[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Carica Milica 21 lip 2016, 14:24
Ktoś w sobotę na kawę? :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

[Białystok]

przez lilka83 05 sie 2016, 19:26
Hej! :) Czy jest tu ktoś może z zaburzeniami odżywiania i leczył się na Leszczynowej? I tak w ogóle, czy polecilibyście jakiegoś terapeutę z Białegostoku, który pracuje z dorosłymi pacjentami z ED? Pozdrawiam!

[Białystok]

przez Podlasianka91 11 sie 2016, 14:01
lilka83 napisał(a):Hej! :) Czy jest tu ktoś może z zaburzeniami odżywiania i leczył się na Leszczynowej? I tak w ogóle, czy polecilibyście jakiegoś terapeutę z Białegostoku, który pracuje z dorosłymi pacjentami z ED? Pozdrawiam!

Hej ! Osobiście zmagam się z nerwicą lękową i agorafobią, jednak miałam okazję uczestniczyć w terapii grupowej na leszczynowej. Jeśli chodzi o terapeutę z leszczynowej to polecam Panią Beatę Uchman, konkretna babeczka :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Podlasianka91 11 sie 2016, 14:17
Cześć nerwuski :D jak Wasze samopoczucie ? Cościk tutaj cicho i spokojnie ?! :? Z racji tego że jestem nowa chciałabym poznać się bliżej, co Wy na to ? :oops:

[Białystok]

przez fifi30 15 wrz 2016, 20:57
ja zapisalam sie na terapie grupowa w to miejsce https://www.facebook.com/events/867504336717815/, terapeutke która prowadzi grupe polecila mi kolezanka. co myslicie o tym, pomoze mi to? ktos z was byl na takiej terapi?

[Białystok]

przez boogyman 17 wrz 2016, 17:30
Czy ktoś z Was ma ochotę spotkać się tak pilnie. Mam wielką potrzebę! Nikt normalny mnie nie zrozumie:((( Piszcie pilne! Spotkanie grupowe też bardzo chętnie
Obecnie nic

[Białystok]

przez kreatka 29 wrz 2016, 23:16
witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo czeka się na terapię indywidualną w Meandrze, na Ciołkowskiego, na Marjańskiego? Kogo polecilibyście na terapie indywidualną w tych ośrodkach?

Ktoś tu pytał o borderline - ja mam borderline (ponoć), ale nie mam na razie doświadczenia w terapii indywidualnej tego zaburzenia, bo parę lat temu kiedy chodziłam na indywidualną miałam jeszcze inna diagnozę (zresztą tamta terapia to była totalna porażka, w MSWiA - nie polecam).

[Białystok]

przez kreatka 29 wrz 2016, 23:23
CantStopMeNow napisał(a):Hej ktoś z Was chodził może na grupę do psycholog M.Siwerska? Jak oceniacie?

Chodzi Ci o terapię grupową na Leszczynowej? ja uważam, że M. Siwerska jest bardzo dobra, grupę na Leszczynowej też polecam.

[Białystok]

przez kreatka 30 wrz 2016, 01:32
boogyman napisał(a):A czy są tu osoby w wieku około 30:)

ja 33

[Białystok]

przez kreatka 03 paź 2016, 19:00
Czy ktoś z Was miał do czynienia albo coś słyszał o psychiatrze Agnieszce Mirończuk?

[Białystok]

przez boogyman 08 paź 2016, 20:35
kreatka napisał(a):witam,

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo czeka się na terapię indywidualną w Meandrze, na Ciołkowskiego, na Marjańskiego? Kogo polecilibyście na terapie indywidualną w tych ośrodkach?

Ktoś tu pytał o borderline - ja mam borderline (ponoć), ale nie mam na razie doświadczenia w terapii indywidualnej tego zaburzenia, bo parę lat temu kiedy chodziłam na indywidualną miałam jeszcze inna diagnozę (zresztą tamta terapia to była totalna porażka, w MSWiA - nie polecam).

Ja jestem zapisany na Leszczynowej i Marjańskiego. Z tego co się orientuje na Ciołkowskiego jest max.10 spotkań. Na inywidualną na NFZ czeka się około roku i co miesiąc trzeba potwierdzać chęć uczestnictwa

[Białystok]

przez arciszz 21 paź 2016, 12:55
Witam wszystkich z Białegostoku, jestem tutaj nowy i mam nadzieje że miło zostanę przyjęty przez "śledzikow" :o

[Białystok]

przez witaminka15 30 lis 2016, 13:39
Hejka :)

Czy ktoś z Was przeszedł albo przechodzi terapię grupową na Fabrycznej?

Pozdrawiam

[Białystok]

przez Light123 07 gru 2016, 19:24
Cześć wszystkim. Nie wiem sama, co mam juz ze sobą zrobić, gdzie szukać pomocy. Od 8 lat choruje na zaburzenia odżywiania, anoreksja i bulimia, w tym momencie jestem na etapie bulimi.Jestem po 3 próbach samobójczych. Jako nieletnia uczęszczałam oddział psychiatryczny dzienny w dsk, jako pełnoletnia skończyłam terapię grupową na Ciołkowskiego bez efektu. Międzyczasie odwiedziłam masę prywatnych terapeutów, psychiatrów. Zaburzenia odżywiania to jeden, niewielki problem.. Od kilku lat nie mam właściwie kontaktu z ludźmi, nie potrafię z nimi rozmawiać, nie mam przyjaciół ani pasji, ani właściwie nie wiem kim chce być i jak ma dalej wyglądać moje życie. Mieszkam sama, wynajmuję kawalerkę ponieważ nie jestem z Białegostoku, a tylko tu studiuje. Pół roku temu porzucił mnie chłopak, po 5 latach związku, tylko z nim potrafiłam rozmawiać o wszystkim,znał mnie doskonale, jednak moje zaburzenia osobowości typu borderline nie były do zniesienia. Kochałam i nienawidziłam. Odszedł.. To było bolesne, razem z nim odeszły plany, a przede wszystkim ludzie, bo jedyni z jakimi spędziłam czas to byli jego znajomi.Odwrocili się wszyscy. Zaczął się kolejny problem, alkoholizm.. Mam dopiero 21 lat, kończę studia na umb, a codziennie po zajęciach upijam się samotnie aby tylko nie myśleć. Na trzeźwo wpadam w panikę, moje życie to istna ruina. Mam kochających rodziców, ale nie potrafię być dla nich dobra. Jestem strasznym człowiekiem.. Boję się co dalej.. Nie wiem co spowodowało takie zmiany w mojej osobie. W podstawówce i gimnazjum byłam dzieckiem szczęścia, byłam radosną dziewczyną, ambitną, miałam masę przyjaciół i energi.. Nigdy też nie mogłam narzekać na wygląd oraz na moje osiągnięcia w nauce.. Gdzie się podziała tamta osoba...

Sortuj wg