[Opole] szukam lękowców z Opola

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Opole] szukam lękowców z Opola

przez Akin 30 sie 2010, 11:15
Polećcie mi jakiegoś lekarza w Opolu ? Chcę się wybrać, a u mnie zbyt małe miasto i jednak wolę nie.
Akin

przez miszka 01 wrz 2010, 17:50
witam a konkretnie specjalizujacego sie w jakich zaburzeniach

przez Akin 01 wrz 2010, 17:56
Najlepiej psycholog, chcę się opierać na rozmowach niż na lekach.
Podejrzewam u siebie n.lękową.
Akin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miszka 01 wrz 2010, 21:10
jestes tyle czasu na forum i nie orientujesz sie co masz zdagniozowane ?

[Dodane po edycji:]

podaj swoje gg jak chcesz to popiszemy cos w tym temacie

przez Akin 01 wrz 2010, 21:15
Od niedawna zaczęłam wchodzić na forum, miałam przerwę w użytkowaniu. Życie mi się trochę pokomplikowało, to znów zawitałam.
Akin

przez miszka 01 wrz 2010, 21:22
rozumie
wienc jak chesz zebysmy porozmawiali na temat Tych lekazy i psychologow to polecam gg mozesz przeslac na prywatny

[Dodane po edycji:]

chyba ze nie masz mozliwosci

przez beztwarzy 22 wrz 2010, 20:01
Ja w tym roku zaczynam zarówno studia, jak i leczenie w Opolu. Ja się nie lękam, gorzej - nic nie czuję. Od dwóch lat jestem jak posąg, bez duszy i jaźni. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie najlepiej iść do psychiatry? Muszę mieć skierowanie?
Dziś jest najpiękniejszym dniem...
www.pokochaczycie.pl

przez zelek31 23 wrz 2010, 21:23
Pozdrowienia dla wszystkich z Opola.

przez black horse 17 lis 2010, 14:47
beztwarzy, znam taki problem jak Ty, jesli chcesz jakis informacji to zapraszam do napisania na gg, jestem z Opola, studiuje psychoterapie, ja Ci jeszcze nie moge pomoc, ewentualnie pogadac bo mam znajomego, ktory mial taki sam problem, ale znam fajna psychoterapeutke, wiec jak cos to piszcie: 3201192

przez beztwarzy 20 lis 2010, 12:07
Ja byłem na wodociągowej ostatnio, 26 mam spotkanie kontrolne. Narazie dostałem fluanxol i chlorprotixen, bo dopiero w styczniu mam badanie psychologiczne. Po lekach uczyłem się kilka razy, przez pierwsze 3-4 dni. Biorę tydzień, ale mam już taki zamuł, jeszcze gorszy od tego co mam bez leków. Potrzebuję jakiejś terapii albo czegoś ale takiej dogłębnej, bo nie jestem w stanie znaleźć przyczyny, tego co jest ze mną, ani nawet nie wiem, kiedy to nastąpiło. Wiem, że jakieś inne leki pewnie pomogą w jakimś stopniu, ale też nie długo. To jest takie posypywanie bólu solą.
Dziś jest najpiękniejszym dniem...
www.pokochaczycie.pl

przez kreatka 13 gru 2010, 18:56
Cześć!
Orientujecie się może czy w Opolu w ogóle jest takie miejsce, gdzie jest psychoterapia indywidualna z umową z NFZ? Wiem, że jest terapia grupowa na Wodociągowej, ale ja potrzebuje indywidualnej.
Pozdrawiam.

przez black horse 10 sie 2011, 14:37
Witam, też jestem z Opola. Też panicznie boję sie zostawać sama w domu. Mieszkam z chłopakiem, ale ona ja gdzieś wychodzi to dosłownie dostaję ataku paniki i musze wiedzieć kiedy będzie, jak długo mam zostawa sama w domu.:(

przez Radi 12 wrz 2011, 22:03
Na Wodociągowej też można uczestniczyć w terapii indywidualnej z NFZ. Musisz mieć skierowanie od psychiatry i stać w długiej kolejce.

przez polanaaa 15 sty 2012, 16:46
Witam
pisze tu ktos jeszcze tez jestem z okolic Opola.
NIe bylam jeszcze u lekarza ale przypuszczam ze tez mam jakas nerwice lub depersonalizacje juz duzo sie o tym wszystkim naczytalam i nie wiem nawet czy sama polowy tych rzeczy sobie nie wmawiam bo przed tym jak tego nie czytalam mialam tlyko zwykle objawy leku i nic wiecej. A teraz doszly do tego ta depersonalizacja uczucie obcosci , inne patrzenie na swiat czasami jest lepiej chociaz ciagle o tym mysle czasami gorzej ludzie w okol mnie nie rozumieja i chetnie bym z kims pogadala kto cos takiego rozumie i daje sobie z tym rade.

Sortuj wg