[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Lublin]

przez Radek88 28 lis 2011, 02:15
ja też się pisze, może tak na bilard jeśli ktoś lubi ?

[Lublin]

przez chory 28 lis 2011, 04:09
Raczej nic nie dojdzie do skutku, a siedźcie! sam bym się z wami rozerwał może byłyby jakieś pary chłopak-dziewczyna potem jak byśmy się poznali, ale jak nie to nie. Dla was: http://www.youtube.com/watch?v=L_mdX1USAgU
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

[Lublin]

przez Kompulsjonista 28 lis 2011, 23:08
Witam wszystkich, czy znalazłaby się tutaj jakaś osoba z Lublina chętna na spotkanie w cztery oczy? Zacząłem w tym roku studia właśnie w tym mieście. Jestem raczej typem samotnika, ale niemal każdego w końcu ciągnie do ludzi, a przynajmniej ze mną tak jest. Czuję, że po trochu zaczyna mnie osaczać i pochłaniać społeczeństwo, którym gardzę i tym samym zaczynam sam gardzić sobą. Nie cierpię ludzi a zaczynam spędzać wśród nich więcej czasu, bezproduktywnie, marnując go na pierdoły i zaczyna mnie to mocno irytować. W rzeczywistości poszukuję jednej osoby z którą mógłbym od czasu do czasu wyskoczyć na dobrą kawę lub herbatę i podyskutować na poziomie na różne tematy związane z naukami przyrodniczymi, polityką, psychologią, czy filozofią (ostatnie dwa od pewnego czasu leżą zakurzone w moim umyśle ze względu na brak osób z którymi mógłbym o nich właśnie porozmawiać tutaj na miejscu oraz ze względu na brak czasu na lekturę ukochanych książek). Nie cierpię ludzi ze względu na schematyczność ich działania, na prostotę ich życia, w którym w większości kierują się pierwotnymi instynktami, ze względu na ich głupią, bezsensowną pogoń i nieświadomość. Potrzebuję czym prędzej poznać kogoś nowego, kogoś kto wyrwie mój umysł z tej stagnacji, który sprawi, że znowu zacznę myśleć, analizować działać, nim zdechnę lub zapadnę w marazm przy tym biurku zakuwając kolejne linijki tekstu na pamięć, w kraju, w którym od studenta nie oczekuje się samodzielnego myślenia, a jedynie odtworzenia tego co było na wykładzie. Mam już dosyć marnowania czasu na poszukiwanie na oślep. Jeżeli jesteś osobą, która:
- ma większość ludzi za idiotów i śmieje się z ich działań,
- ma krytyczne podejście do życia, nic nie przyjmuje na wiarę, wszystko musi dokładnie przeanalizować i zrozumieć,
- gardzi prostotą motywacji działań innych ludzi i schematycznością ich życia,
- jest introwertyczna i raczej zamknięta w sobie,
- jest cicha, spokojna, opanowana, nie lubi przebywać w zatłoczonych miejscach i na różnego rodzaju imprezach,
- ma podobne zainteresowania do mnie,
- ma poziom inteligencji przynajmniej chociaż trochę odstający w górę ponad normę (chociaż i wśród takich zdarzają się idioci),
- jest z Lublina,
- przejawia zainteresowanie spotkaniem,
napisz do mnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Lublin]

przez chory 29 lis 2011, 01:57
Kompulsjonista, ciekawa wypowiedź ;)
zbanowany

[Lublin]

przez Kala99 29 lis 2011, 18:53
no to kiedy to spotkanie?
Pernazinum 50mg + Trittico CR 75mg

[Lublin]

przez chory 29 lis 2011, 19:49
Kala99, kiedy zbierze się odpowiednia liczba osób :smile:
zbanowany

[Lublin]

przez Kala99 29 lis 2011, 23:59
To może nigdy nie nastąpić! :(

[Lublin]

przez chory 30 lis 2011, 20:39
Całkiem możliwe.
zbanowany

[Lublin]

przez rafał27 01 sty 2012, 21:22
Witam, ja też z Lublina. Coś tu cicho ostatnio ale dobrze wiedzieć, że jesteście bo za jakiś czas będę miał kilka pytań ;)
First we learn to fly
Then we learn to cry

[Lublin]

przez problemowa 09 sty 2012, 11:52
Ja też z Lublina

[Lublin]

przez Kala99 09 sty 2012, 23:37
Jest już wystarczająca liczba osób chętnych na spotkanie? Piszcie kto chętny...

[Lublin]

przez open_minded 09 lut 2012, 10:38
Witam wszystkich.
Jestem z okolic Lublina (Pojezierze), forum czytam regularnie, postanowiłem się ujawnić. W ostatnim czasie czułem się do tego stopnia fatalnie, że przełamałem się w kwestii wizyty u psychiatry. Diagnoza to: "zespół depresji o złożonej etiologii + DDA". Zaczynam przygodę z lekiem z grupy SSRI. Od marca mam nadzieję rozpocząć terapię na ul. Abramowickiej.
Ech, jak beznamiętnie to wszystko brzmi... ;) W istocie jest tak, że czuję się jak sztuka mięsa mielona w zwolnionym tempie w maszynce do mięsa (maszynka z opcją "bullet time") ;) Tak bardzo zazdroszczę ludziom, którzy wiodą standardowe życie, potrafią cieszyć się istnieniem nawet na najbardziej hedonistycznej płaszczyźnie...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

[Lublin]

przez C(c)złowiek 15 lut 2012, 18:52
Ja moze w ta sobote bede w Lublinie. Chce kto sie ze mna spotkac? Jestem z Warszawy i mam duze doswiadczenie jesli chodzi o spotkania!!!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

lublin psychoterapeuta

przez dzu 03 mar 2012, 02:37
Witam.

Proszę Was wszystkich o polecenie jakiegoś dobrego psychoterapeuty z Lublina przyjmującego na NFZ specjalizującego się w leczeniu nerwicy lękowej. Pomożecie?

Kogo polecacie? Dlaczego?

Jeśli taki temat już był - sorki, ale potrzebuję aktualnych informacji.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 03 mar 2012, 03:34 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono
dzu

Sortuj wg