapce 08 paź 2009, 21:50
no pewnie ! dołączajcie tyle chętnych osób było wiec oto jest !
przybywajcie nie ma powodu do obaw ani stresu
serdecznie zapraszam
panwczapce

przez mmonikaa 09 paź 2009, 15:18
Co do zwiedzania Łodzi - zależy od zainteresowań danej osoby... Niektórzy będą zadowoleni z palmiarni, a inni z zakupów w manufakturze czy z przechadzki po Gdańskiej i innych ulicach centrum (wiele ciekawych kamienic). Poza tym fabryki, wille, żydowski cmentarz, Bałuty... no i Piotrkowska, rzecz jasna:). Gdzieś w internecie na pewno piszą coś o ciekawych miejscach w Łodzi, można i tym się posłużyć :).

przez Mal Knox 11 paź 2009, 12:00
jakby ktoś chciał jedzcze dołaczyc w ostatniej chwili to spotykamy sie w manufakturze pod sklepem promod o 17.

przez Yennefer 12 paź 2009, 02:02
Nie wiem, czy tylko ja mam takie problemy, ale od paru dni nie mogę się dostać na forum, być może to w związku ze zmianą serwera..... No w każdym razie Victorek chciałam się Ciebie zapytać o dr.Tadeusza Stelmaszczyka. Słyszałam, że to najlepszy psychiatra w Łodzi, oprócz sporej wiedzy i doświadczenia, podobno bardzo się angażuje w każdy przypadek, ale gdzieś natknęłam się na Twoją wypowiedź, że Tobie jednak nie pomógł? Czy to oznacza, że dr.Stelmaszczyk spacjalizuje się w określonych ,,problemach" i może się okazać, że jak pójdę do niego, to stwierdzi, że jednak mojego przypadku ,,nie weźmie"? Moja krucha psychika :-) może tego nie przetrzymać. W końcu ile razy można zmieniać lekarza, ostatecznie przestajesz wierzyć, że którykolwiek jest Ci w stanie pomóc....
Opty wyznaczyłeś spotkanie dla biednych nerwicowców, cierpiących na fobię społeczną, ludzi z depresją, ludzi z zaburzeniami adaptacyjnymi w Manufakturze, w niedzielny wieczór???? :-):-) To chyba cud, że w ogóle ktoś przyszedł :-):-) Ale to namacalny dowód, że Ty już cały ten ,,shit" masz za sobą i myślisz jak normalny człowiek, który chce przed poniedziałkiem jakoś się zrelaksować i nawet Manufaktura mu nie straszna :-) Dobrze wiedzieć, że z tego jednak można wyjść.....
Chyba ,,panwczapce" napisał, że ZOO i Lunapark są fatalnymi miejscami w Łodzi. Myślę, że sentyment do tych miejsc przychodzi z czasem :-) Spędzałam tam kiedyś każde wagary, a jeszcze w czasach, kiedy żył nasz kochany, świętej pamięci hipcio, to byłam świadkiem, jak kiedyś odwrócił się pupą do publiczności zgromadzonej tłumnie przy barierce i ochlapał wszystkich jakąś zielonkawo- brązową mazią spod ogona :-):-) Z kolei co do Lunaparku, to poszłam tam kiedyś tuż przed zamknięciem. Wszyscy chyba wiedzą, że pracownicy Lunaparku ,,za kołnierz nie wylewają" w czasie pracy :-) I taki pijany pan mnie wsadził na karuzelę-parasolki i....sobie poszedł w świat. Kręciłam się chyba z 30- 40 minut. To są wspomnienia... I jak tu nie kochać takich miejsc :-)
Osobowość na granicy życia...

Sortuj wg