[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez rebus 07 gru 2010, 19:22
Ja też mimo bardzo dobrego okresu ostatnio, od paru dni czuję się słabo, ale zachęcony niedawną poprawą próbuję z tym walczyć, dlatego też chętnie bym się spotkał jakąś większą grupą ;]

@chory, na razie nie mam żadnych planów na piątek i sobotę, więc w sumie pora mi obojętna. Jeśli chodzi o miejsce, to najlepiej dla mnie byłoby gdzieś w centrum ;)

przez minako89 07 gru 2010, 23:31
czarnapasqda to co piszesz brzmi strasznie, mam nadzieję,że aż tak źle z Tobą nie jest!
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

przez czarnapasqda 07 gru 2010, 23:54
Zalezy co dla kogo znaczy zle :) Ale w sumie ostatnio nie jest najgorzej, ciekawe tylko ile tym razem utrzyma sie moj w miare dobry nastroj...
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 08 gru 2010, 00:44
minako89 napisał(a):chory bardzo bym sobie tego życzyła jednak fakty są takie a nie inne. Więc jeśli jednak znacie jakiegoś godnego polecenia specjalistę to bardzo proszę o namiary.

Swoją drogą ie wiem z jakiego powodu znaleźliście się na tym forum, co Was gnębi, ale szczerze podziwiam i zazdroszczę(bez ironii!) Wasz zapał do spotkań towarzyskich.

Najlepsza przychodnia państwowa do jakiej trafiłam to Akademicka przy ul. Langiewicza. Szczerze polecam! A byłam w kilku... Imię i nazwisko oraz telefon do pani psycholog, która mi pomogła wyślę zaraz do Ciebie na PW. Tylko pamiętaj, że co dla jednego dobre, komuś innemu może się nie spodobać - to tylko moja subiektywna opinia, że było OK. Ogólnie o moich doświadczeniach z psychologami mogę więcej opowiedzieć jak się kiedyś spotkamy - mam nadzieję, że to nastąpi kiedyśkiedyś :)

Mnie obecnie gnębi już dużo mniej niż kiedyś. Skąd zapał do spotkań towarzyskich? Bo nadrabiam stracony czas ;) ... I robię wszystko, żeby za długo nie siedzieć sama w domu...

Co do spotkania, to u mnie mała zmiana planów, mam czas w sobotę po 12. Tez wolałabym gdzieś w centrum.

przez p4wka 12 gru 2010, 23:18
Szukam profesjonalnej pomocy i ochrony, żyję w nieciekawych okolicznościach i chcę to jakoś zmienić ale samemu brakuje mi siły, może ktoś chciałby pomóc? Piszcie PW. pozdrawiam.

przez pasazer02 16 gru 2010, 23:08
"Najlepsza przychodnia państwowa do jakiej trafiłam to Akademicka przy ul. Langiewicza. Szczerze polecam! A byłam w kilku... Imię i nazwisko oraz telefon do pani psycholog, która mi pomogła wyślę zaraz do Ciebie na PW."

Przepraszam, czy moge wiedzieć czy w tej przychodni znajde pomoc w zaburzeniach odżywiania?
Witam wszystkich, od niedawna też mieszkam i studiuje w Lublinie. Odkąd mam problem o którym napisałam, totalnie zamknęłam się w sobie, wiec nie mam nawet z kim porozmawiać. Może w końcu zmobilizuje sie aby poszukać jakiejs pomocy.
Dziękuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich.

przez chory 17 gru 2010, 00:06
Również pozdrawiamy! :mrgreen:
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez soulfly89 18 gru 2010, 00:25
pasazer02 napisał(a):Przepraszam, czy moge wiedzieć czy w tej przychodni znajde pomoc w zaburzeniach odżywiania?

Wydaje mi się, że tak, pracują tam psychologowie po studiach, szkoleni do pomagania różnym osobom. A jeśli uznają, że ktoś inny w Lublinie pomoże Ci lepiej, na pewno skierują Cię do odpowiedniego miejsca. Zawsze to ludzie z branży, więc znają się lepiej gdzie w Lublinie są jakieś dobre terapie z NFZ. Próbuj! :) A jeśli masz jakieś wątpliwości najlepiej zapytaj na miejscu albo podczas wizyty.

Trzymaj się! I jeśli masz ochotę pogadać pisz na PW. Ja ostatnio jestem bardzo zajęta bo mam ciężki rok na studiach i pracę, ale jakiś wolny wieczór się na pewno znajdzie.

:)

przez pasazer02 18 gru 2010, 22:34
Dziękuje bardzo;)
Jeśli tylko będę w stanie otworzyć się, napewno napisze, narazie lepiej czuje się na takich otwartych anonimowych przestrzeniach. Może kiedyś zbiore się i wyrusze. Codziennie mijam ten gabinet bo mieszkam niedaleko, ale narazie boje się tam zajść. Może jako noworoczne postanowienie - obiore sobie taki cel. Pozdrawiam;)

przez vvv 21 gru 2010, 22:32
Witam wszystkich z Lublina (i nie tylko)!
Mój problem zaczął się ok 3 lata temu a dziś już prawie żyję normalnie. W trakcie tych trzech lat życie mi trochę "uciekło" więc bardzo chętnie nadrobię stracony czas spotkaniami towarzyskimi z osobami, które mają/miały podobne problemy;)
Pozdrawiam
W
vvv

przez soulfly89 21 gru 2010, 22:51
Cześć vvv

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Też żyję prawie normalnie - może nawet chciałam trochę przedobrzyć z tą normalnością bo znalazłam sobie tyle zajęć, tyle rzeczy, które jeszcze chcę zrobić, zaangażować się, że ledwo mam czas na spanie. Ale na jakiś wypad na miasto chwilka się na pewno znajdzie :)

przez chory 21 gru 2010, 23:19
Pozdrawiam wszystkich, z dwoma osobami z tego forum już się spotkałem i było świetnie! Jestem otwarty na kolejne. :D
zbanowany

przez vvv 22 gru 2010, 16:53
soulfly89-
mam nadzieję, że znajdziesz czas na spotkanie, ja na pewno znajdę, ale jak się skończy Świąteczna gorączka!

chory-
utrzymujesz kontakty w realu z tymi osobami? Również jestem otwarta na spotkania;)

Pozdrowienia,
W

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!
vvv

przez chory 22 gru 2010, 17:19
vvv Tak utrzymuję ;)
zbanowany

Sortuj wg