[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez chory 28 lis 2010, 00:55
W każdy dzień po godz. 14 jestem wolny, bo do tej godzinki albo mam prace albo szkołę. Pozdrawiam
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez stardoll 28 lis 2010, 01:23
chory, moze jak ktos jest w totalnym dole to nie ma ochoty na grupowe wypady do knajpy. Woli spotkac sie, pogadac, wymienic doswiadczeniami i wyzalic komus w cztery oczy. Wiadomo, ze inny klimat bedzie w barówce przy piwku a inny na spotkaniu osoby w depresji i takiej, ktora chce jej pomoc choc troche. I trzeba uszanowac to, ze ktos nie ma na razie sił/ochoty/boi sie wyjscia w wiekszym gronie. A Ty fochy strzelasz :roll:
a 10 osob to ty raczej na spotkanie nie znajdziej, jak bedziesz czekal na tyle osob to w rok nie zbierzesz
i wyluzuj z tymi twoimi sztywnymi zasadami, bo aż :lol:
stardoll

przez chory 28 lis 2010, 04:07
Dobra nie chcesz to nie przychodź, kto będzie miał taką ochotę to będzie stosował się do zasad. Ja już swoje powiedziałem i czułem że kolejna 'zraniona dusza' się odezwie, której coś nie pasuje. Następną kwestią jest to że nie jest pewnym czy pójdziemy do baru na piwo, skoro będzie tyle osób, wszystko wyniknie w trakcie. I naprawdę nie ma co się oburzać na te 'reguły' bo stworzyłem taki system żeby było nam wszystkim łatwiej. Pozdrawiam a do tych krnąbrnych bufonów którym dalej coś nie pasuje: dajcie spokój! PEACE & LOVE!
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 28 lis 2010, 04:35
chory napisał(a):I naprawdę nie ma co się oburzać na te 'reguły' bo stworzyłem taki system żeby było nam wszystkim łatwiej. Pozdrawiam a do tych krnąbrnych bufonów którym dalej coś nie pasuje: dajcie spokój! PEACE & LOVE!

Ej, bez przesady... Ja się nie obrażam, ale mi też się dziwne wydało że mi piszesz "Szanuj reguły!" jakbyś miał jakieś prawo tego ode mnie wymagać. To jest forum internetowe i ja na przykład wolę być anonimowa. Poza tym jeśli ktoś nie chce się stosować do Twoich zasad, to znaczy, że po prostu jest indywidualistą ;) po co od razu wyzywać ludzi od krnąbrnych bufonów? Jest takie powiedzenie, że jak trzy osoby Ci mówią, że jesteś pijany, to idź do domu i się połóż - tak samo, może weź się zastanów co Ci ludzie na forum piszą, bo mają sporo racji. Poza tym nie musisz pisać pogrubioną czcionką, zwykła jest wystarczająco widoczna, tutaj jest taki zwyczaj, że pogrubiasz tylko imię użytkownika, do którego się zwracasz. No, ale rób jak chcesz, ja Ci żadnych zasad dyktować nie mam zamiaru.

U mnie z czasem jest kiepsko - mam w zasadzie wolne tylko wieczory (oprócz wtorków i czwartków) no i weekendy.

przez quercus333 28 lis 2010, 11:04
Hej. Nie umawiam się za niczyimi plecami, po prostu nie jestem z Lublina( nie mam mozliwości być w innym terminie) i rzeczywiscie grupowe spotkanie w moim przypadku nie ma sensu w tym momencie ze wzgledu na mój stan psychiczny. Chciałem tylko wyjasnic dlaczego nie dopisałem sie do tej listy... Tak w ogóle to dwa tygodnie temu wyszedłem ze szpitala po nieudanej próbie, w dodatku poza granicami kraju i nie mam siły na spotkania przy piwie i pogaduchy w gronie kilku osób. Dziekuje osobom które stanęły w mojej obronie i rozumieja mój brak potrzeby sie integrowania. Pozdrawiam

przez scorpio 28 lis 2010, 11:17
dlaczego przy moim nicku pojawia sie napis ze sie wycofalam ? :>

przez rebus 28 lis 2010, 11:47
scorpio napisał(a):dlaczego przy moim nicku pojawia sie napis ze sie wycofalam ? :>

Może nie dostosowałaś się do zasad :lol:

przez chory 28 lis 2010, 12:30
scorpio
Kod: Zaznacz cały
ps. a ja mam taki sajgon, ze postanowilam nie isc  zrezygnowalam, po tym jak sie ciagle ucze a materialu nie ubywa, do 7 nie zdaze takze rozsadniej jest zostac xD
Przepraszam cię Kamilo ale źle to zinterpretowałem, jako byś chciała zostać w domu.

1. chory (Piotr)
2. doloressss20 (Dorota)
3. marciatka (Marta)
4. soulfly89 (.tu.wstaw.imię.)
5. scorpio (Kamila)
zbanowany

przez scorpio 28 lis 2010, 13:41
tamto bylo odnosnie uczelni.. ze nie ide na uczelnie :D ale teraz juz wszystko gra ;)

przez rebus 28 lis 2010, 16:18
chory napisał(a):scorpio
Kod: Zaznacz cały
ps. a ja mam taki sajgon, ze postanowilam nie isc  zrezygnowalam, po tym jak sie ciagle ucze a materialu nie ubywa, do 7 nie zdaze takze rozsadniej jest zostac xD
Przepraszam cię Kamilo ale źle to zinterpretowałem, jako byś chciała zostać w domu.

1. chory (Piotr)
2. doloressss20 (Dorota)
3. marciatka (Marta)
5. scorpio (Kamila)

Rozumiem, że nie bierzesz pod uwagę takiego "krnąbrnego bufona" jak ja?

przez stardoll 28 lis 2010, 16:48
rebus napisał(a):Rozumiem, że nie bierzesz pod uwagę takiego "krnąbrnego bufona" jak ja?

:lol: :lol: :lol: ;)

ogólnie to ja może tez bym sie zjawiła, ale mam humory, doły i doliny więc nie wiem, ktora noga wstanę w dniu spotkania wiec nie bede nic obiecywac :?
stardoll

przez chory 28 lis 2010, 21:21
Przyjaciele, w razie coś już na przód was zapisałem :lol: tylko proszę dopiszcie swoje imiona w nawiasach jeśli chcecie. A po za tym każdy powtarzam każdy jest bardzo mile widziany, jak w rodzinie, ze swoimi 'górami i nizinami' że tak to nazwijmy.

1. chory (Piotr)
2. doloressss20 (Dorota)
3. marciatka (Marta)
5. scorpio (Kamila)
6. rebus (.tu.wstaw.imię.)
7. stardoll (.tu.wstaw.imię.)

Jak widać uzbierała nam się całkiem duża grupka, także spotkanie już blisko. PS. Nie ważne w jakim stanie jesteś, ważne jest to abyś przyszła/edł! To może ci pomóc. Pozdrawiam serdecznie :yeah:
zbanowany

przez czarnapasqda 28 lis 2010, 21:30
Moze pomoc, ale i nie musi. Po wypowiedziach ludzi widac, ze wielu z nich juz sie dobrze czuje, a dla osob, ktore jeszcze nie radza sobie do konca ze soba moze to byc dosc trudne i dolujace. Wiem to po sobie. I po takich spotkaniach z Wroclawia, gdzie czesc ludzi miala to wszystko juz za soba, a ci co sie z tym jeszcze borykali tylko zamulali towarzystwo..
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

przez chory 28 lis 2010, 21:36
Skoro nawet by 'zamulali' nic złego by się nie stało, a po drugie wątpię by ktoś był już tak super zadowolony by przeszkadzać lub zagłuszać tych spokojniejszych! :mrgreen:
zbanowany

Sortuj wg