[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Lublin]

przez Beric 23 lip 2014, 19:51
Też mieszkam w Lublinie i mogę się z kimś spotkać.

[Lublin]

przez Nicholas1981 27 lip 2014, 22:06
kielbasa82 napisał(a):Witajcie
Mieszkam 25km od Lublina, mam do Was pytanie czy ktoś z Was leczył się na oddziale nerwic na Abramowickiej (w głównym budynku szpitala na 1 pietrze), mam tam skierowanie i chciałem się dowiedzieć jak tam jest, czy po codziennej terapii zajmują się pacjentami,czy jest tam ciągle lekarz, pytam bo mam napady lęku i czasami paniki i chciałem sie dowiedzieć co robia z takimi pacjentami jak maja atak. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Byłem na Oddziale nr 6 dwa razy kilka lat temu - pełny koszmar. Do tej pory czasem mi się to śni. Jak było coś nie tak, przywiązywali pasami do łóżka i faszerowali jakimś gównem. Jak był potrzebny lekarz zwykle go nie było
Nicholas1981

[Lublin]

przez wielbłądzica 28 lip 2014, 00:04
Mieszkam 25km od Lublina, mam do Was pytanie czy ktoś z Was leczył się na oddziale nerwic na Abramowickiej (w głównym budynku szpitala na 1 pietrze), mam tam skierowanie i chciałem się dowiedzieć jak tam jest, czy po codziennej terapii zajmują się pacjentami,czy jest tam ciągle lekarz, pytam bo mam napady lęku i czasami paniki i chciałem sie dowiedzieć co robia z takimi pacjentami jak maja atak. Z góry dziękuje i pozdrawiam

ja tam teraz jestem. jest ok. a jeśli chodzi o dostepnosc lekarza to musisz bezposrednio z ordynatorem pogadac o Twoim przyjeciu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Lublin]

przez Chada 28 lip 2014, 00:10
wielbłądzica napisał(a):

ja tam teraz jestem. jest ok. a jeśli chodzi o dostepnosc lekarza to musisz bezposrednio z ordynatorem pogadac o Twoim przyjeciu.

Jesteś w klinice na ul.Głuska na nerwicach ?

Lamotrygina 150mg

[Lublin]

przez wielbłądzica 28 lip 2014, 22:38
jezdem

[Lublin]

przez kielbasa82 29 lip 2014, 09:49
wielbłądzica napisał(a):jezdem

To jestes na Głuskiej czy w budynku szpitala na Abramowickiej bo tam sa 2 kliniki

[Lublin]

przez wielbłądzica 31 lip 2014, 09:18
aha. to mi sie cos pomylilo.

[Lublin]

przez kielbasa82 31 lip 2014, 10:31
wielbłądzica napisał(a):aha. to mi sie cos pomylilo.

pomyliło ci się czyli w której klinice jestes bo nie rozumiem.

[Lublin]

przez Chada 31 lip 2014, 22:40
Nicholas1981 napisał(a):

Byłem na Oddziale nr 6 dwa razy kilka lat temu - pełny koszmar. Do tej pory czasem mi się to śni. Jak było coś nie tak, przywiązywali pasami do łóżka i faszerowali jakimś gównem. Jak był potrzebny lekarz zwykle go nie było

Raz tam byłem masakra jakaś 8 dni wytrzymałem potem mnie przenieśli bo byłem tam nieletni.

Lamotrygina 150mg

[Lublin]

przez Makabra 04 sie 2014, 13:16
Może ktoś chciałby się spotkać w Lbn? :)
Makabra

[Lublin]

przez kielbasa82 04 sie 2014, 14:20
Makabra napisał(a):Może ktoś chciałby się spotkać w Lbn? :)

Hej jak idzie leczenie? byłas na oddziale?

[Lublin]

przez Makabra 04 sie 2014, 14:22
kielbasa82 napisał(a):
Makabra napisał(a):Może ktoś chciałby się spotkać w Lbn? :)

Hej jak idzie leczenie? byłas na oddziale?

Właśnie robię sobie terapię wstrząsową :lol: Nie byłam :)
Makabra

[Lublin]

przez zima 04 sie 2014, 17:56
z tymi spotkaniami to zawsze jest obawa przed byciem rozpoznanym...no bo jak zaufac wariatowi ;-)
i zawierzyc ze w razie co nie pusci pary z ust na temat poczatku wspólnej znajomosci, wiedzy na temat przypadlosci uzytkownika z forum...
wiekszosc tez twierdzi ze jest zaburzona,a to w istocie moze byc wulgar egocentryk trudny do pogonienia...

Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

[Lublin]

przez Makabra 04 sie 2014, 18:06
zima napisał(a):z tymi spotkaniami to zawsze jest obawa przed byciem rozpoznanym...no bo jak zaufac wariatowi ;-)
i zawierzyc ze w razie co nie pusci pary z ust na temat poczatku wspólnej znajomosci, wiedzy na temat przypadlosci uzytkownika z forum...
wiekszosc tez twierdzi ze jest zaburzona,a to w istocie moze byc wulgar egocentryk trudny do pogonienia...

Obrazek

Nie strasz :lol:
Makabra

Sortuj wg