[Tarnów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Tarnów] Tarnów

przez NeedsHelp 02 kwi 2012, 12:25
Hej. Ja też szukałam czegoś innego, i przypadkiem wyskoczyło mi to forum. Przeczytałam archiwum 2008 roku i zastanawiam się, co się z ludźmi podziało - czy nadal istnieją? Ktoś próbował się tutaj organizować w jakieś grupy, spotkania... i tak przemknęło mi przez głowę czy to aby na pewno świetny pomysł? :( nie wiem, mam problem i nie mam się do kogo zwrócić. Jak patrzę na ceny prywatnych wizyt to już w ogóle wszystkiego mi się odechciewa :/ :(

jak można mieć depresję na wiosnę? nie ogarniam........ :( jakby ktoś był chętny do rozmowy to zapraszam na PW.

Pozdrawiam

[Tarnów] Tarnów

przez Aligera 26 kwi 2012, 13:59
Cześć, przeszukiwałam internet w całkiem innym celu, kiedy przypadkiem skierowało mnie tutaj. Nigdy nie miałam problemów ze strachem, nerwicą natręctw i pochodnymi objawami, ale i tak się zalogowałam. Przykuła mi uwagę dojrzałość waszych wypowiedzi, mimo, że macie problemy. Jak to możliwe? Jestem otwarta na kontakt i rozmowę, chociaż z natury nie lgnę do ludzi. Moja rodzina jest wyizolowaną wyspą, nie mam kontaktu z kuzynostwem ani rodzice nigdy nie zapraszali znajomych, dlatego czuję lekki niepokój na myśl o rozpoczynaniu znajomości przez internet. Z drugiej strony brakuje mi nowych osobowości.

Można mieć spadek nastroju na wiosnę, szczególnie wczesną. Nawet mnie się zdarza. Gorzej, gdy nie mija. To już mi się nie zdarza.

[Tarnów] Tarnów

przez PsychoEksperts 16 maja 2012, 14:26
Być może komuś z Państwa ułatwi korzystanie z psychoterapii i pomocy psychologicznej informacja, że w odległości ok. 50km od Tarnowa (Świniary, gm. Solec Zdrój) działa Poradnia Zdrowia Psychicznego (kontrakt z NFZ). Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu i mailem podanym na stronie http://www.psychoeksperts.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Tarnów] Tarnów

przez bellabella 24 maja 2012, 07:53
PsychoEksperts napisał(a):Być może komuś z Państwa ułatwi korzystanie z psychoterapii i pomocy psychologicznej informacja, że w odległości ok. 50km od Tarnowa (Świniary, gm. Solec Zdrój) działa Poradnia Zdrowia Psychicznego (kontrakt z NFZ). Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu i mailem podanym na stronie http://www.psychoeksperts.pl

Mnie sprawia problem wyjście z domu do sklepu oddalonego o 300 m a Pani proponuje jakąś poradnię 50 km od tarnowa w dodatku oczywiście prywatnie... wyjątkowo drażniąca reklama

[Tarnów] Tarnów

przez PsychoEksperts 29 maja 2012, 10:03
Kontrakt z NFZ oznacza, że usługi Poradni Zdrowia Psychicznego są refundowane, czyli BEZPŁATNE dla pacjenta.

[Tarnów] Tarnów

przez kikaa 19 lip 2012, 10:55
Czy ktos moglby mi polecic prywatnie jakiegos psychologa , dobrego? Naprawde potrzebuje z kims pogadac, nie radze sobie sama ze soba i jest coraz gorzej. Bardzo prosze o jakies namiary, dziekuje

[Tarnów] Tarnów

przez MartusiaMM 27 lip 2012, 14:17
Kikaa, spróbuj w gabinecie mojej terapeutki. Ma stronę http://www.inveni-tarnow.pl. Spróbuj, mi pomaga w Kr, nie jest łatwo ale jestem zadowolona.
Powodzenia.

[Tarnów] Tarnów

przez jl1982 14 sty 2013, 14:50
Hej witam wszystkich, ja też od czasu do czasu odwiedzam to forum zwłaszcza wątek tarnów też mam nerwice i sam nie wiem co mam ze sobą zrobić, chodziłem trochę do p. Jacka Skrobota jest naprawdę w porządku miły empatyczny potrafi podnieść na duchu. A jeśli ktoś ma ochotę niech pisze do mnie o wszystkim na maila jl3007@interia.eu a odpiszę tematy dowolne to razem się będziemy dołować albo podnosić na duchu :D pozdrawiam
P.S. Jestem z okolic Tarnowa,

[Tarnów] Tarnów

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 15:12
jesteś z tarnowa?mam pyt.czy w tarnowie jest jakiś aeroklub?i czy widziałeś ZK tarnów?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

[Tarnów] Tarnów

przez alka123 04 lut 2013, 20:47
Hej..
Przeczytawszy ten wątek a wcześniej zalogowawszy się chciałabym poznać popisać z ludźmi którzy mają zaburzenia lękowe..ostatnio jestem na etapie szukania terapii nigdy nigdy bym sie o to nie posądzała że będę tego potrzebować nawet teraz mam duży wyrzut sumienia/emocjonalny zgrzyt że mogę potrzebować takiego wsparcia ale tym oszukiwaniem się żyje już zbyt długo..Zastanawiam się też nad terapia grupową chciałabym popisać z kimś kto ma jakieś doświadczenia w tym zakresie, próbowałam sie też zarejestrować w ramach NFZ do psychologa to jest istny koszmar jeśli chodzi o biurokrację z tym związaną, po dzisiejszym telefonie to juz zakrawa o śmieszność..mam na skierowaniu wypisane "objęcie leczeniem specjalistycznym" pani w rejestracji powiedziała mi że należy wypisać o objęciem terapią ...matko a czy w przypadku poradni psychologicznej to nie to samo????Przecież psycholog nie przepisuje leków więc może chodzić tylko o terapie. Ręce opadają to juz chyba wyzdrowieje na własną rękę..trzeba mieć dużo siły żeby do tej pomocy dotrzeć..

[Tarnów] Tarnów

przez Cicicha 27 mar 2013, 15:47
Witaj alka123
Mam na imię Alina,mam 25 lat i jestem z Tarnowa :)właściwie to przypadkiem trafiłam na to forum i odrazu się zarejestrowałam,w sumie to przeczytałam tylko kilka wypowiedzi na tym forum,pytasz o psychoterapie czy psychologa....otóż ja również cierpię na zaburzenia lękowe i to dość uciążliwe,lecze się już trochę lat,próbowałam również farmakologicznie ale to mi nie wychodzi po za tym doszłam do wniosku że jeśli to tylko moja psychika to po co się truć lekami i tą chemią?obecnie jestem na etapie nasilonych objawów somatycznych których jest całe mnóstwo dlatego piszę bo pomyślałam sobie że może jeśłi znajde dusze podobną do mojej to będzie mi i tej osobie łatwiej żyć wiedząc że nie jestem z tym sama i może wymienimy się jakimiś sposobami na radzenie sobie z takimi problemami no i chyba najważniejsze to poczucie wsparcia i zrozumienia. Gdybyś chciała się z taką osobą porozumieć,pogadać kiedyś może poznać to ja bardzo chętnie piszę się na coś takiego. Może razem będzie nam łatwiej pokonać lęki ;)
„Wszystko jest w Tobie. Złe emocje i dobre myśli. W życiu chodzi o to, żeby pozbyć się tych pierwszych i mieć jak najwięcej tych drugich. I to jest właśnie szczęście.”

[Tarnów] Tarnów

przez Mista 30 mar 2013, 16:38
Witam, mam na imię Rafał mam 23 lata jestem z Tarnowa i również cierpie na zaburzenia lękowe (nerwicowe cz też depresyjne) z różnymi objawami somatycznymi, jeśli byłby ktoś zainteresowany poznaniem się i wymianą doświadczeń to niech napisze do mnie na mój adres e mail: arsenal083@gmail.com

Pozdrawiam
Rafał

[Tarnów] Tarnów

przez Tamao 30 mar 2013, 18:46
może ktoś polecić jakiegoś psychologa w Tarnowie? chcąc zapisać się na nfz nalezy mieć skierowanie?i jak dlugo się czeka, i ile moze kosztować wizyta prywatna? nie jestem nawet zorientowana gdzie można znaleźć psychologa oprócz poradni na mostowej

[Tarnów] Tarnów

przez Cicicha 03 kwi 2013, 14:45
Tamao
niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Sortuj wg