[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Lublin]

przez chory 17 mar 2011, 23:43
Ja wiem że inni mają gorzej! A są pewnie i tacy którzy mają gorzej od ciebie p4wka nie ma co się licytować! to nie pomoże ani tobie ani innym.
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

[Lublin]

przez p4wka 18 mar 2011, 01:32
no dobra dobra nie chce szkodzić, nie chce mówić że dajmy na to że ja mam bardziej przejebane, tylko bardziej od innej strony, bez złe kontakty, przez bezmyślne decyzje, dochodzę do mojej depresji, więc trochę okrężną drogą, bo znika całe moje bezpieczeństwo, nagle się okazuje że nie mam kasy i jestem powiązany z osobami których w zasadzie nie chce znać,ale sprawy tak zagalopowały że przez następne miesiące tak łatwo tego nie zmienię. Więc zobaczcie, spotkałem złych ludzi na swojej drodze którzy się okazali wampirami energetycznymi, i widzę te możliwości, wartość życia, ale póki co jestem zablokowany, brak kasy i niskie poczucie własnej wartości, kompletnie zaniedbanie swojego wizerunku i obowiązków związanych z edukacją. Ale jakoś pracuję nad poprawą, więc nie jest tragicznie.

[Lublin]

przez chory 18 mar 2011, 02:34
p4wka napisał(a):no dobra dobra nie chce szkodzić, nie chce mówić że dajmy na to że ja mam bardziej przejebane, tylko bardziej od innej strony, bez złe kontakty, przez bezmyślne decyzje, dochodzę do mojej depresji, więc trochę okrężną drogą, bo znika całe moje bezpieczeństwo, nagle się okazuje że nie mam kasy i jestem powiązany z osobami których w zasadzie nie chce znać,ale sprawy tak zagalopowały że przez następne miesiące tak łatwo tego nie zmienię. Więc zobaczcie, spotkałem złych ludzi na swojej drodze którzy się okazali wampirami energetycznymi, i widzę te możliwości, wartość życia, ale póki co jestem zablokowany, brak kasy i niskie poczucie własnej wartości, kompletnie zaniedbanie swojego wizerunku i obowiązków związanych z edukacją. Ale jakoś pracuję nad poprawą, więc nie jest tragicznie.

Trzymaj się chłopie! cokolwiek przeżywasz.
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Lublin]

przez michelv 25 mar 2011, 12:57
Co tam u Was? Nikt nic ostatnio nie pisze.

[Lublin]

przez chory 26 mar 2011, 02:13
Wszyscy mają się świetnie! :D
zbanowany

[Lublin]

przez soulfly89 11 kwi 2011, 01:22
michelv napisał(a):Co tam u Was? Nikt nic ostatnio nie pisze.

Nie wiem jak inni, ale ja, raz gorzej raz lepiej, żyję sobie swoim życiem ;) Wiosna jest, jakoś leci :) U Ciebie mam nadzieję, też nie najgorzej? W razie czego pisz PW. Rzadko bywam teraz na forum, ale bywam.

[Lublin]

przez tuco 13 kwi 2011, 11:06
Ja teraz mam robotę, to mogę wyskoczyć do Lbn, tylko nie wiem gdzie i jak? Czasami tydzień mi pasuje czasami weekend. Z resztą w maju będę w tym mieście...U mnie jak zwykle pizdacja....
tuco

[Lublin]

przez michelv 18 kwi 2011, 20:20
A co Wy na spotkanie na Feliniaadzie czy też innych imprezach, które już wkrótce w Lublinie?

[Lublin]

przez soulfly89 18 kwi 2011, 23:15
Fajny pomysł :) Na Boysów i inne disco polo to ja raczej się nie wybieram ale na Kazika i inne rockandrollowe rzeczy - jak najbardziej :mrgreen:

[Lublin]

przez wielbłądzica 23 kwi 2011, 19:50
A może ktoś chciałby pójść na zespół Kamp w soundbarze?

[Lublin]

przez chory 23 kwi 2011, 23:35
A co grają, gatunek? pozdrawiam
zbanowany

[Lublin]

przez wielbłądzica 24 kwi 2011, 00:52

[Lublin]

przez chory 24 kwi 2011, 01:18
Super idę! lubię te klimaty, zapraszam na PW w celu uzgodnienia szczegółów ;) pozdro i dzięx za informację!
zbanowany

[Lublin]

przez tuco 25 kwi 2011, 13:05
Jest tutaj, ktoś z okolic Zamościa, Chełma?
tuco

Sortuj wg