[Opole] szukam lękowców z Opola

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez zygfryda 22 sty 2008, 08:34
jaestem za, udało mi się zrobić prawko :shock: , więc jakoś powinnam dotrzeć, czekam na termin i miejsce.
Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić

przez MamaMisia 22 sty 2008, 23:12
Witam i pozdrawiam Was serdecznie!
Jestem z Opolskiego - połowa drogi mędzy Opolem a Wrocławiem :) Mam 26 lat, mężą, synka i ... "To" - czyli nerwicę lekową... czasem juz nie wiem czy płakać czy smiać sie z tego...eh, cięzko jest ale musimy sie wspierać...
Misiu K.C

przez zygfryda 21 lut 2008, 09:27
A gdzie dokładnie mieszkasz Mamo Misia? :smile: (fajnie to brzmi), bo ja też mniej więcej na trasie Opole-Wrocław, do Wrocka mam 70 km a do Opola ok. 30

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akin 03 mar 2008, 11:26
zygfryda napisał(a):jaestem za, udało mi się zrobić prawko , więc jakoś powinnam dotrzeć, czekam na termin i miejsce.

To już zrobiłaś czy dopiero będziesz robić? ;)
Akin

przez zygfryda 04 mar 2008, 19:45
zrobiłam! Ale strasznie dużo nerwów...i lęku mnie to kosztowało

przez maiev 04 mar 2008, 22:27
zygfryda napisał(a):bo ja też mniej więcej na trasie Opole-Wrocław, do Wrocka mam 70 km a do Opola ok. 30

też mniej więcej na tej trasie z tym że odrobinę bliżej mi do Wrocławia niż do Opola - no i połączenie lepsze - nie jestem zmotoryzowana tylko zdana na różne środki komunikacji
MamaMisia napisał(a):estem z Opolskiego - połowa drogi między Opolem a Wrocławiem :)

podobnie jak ja. :)

Niedługo się okaże że mieszkamy bardzo bliziutko siebie. :)
"I need a new version of me..."

przez MamaMisia 19 mar 2008, 07:14
Przepraszam że dopiero dziś piszę ale szczerze mówiąc zapomniałam o tym temacie - wybaczcie:) Ja mieszkam w miasteczku ktore lezy prawie dokładnie w połowie drogi miedzy Opolem a Wrockiem ale to jeszcze woj. opolskie:) Chyba naprawde blisko mieszkamy ... :):):) Pozdrawiam i obiecuje częściej tu zaglądać a jakby co to piszcie na pri. Napisze do was jak wróce z pracy - jak ja tam przezyje?! ... brrrr...
Misiu K.C

re:

przez killa_amok 30 mar 2008, 01:16
pozdrowienia dla wszystkich z woj.opolskiego. ja rowniez bardzo chetnie pisze sie na spotkanie.

pozdrawiam

przez Akin 20 kwi 2008, 22:56
zygfryda napisał(a):zrobiłam! Ale strasznie dużo nerwów...i lęku mnie to kosztowało

Gratulacje
Akin

przez kami 24 kwi 2008, 07:27
to co z tym spotkaniem?? :D ...teraz pogoda co raz lepsza, to moze w maju jakis meeting??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :mrgreen:

przez Akin 24 kwi 2008, 08:36
A to ile by było chętnych osób?
Mam cały maj do dyspozycji, ale popołudniu.
Akin

przez mix 28 kwi 2008, 21:04
Witam rowniez.
Jestem z Opola, w tym roku w maju wbije mi 22lata.
U mnie wykryto depresje i zaburzenia osobowosci.
pozdrawiam wszystkich.
mix

przez freyaa_82 29 kwi 2008, 20:56
Witam Serdecznie,
ja również jestem z woj. opolskiego :) Mam 26 lat i bardzo chętnie nawiążę kontakt z osobami z tego regionu. Ja mam troszeczkę inną sytuację, nie mam problemów z wyjściem z domu, właściwie to w domu czuję się gorzej:/ Bez problemów mogę podróżować, mam natomiast (czasami) napady lęku w supermarketach?! Na szczęście potrafię je dość skutecznie opanować, tak żeby nikt niczego nie zauważył. Gdyby ktoś chciał porozmawiać to czekam na korespondencję (@ lub gg).

przez Akin 29 kwi 2008, 21:46
Witajcie :)

Freyaa - skad jesteś ?
Akin

Sortuj wg