[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez michelv 02 sty 2011, 13:53
Ja też się pisze. Napiszcie tylko kiedy i gdzie, dobrze byłoby powymieniać się doświadczeniami i tak sobie pogadać.

Pozdrawiam.

przez vvv 11 sty 2011, 00:21
hej Wszystkim! może w najbliższą środę, ok. południa, gdzieś w centrum (plac zamkowy?) SPOTKANIE?
są chętni?
vvv

przez soulfly89 11 sty 2011, 00:35
Ja w każdą środę koło południa siedzę na zajęciach. Tak jak codziennie zresztą ;) Oprócz weekendu. Ale mnie w ogóle nie ma co brać pod uwagę bo nie mam na nic czasu :hide: aż do ferii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vvv 11 sty 2011, 20:29
a zagląda tu jeszcze ktoś czasem??:)
vvv

przez pasazer02 13 sty 2011, 17:48
I jak spotkanie, czy doszło do skutku? odpowiedziejszy termin byłyby chyba na któryś weekend.
Może wiecej osób by przybyło. pozdr;)

przez chory 13 sty 2011, 20:46
Ja jestem jak najbardziej za spotkaniami, jak coś PW albo post tu w temacie. Dotychczas spotkałem się z użytkownikami: czarnapasqda, soulfly89, vvv i powiem że było świetnie! POLECAM :D
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez vvv 13 sty 2011, 22:20
pasazer02 napisał(a):I jak spotkanie, czy doszło do skutku? odpowiedziejszy termin byłyby chyba na któryś weekend.
Może wiecej osób by przybyło. pozdr;)

Witaj, spotkanie doszło do skutku, ale tylko w dwu-osobowym składzie. Ja weekendy mam zajęte, więc jeśli chodzi o spotkanie to na mnie nie możesz liczyć, pozostałe dni tygodnia- jak najbardziej jestem chętna.
vvv

przez marcin87 18 sty 2011, 23:22
Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

przez vvv 23 sty 2011, 14:30
marcin87 napisał(a):Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

Hej, niestety nie wiem czy gdzieś przyjmuje dr. Wieczorek na fundusz, ale teraz prawie w każdej poradni jest ten problem. Ja też przez to musiałam zmienić lekarza.
Jedna z nielicznych przychodni, w której została bezpłatna poradnia psychologiczna to Sanitas- może któryś z tamtejszych lekarzy będzie umiał Ci pomóc.
Pozdrawiam
vvv

przez Katixx 23 sty 2011, 17:58
Gdzie w ogole teraz przyjmuja lekarze psychiatrzy na fundusz? W polowie miesiaca dzwonilam tez do sanitasu, ale tam tez dostalam info, ze na razie przyjmuja tylko na platne wizyty i zeby sie dowiadywac.
Prosze o pomoc! potrzebuje lekarza na nfz...

przez vvv 23 sty 2011, 20:36
Katixx napisał(a):Gdzie w ogole teraz przyjmuja lekarze psychiatrzy na fundusz? W polowie miesiaca dzwonilam tez do sanitasu, ale tam tez dostalam info, ze na razie przyjmuja tylko na platne wizyty i zeby sie dowiadywac.
Prosze o pomoc! potrzebuje lekarza na nfz...

Z tego co wiem to na ul. Staszica 22 "Psychomed" - (chyba tak to się nazywa), tel. 81-5326534, ale tylko pierwsza wizyta jest bezpłatna.
Możesz spróbować też w szpitalu na Staszica, możliwe że tam też jest bezpłatna poradnia, tel. niestety nie posiadam.
vvv

przez xxxp 04 mar 2011, 13:21
vvv napisał(a):
marcin87 napisał(a):Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

Hej, niestety nie wiem czy gdzieś przyjmuje dr. Wieczorek na fundusz, ale teraz prawie w każdej poradni jest ten problem. Ja też przez to musiałam zmienić lekarza.
Jedna z nielicznych przychodni, w której została bezpłatna poradnia psychologiczna to Sanitas- może któryś z tamtejszych lekarzy będzie umiał Ci pomóc.
Pozdrawiam

Witam, na fundusz dr Wieczorek przyjmuje na ulicy Leonarda 12, w PZP VIAMED tel. 508 117 896. poza tym na fundusz w tej samej przychodni przyjmuje również dr Pałyska i dr Tylec. Dodatkowo przychodnia ma również umowę z funduszem na psychologa/ psychoterapia.Pozdrawiam

[Lublin]

przez p4wka 15 mar 2011, 02:46
jeśli ktoś jest tutaj zdepresjonowany to niech do mnie napisze, może wtedy zacznie doceniać wartość życia ;p

[Lublin]

przez pasazer02 17 mar 2011, 22:42
p4wka napisał(a):jeśli ktoś jest tutaj zdepresjonowany to niech do mnie napisze, może wtedy zacznie doceniać wartość życia ;p
o co ci chodzi? chcesz robić ranking problemów? każdy problem jest indywidualny, i rozpatrywanie w aspektach "ja mam gorzej", wcale niczego nie rozwiązuje. jak dla mnie osobiście może tylko dobić :?

Sortuj wg