[Tarnów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Tarnów] Tarnów

przez zalowy 03 paź 2010, 23:23
te poszukuje psychoterapeuty w tarnowie... potrzebuje juz od bardzo dlugiego czasu poprostu sie wygadac o moich problemach, myslach o ktorych nikomu nigdy nie mowilem ... mialem chyba fobie spoleczna wogole teraz to nie widze sensu zycia, mam niska samoocene Bog wie co jeszcze... z gory dzieki za odpowiedz

Re: [Tarnów] Tarnów

przez milaj1 11 paź 2010, 14:22
Hej jestem nową uczestniczką tego forum. Ktoś tu pytał o psycholog Strejczyk chodziłam do niej przez kilka miesięcyj eśli chodzi o opinię to mnie za bardzo nie pomogła może dlatego że oczekiwałam od niej więcej a może dlatego że jednak nie ma wystarczającego doświadczenia i nie podchodzi indywidualnie do pacjenta przynajmniej ja mam takie odczucie teraz zapisałam się do Skrobota zobaczymy na pewno jest bardziej doświadczonym lekarzem. Nadmienię że cierpię na nerwicę lękowo - depresyjną od dzieciństwa, cierpiałam na depresję brałam seronil beznadziejny tyje się strasznie po nim , deprexolet i inne przez rok leki i psychoterapia zakończyłam w kwietniu tego roku, teraz nawrót masakra. Szlag mnie trafia, nie nawidzę wychodzić sama z domu, wszystko mnie wkurza jestem nerwowa, ciągle się martwię i mam obsesję na punkcie swojego wyglądu ciągle porównuję się do innych. Duszę wszystko w sobie, ciągle się "przestraszam" wystarczy że coś spadnie, przerąbane jak sobie radzicie z lękami z ciągłym niepokojem a najgorsze jest to że nie wiadomo o co chodzi skąd się biorą te bezpodstawne lęki.

[Dodane po edycji:]

a może ktoś z was próbował hipnozy, wiecie czy jest jakiś psychoterapeuta w tarnowie który leczy tą metodą

[Tarnów] Tarnów

przez allusiaz 25 lut 2011, 14:41
cześć wszystkim. kurcze tak slucham tego co piszecie i mysle sobie ze to faktycznie nie latwe opowiadac o sobie obcej osobie. natomiast ja chodze na terapie juz od roku i ten problem jest tylko na poczatku. teraz juz nie ma tego stresu. moja terapeutka jest troche jak rodzic a troche jak przyjaciel. dziekuje bogu ze zdecydowalam sie do niej pojsc. zreszta kiedys juz o tym pisalam na forum. I zdecydowanie polecam te kobiete. zaczelam do niej chodzic do gabinetu w brzesku bo mi sie wydawalo ze lepiej jechac gdzies poza tarnow ale teraz juz to nie jest problem. zreszta na szcxzescie pani Magda otwarla gabinet w Tarnowie wiec jest teraz na miejscu. bardzo ją polecam. mnie pomogla i nadal pomaga. zreszta znam jeszcze jedna osobe ktora do niej chodzila i bardzo sobie chwali. wyszla za maz, ma dziecko a przedtem wydawalo sie ze to niemozliwe. ciagle jakies doly.
takze jak ktos chce to polecam swoja terapeutke choc wcale nie chce znowu tak sie nia dzielic :))

-- 25 lut 2011, 13:43 --

ha ha ha z samego nazwiska nic nie wywnioskujecie :)) to oczywiscie pani Magda POdolanska, ma gabinet na Bema jak wpiszecie jej nazwisko w wyszukiwarce to znajdziecie strone jej gabinetu. Polecam

-- 25 lut 2011, 20:52 --

ania jestes?

-- 27 lut 2011, 13:07 --

szkoda ze nikt z tarnowa sie nie odezwal. chetnie pogadalabym. mam od wczoraj strasznego dola a do terapii jeszcze 4 dni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Tarnów] Tarnów

przez beautyflower 07 mar 2011, 21:23
Nie polecam Podolanskiej - mało wiedzy i mało doświadczenia.
Kto wie jak się dostać prywatnie do Skrobota (telefon, adres) - nigdzie nie ma na ten temat informacji.

[Tarnów] Tarnów

przez allusiaz 11 mar 2011, 14:28
och widzę że ktos tu nie polubil pani Magdy :))) chyba jej poskarżę :)) ale milo ze jest ktos kto też się u niej leczy..albo raczej leczyl bo chyba nie kontynuuje skoro tak kiepsko wypadla w ocenach jury. jakos nie spodobala mi sie ta ocena ale sa gusta i guściki. Beautyflower! obys znalazla to, czego szukasz. allusiaz

[Tarnów] Tarnów

przez kubaq 09 sie 2011, 20:52
Szukam kogoś z Borderline, żeby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. Najchętniej kogoś w związku, bo głównie ta tematyka i problemy z nią związane mnie interesują, płeć bez znaczenia.

[Tarnów] Tarnów

przez bellabella 27 wrz 2011, 10:00
hello. Od kilku lat próbuję znaleźć dobrego terapeutę w Tarnowie - bezskutecznie. Napiszcie proszę kogo polecacie.. wiem że o tym było już kilkakrotnie, ale.. wciąż mam problem z odnalezieniem profesjonalnej pomocy. Mam wrażenie że Tarnów jest strasznie zaściankowy jeśli chodzi o specjalistów z prawdziwego zdarzenia - wszyscy pouciekali do Krakowa:( Moje doświadczenia:
P. Skarżyńska - spotkania bardzo rozrywkowe i wydaje mi się że to wszystko. Potrzebuję terapii, a nie spotkań towarzyskich!
P. Podolańska - nie polecam, zero kontaktu, wydawało mi się że nie wie co robić, czułam się zakłopotana w trakcie wizyty a sama terapeutka wyglądała na znudzoną... brr nigdy więcej:(
P. Strejczek - na wizytę przez NFZ czeka się miesiącami.. byłam nawet umówiona ale pech chciał że poważnie się rozchorowałam.. wizyta prywatna w triadzie kosztuje 100 zł (!) Gdyby nawet P. Strejczek była aż tak dobra (w co wątpię), mnie po prostu nie stać na tak kosztowną terapię..
P. Skrobot - jak wyżej (jeśli chodzi o NFZ), plus nie mam pojęcia gdzie i jak przyjmuje prywatnie..
A tak w ogóle szkoda że wątek "leży odłogiem", odzywajmy się częściej..

-- 27 wrz 2011, 10:00 --

hello. Od kilku lat próbuję znaleźć dobrego terapeutę w Tarnowie - bezskutecznie. Napiszcie proszę kogo polecacie.. wiem że o tym było już kilkakrotnie, ale.. wciąż mam problem z odnalezieniem profesjonalnej pomocy. Mam wrażenie że Tarnów jest strasznie zaściankowy jeśli chodzi o specjalistów z prawdziwego zdarzenia - wszyscy pouciekali do Krakowa:( Moje doświadczenia:
P. Skarżyńska - spotkania bardzo rozrywkowe i wydaje mi się że to wszystko. Potrzebuję terapii, a nie spotkań towarzyskich!
P. Podolańska - nie polecam, zero kontaktu, wydawało mi się że nie wie co robić, czułam się zakłopotana w trakcie wizyty a sama terapeutka wyglądała na znudzoną... brr nigdy więcej:(
P. Strejczek - na wizytę przez NFZ czeka się miesiącami.. byłam nawet umówiona ale pech chciał że poważnie się rozchorowałam.. wizyta prywatna w triadzie kosztuje 100 zł (!) Gdyby nawet P. Strejczek była aż tak dobra (w co wątpię), mnie po prostu nie stać na tak kosztowną terapię..
P. Skrobot - jak wyżej (jeśli chodzi o NFZ), plus nie mam pojęcia gdzie i jak przyjmuje prywatnie..
A tak w ogóle szkoda że wątek "leży odłogiem", odzywajmy się częściej..

[Tarnów] Tarnów

przez maja150 19 paź 2011, 20:05
hej hej.
właśnie znalazłam to forum w moim nowym mieście. Jesli chcecie pogadać podaje gg 6932850, mam że tak powiem wieloletnie doswiadczenie w temacie, z autopsji niestety. Nowe miejsce, nowi ludzie , ale stare problemy.

[Tarnów] Tarnów

przez chybanerwica 18 lis 2011, 13:28
czesc znacie moze w tarnowie jakiegos dobrego psychologa od Hocd wiem ze to male miasto i moze wiekszosc z psycholgow moze nie miec o tym pojecia a nie chce trafic na jakiegos ktory bedzie mi wmawial ze bym to zakceptowal
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

[Tarnów] Tarnów

przez violik 04 gru 2011, 11:07
Ludziska z Tarnowa obudźcie się.
Bardzo zależy mi na kontaktach z ludźmi w moim rejonie.Szukam nowych kontaktów,które pozwolą mi zmotywować się do wyjścia z domu.Moja potworna samotność już mi tak doskwiera , że jeszcze chwila a oszaleję.mam potworną ochotę na zwykłą ludzką rozmowę.

[Tarnów] Tarnów

przez Luniaczek 29 gru 2011, 01:43
Wchodząc na tą stronę miałam nadzieję znaleźć jakiegoś w miarę dobrego psychoterapeutę, widzę jednak, że jest tu mnóstwo ludzi z okolicy, którzy mają podobne problemy. Po paradoksalnie smutnych świętach chętnie odpowiadam koleżance violik oraz wszystkim, którzy są chętni by porozmawiać mój nr gg 2594056 ;)

[Tarnów] Tarnów

przez Bax28 02 sty 2012, 18:30
Kiedyś zaglądałem tutaj częściej,teraz rzadziej.Info na PW i jestem skłonny umówić się na jakieś pogaduchy czy to w grupie czy w cztery oczy.Może adres e-mailowy ktoś poda i na początek taki kontakt...?W każdym razie jestem otwarty na spotkanie.
pozdrowionka dla wszystkich.

[Tarnów] Tarnów

przez radocha 18 sty 2012, 11:54
violik, też ciągle się z tym męczę, też brakuje mi rozmowy. Mimo że mam z kim, to niestety chodzimy po domu jak puste pudełka. Samotnie mi i smutno. Nie chce być samotna. Nikt nie chce.

-- 18 sty 2012, 10:56 --

spotkani by było fajnie, moglibyśmy zrobić sobie coś w rodzaju terapii, tyle, że darmowej:) A jeszcze lepiej by było pod przewodnictwem jakiegoś psychologa;p ..ech

[Tarnów] Tarnów

przez panikowalska 15 mar 2012, 01:07
Witajcie w tym co jak co ale niezbyt szczęśliwym i optymistycznym miejscu ..szukałam czegoś o terapii wmieście i wyskoczyło mi to forum zaczęłam przeglądać, trochę czytać i w koncu napisać kilka słów od siebie choć do zwierzeń jest mi daleko.Jestem tutaj chyba jak większość nas szuka pomocy i ukierunkowania swojego życia na właściwy tor które delikatnie mówiąc sypie się przez własne lęki i nie oszukujmy się schizy :D. Widzę że raczej rzadko sie tu ktoś pojawia więc zapewne tym monologiem wirtualnym zakończę swoja obecność tutaj :) ale mimo wszystko ciekawie jest poczytać że ludzie okolicy' borykają się z podobnymi trudnościami , tzn nie cieszy mnie to że inni maja problemy a to że widzę ze nie tylko ja je mam Pozdrawiam i życzę po prostu spokoju tego wewnątrz..

Sortuj wg