[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Lublin]

przez Euthymia 09 lut 2014, 09:09
Rozni, teraz lecze sie u Profesora Marka Masiaka, musisz znac, byly ordynator Abramowic. Ja mam dosyc szalone zaburzenia, poniewaz jedne sa z dziecinstwa, a drugie po narkotykach (bylam uzalezniona) i alkoholu. W szczegolnosci lęki i mysli i zachowania natretne. Uzaleznienie od seksu - po wykorzystaniu seksualnym. No i mam 18 lat. Yaaaay.
Sertralina
Karbamazepina

F60.3
F43.2
F31

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek
Ezechiel 25,17 Pulp Fiction

przez Aneczak 09 lut 2014, 10:10
To dobrze, że masz 18 lat, całe zdrowe życie przed Tobą. Masz z czego się cieszyć.

[Lublin]

przez Euthymia 09 lut 2014, 18:42
Serio? Mam wrażenie jakby miało być tylko coraz gorzej. Ale bardzo sie cieszę że moje zaburzenia zostały wykryte wcześnie, ponieważ moge zabrać się za reperowanie swojego życia w dość młodym wieku :))
Sertralina
Karbamazepina

F60.3
F43.2
F31

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek
Ezechiel 25,17 Pulp Fiction

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Lublin]

przez JKB 19 lut 2014, 07:08
A ja zaleczylem nerwice, ale niestety odzywa sie czasami. Próbuje wrócić ... A to nie jest fajne. Przykład z wczoraj. Wróciłem z pracy mega zmęczony, moja żona pojechała na siłownię. Mój synio położył sie spać w tym w czym chodził cały dzien. Mówię zeby sie przebral, ale on nie chce. I tak przez półtorej godziny tłumaczenia, proszenia, itd. Wkur... Mnie niemiłosiernie aż we mńie wszystko sie gotowalo, bolala mnie klatka piersiową, dretwiala lewa reka. Mówię do siebie (na spokojńie, bez paniki) znowu wraca nerwica. Za chwile atak bólu brzucha.... Nie poddam sie i będę z nią walczył bo chce cytując zdrowy :)
JKB

[Lublin]

przez tomasz_xyz 25 lut 2014, 10:49
ktoś ma ochotę się spotkać w Lublinie?
tomasz_xyz

[Lublin]

przez dorota1983 02 mar 2014, 22:59
hej ja jestem z okolic lublina lecze ie na ta przekleta chorobe 2 lata z malym skutkiem i jestem na psychodynamicznej tez juz 2 rok jak ktos chce pogadac to zapraszam dorka

[Lublin]

przez zima 08 mar 2014, 17:54
JKB, na Twoim miejscu tez bym sie wkurwiła.

-- 08 mar 2014, 16:55 --

zreszta- nie chce- niech sie nie przebiera-pokaz mu smierdzacego lumpa na ulicy i powiedz ze kazdy bedzie od niego uciekał.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

[Lublin]

przez maciek998 14 mar 2014, 23:27
Hej. Ma ktoś namiary na dr Kopacza? Dalej przyjmuje na Orlej?

[Lublin]

przez tomasz_xyz 17 mar 2014, 16:13
maciek998 napisał(a):Hej. Ma ktoś namiary na dr Kopacza? Dalej przyjmuje na Orlej?

tak. ale nie wiem czy warto do niego iść. chyba jest przemęczony...
tomasz_xyz

[Lublin]

przez maciek998 18 mar 2014, 11:38
tomasz_xyz napisał(a):
maciek998 napisał(a):Hej. Ma ktoś namiary na dr Kopacza? Dalej przyjmuje na Orlej?

tak. ale nie wiem czy warto do niego iść. chyba jest przemęczony...

A do kogo warto?

[Lublin]

przez zima 21 mar 2014, 20:53
ja wiem.....
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

[Lublin]

przez JKB 23 mar 2014, 09:26
Od ostatniego postu na forum zero objawów nerwicy :) nawet moja Pani psycholog mówi ze jesteśmy na dobrej drodze do życia bez nerwicy :) podstawa to dobre "fundamenty" czyli zdrowa dieta, ruch, przyjaciele, poczucie własnej wartości, itd. Dalej to świadomość ze to tylko (dla niektórych aż :) nerwica. Da sie z nią żyć, tak jak z upierdliwymi sąsiadami :) Tylko czemu ta wiedza kosztowala nie dużo kasy i cżasu :(
JKB

[Lublin]

przez Santiago20 26 mar 2014, 12:07
Jest ktoś z Krasnegostawu?

[Lublin]

przez nastazja2809 27 mar 2014, 02:35
Witam, ja mam problemy żołądkowe na tle nerwowym, nie wiem czy to nerwica, ale problem jest duży... Do tego mam przewlekłe nawracające zapalenie trzustki i drażliwość jelita... Jak na razie leczę się z tych problemów brzuchowych i biorę leki uspokajające. U psychiatry nie byłam, za to chodziłam przez jakiś czas do psychologa, który stwierdził, że jest ze mną wszystko w porządku, a problemy z brzuchem dalej były. Teraz jest trochę lepiej, ale nie mogę jeść niektórych rzeczy, kawa podrażnia brzuch, więc jej unikam. Jestem ciągle zdołowana, ledwo udaje mi się studiować, o nawiązywaniu nowych znajomości nie ma mowy...
Take me out to the black.
Tell them I ain't comin' back.
Burn the land and boil the sea.
You can't take the sky from me.

Sortuj wg