[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez czarnapasqda 28 lis 2010, 21:45
Hmm, no moze i tak. Ja nie tylko dlatego co napisalam nie bede na spotkaniu, w moim przypadku decyduje sila wyzsza. Ale moze to choc troche usprawiedliwi osoby, ktore jednak nie zdecyduja sie na spotkanie, nie wiem....
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

przez rebus 29 lis 2010, 01:37
Każdy kto ma to za sobą, czy też jest w trakcie z pewnością zrozumie ;] ja sam nie wiem jak będę się czuł wśród póki co obcych osób z moją nerwicą i małą fobią społeczną :P choć ostatnio jest ze mną lepiej :)

przez czarnapasqda 29 lis 2010, 18:32
Tak czy inaczej mi tylko pozostaje zyczyc Wam udanego spotkania, bo sama chocbym nawet i chciala nie dam rady, jutro wyjezdzam z Lublina na dluzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 04 gru 2010, 01:11
Hm, to jak? Ma ktoś wolne sobotnie przed-popołudnie? Nie mam z kim bałwana lepić :why:

przez chory 04 gru 2010, 13:22
Jestem skłonny dziś się zjawić, ale odezwijcie się! pójdziemy na jakiś spacerek czy cuś. Czy ja tylko z soulfly89 idę? tak czy inaczej będzie super. Pozdrawiam soulfly89 poszła PW :D
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez soulfly89 05 gru 2010, 23:36
Słuchajcie, bardzo miły dziś mieliśmy spacerek i stwierdziliśmy, że tak być nie może że na forum nas tyle chętnych, a z ruszeniem się z domu to już gorzej, więc padł pomysł:

Następny weekend - łyżwy albo wspólne lepienie bałwana! (bo dzisiaj się śnieg nie lepi, niestety, ale ma być odwilż, więc może coś z tego wyjdzie?). Oczywiście wszelkie inne pomysły są mile widziane! Piwo, sok, herbatka, coca-cola, co chcecie!

Mam nadzieję, że komuś pasuje następny weekend. Tak czy inaczej, odzywajcie się! :)

przez chory 06 gru 2010, 00:27
Po pierwsze soulfly89 dziękuje ci za miło spędzone popołudnie! w twoim towarzystwie. Oczywiście razem zapraszamy innych na spotkanie, na pewno nie będziecie żałować ;) pozdrawiam
zbanowany

przez minako89 06 gru 2010, 20:54
Hej. Też aktualnie mieszkam w Lublinie i mam do Was pytanie. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychologa/psychiatrę z tym że chodzi mi o wizytę państwową. Jestem w kiepskiej formie i chyba muszę się udać:(. W ogóle jeśli jest tu ktoś kto miałby ochotę pogadać, a jest w lepszej formie, to zapraszam.
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

przez chory 07 gru 2010, 00:04
minako89 Oczywiście z przyjemnością zapraszam do pogawędki ;) zrobimy tak że nie będziesz musiała iść do żadnego psychologa, zobaczysz. Sama z tego wyjdziesz! Pozdrawiam
zbanowany

przez Dorcia 07 gru 2010, 01:18
Witajcie!
Czy ktos z was był może na oddziale leczenia nerwic w Lublinie? Chciałabym poznac wasze zdanie na temat tego oddziału? czy terapia rzeczywiście coś daje tam? Dorota

przez rebus 07 gru 2010, 14:03
To jak z tym spotkaniem? Zbieramy jakąś ekipę na piątek lub sobotę? :D

przez minako89 07 gru 2010, 14:45
chory bardzo bym sobie tego życzyła jednak fakty są takie a nie inne. Więc jeśli jednak znacie jakiegoś godnego polecenia specjalistę to bardzo proszę o namiary.

Swoją drogą ie wiem z jakiego powodu znaleźliście się na tym forum, co Was gnębi, ale szczerze podziwiam i zazdroszczę(bez ironii!) Wasz zapał do spotkań towarzyskich.
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

przez czarnapasqda 07 gru 2010, 16:54
minako89 - nie jestes sama :) tez nie jestem ostatnio w najlepszej formie, zreszta chyba nie tylko my, skoro spotkanie z forum odbylo sie w 2 osoby :)
pytalas tez z jakich powodow jestesmy na forum.. w moim przypadku to nie jest zadna tajemnica, ale jednak za duzo pisania, wieki by to zajelo:) w kazdym badz razie, kazdy kto poznaje moja sytuacje obecna czy przeszlosc, docenia swoje zycie ;)

przez chory 07 gru 2010, 17:15
rebus powiedz gdzie i kiedy? pozdrawiam :D
zbanowany

Sortuj wg