[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez soulfly89 04 kwi 2010, 02:56
A widzisz, a ja mam już skierowanie w torebce :) Niech moc będzie z Tobą!

przez złość 17 kwi 2010, 19:54
może ktoś w Lublinie zainteresowany jest POWAŻNĄ MEDYTACJĄ? jako skuteczną drogę do osiągnięcia dystansu, wyciszenia, radości. dużo rozmów, terapii za mną, ale najbardziej pomaga mi medytacja. medytuję sama jakby ktoś się chciał przyłączyć zapraszam bardzo. nie chodzi mi tutaj o konkretną formę/rodzaj medytacji tylko po prostu o posiedzenie w grupie małej/dużej (to zależy od nas) w milczeniu, skupieniu, a z wewnętrznym uśmiechem. proszę o odpowiedzi. medytująca złość :D
<Władza nad samym sobą daje siłę, nie nad innymi!>

przez czekoladka 01 maja 2010, 20:34
Witam wszystkich!!! Bardzo proszę o porade-znacie jakiegoś dobrego psychoterapeute w Lublinie?najlepiej zeby byl lekarzem psychiatra ale psycholog tez moze byc. Jesli mieliscie z nim kontakt to tez podzielcie sie wrazeniami...Slyszeliscie cos o p.Krystynie Kotowej albo o p.Dorocie Pyrgies? Z gory dziekuje za odpowiedzi:-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aggnieszka 03 maja 2010, 13:44
Hej wszystkim.
Co Wy na to żeby sie kiedyś spotkać, pożalić wzajemnie a może i pośmiać?? Wiem że były tu kiedyś takie pomysły już, ale nie wiem czy to doszło do skutku.
Pozdrawiam.

przez soulfly89 08 maja 2010, 20:54
Jestem za. Proponuję najbliższy weekend.

Jak ktoś chętny to pisać do mnie soulfly89@gazeta.pl

:papa:

[Dodane po edycji:]

To jak z tym spotkaniem?

Odzywajcie się proszę - ja mam dużo za dużo czasu.
Zamiast go marnować, chętnie pogadam.
Marzy mi się taka lubelska grupa wsparcia.

Moja propozycja ciągle aktualna, nie musi być koniecznie weekend :)
soulfly89@gazeta.pl

przez puszekokruszek 11 maja 2010, 12:59
Ja odpadam, nie mam co z dzieciem zrobić ;)

(ktos aktualnie leczy się na Abramowickiej? znaczy sie interesuje mnie czy nadal trzeba stawać o 6 rano w kolejce czy mozna tel się umówic. Planuję psychiatrę zmienić)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez soulfly89 11 maja 2010, 21:12
Ja byłam na Abramowickiej ostatni raz w marcu i teraz chodzę gdzie indziej właśnie przez to że godziny są tam straszne, niedostosowane do ludzi którzy mają jakiekolwiek obowiązki. No i już nie psychiatra a psycholog. Ale doświadczenie mam marne, więc raczej nic nie doradzę.

przez Natusia 13 maja 2010, 12:22
Witam jestem tu nowa i jestem z okolic Lublina pozdrawiam wszystkich ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez marcin87 15 maja 2010, 22:30
Witam lublinian :) Szukam kogoś z kim można by się spotkać, albo chociaż popisać na gg lub "mejlem". Numer gg:3819334, mail: marc1n2@interia.pl.

A przy okazji dołączam się do prośby innych osób, o dobrego psychoterapeutę (raczej facet).

przez soulfly89 16 maja 2010, 12:51
Cześć, chciałam napisać tylko, że sobotnie spotkanie wyszło! Hurra!
I na pewno będzie więcej. :D

Tym razem byłyśmy tylko we dwie, ale mam nadzieję, że na kolejnych będziemy się spotykać w szerszym gronie.
Dla takich depresyjnych przypadków jak my wsparcie grupy daje naprawdę dużo :)

Witaj Marcin :) Witaj Nastusia :)
Jeśli o mnie chodzi to dużo bardziej wolę spotkania na żywo. Niestety żadnego terapeuty na razie nie mogę polecić, ale za dwa tygodnie powinnam już coś wiedzieć.

Trzymajcie się!
soulfly89@gazeta.pl

przez Natusia 17 maja 2010, 10:09
soulfly89

hej hej :)

jakby ktoś miał czas i ochotę porozmawiać to zapraszam moje gg 3087181

przez Loco 18 maja 2010, 00:43
Witam biłam się z myślami czy napisać tu czy nie bo właściwie nie mam ochoty się przyznawać do tego ze mam tą parszywą nerwicę(lęki) i wszyscy nie powinniśmy o tym mówić i zagłębiać się w to, najpozytywniejsze moim zdaniem są tu tematy typu kroki do wolności bo jak się czyta te inne dołujące to się robi kroki w tył zamiast do przodu, nasz mózg i ciało normalnie jaja sobie z nas robią ale przecież tak nie było zawsze ... nie istnieje wczoraj dlatego czy nie moglibyśmy być zdrowi od zaraz ?tu i teraz?:) mam 24 lata ale bez względu na wiek piszcie c.a.n.d.y.g.i.r.l@wp.pl

przez rebus 18 maja 2010, 21:33
Bardzo chętnie spotkałbym się z kimś, kto ma podobne problemy do moich (nerwica lękowa, depresja). Mam sporo czasu w czwartek, to może ktoś miałby ochotę? Jakby co to zapraszam na PW.

przez Natusia 19 maja 2010, 08:18
rebus

też byś się chętnie spotkała z kimś właśnie kto ma podobne problemy , ale ja niestety w czwartek nie mogę , mam wizytę u lekarza... ale trzeba o tym pomyśleć;)

Sortuj wg