[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez boogyman 11 lut 2016, 18:21
Ktoś poleci jakiegoś terapeutę/kę któa prowadzi terapię poznawczo behawioralną?
Obecnie nic

[Białystok]

przez Ora 12 lut 2016, 17:31
Jak widać słaby tu ruch.
Czas to jakość.
Ora

[Białystok]

przez Ahool 15 lut 2016, 21:06
Ja nic Wam nie doradzę, bo sama od ponad miesiąca bujam się z telefonem, żeby się umówić na pierwszą wizytę. Też nie chce się przejechać...też nie wiem gdzie w końcu dzwonić. Jednego dnia chcę zadzwonić i nawet się szczerze pozytywnie czuje, kolejnego dnia zaś...eh.

Życzę Wam wszystkim dobrych decyzji i spokojnych dni i nocy itd.
:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Viki 17 lut 2016, 01:24
Tez szukam sprawdzonego terapeuty prowadzącego terapie behawioralna. Z tego co sie dowiedziałam, najprawdopodobniej tylko prywatnie taka terapie można sobie zafundować...moja terapeutka powiedziała ze niestety NFZ za tego typu terapie nie placi wiec kierują pacjentow najchętniej na grupowa terapie bądz jeśli już sie uda dostać na indywidualna to psychodynamiczna. W google znalazłam dosłownie 3 terapeutów w B-stoku pracujących w tym nurcie. Może ktoś cos podpowie, do kogo warto, bo jeśli już mam placic taka kase to chciałabym mieć kogos sprawdzonego

[Białystok]

przez boogyman 18 lut 2016, 20:57
Też szukam terapeuty poznawczo behawioralnego? Jakoś psychoanaliza do mnie nie przemawia (obecnie chodzę), a psychodynamiczna czym się różni od psychoanalizy?
Viki możesz podać tych 3ech terapeytów na priv bo ja znalazłem tylko 2 panie.
Obecnie nic

[Białystok]

przez Viki 19 lut 2016, 16:00
boogyman wyslalam Ci odp na priv

[Białystok]

przez boogyman 19 lut 2016, 17:45
Dzięki. czekam na odp:)
Obecnie nic

[Białystok]

przez Ika31 19 lut 2016, 22:25
Witam Może znajdzie się ktoś kto uczestniczył w terapii grupowej i chciałby podzielić się swoją opinią, np. czy trudno się otworzyć przed grupą, czy udział w takiej terapii przynosi jakieś korzyści. Zapisałam się na taką terapię i teraz zastanawiam się czy nie mam w związku z nią zbyt dużych nadziei.

[Białystok]

przez Viki 20 lut 2016, 01:52
Kazdy z Nas jest inny wiec trudno powiedziec czy bedzie Ci latwo sie otworzyc. Natomiast ze swojej perspektywy moge powiedziec ze bylo warto uczestniczyc w terapii grupowej. Wtedy na poczatku drogi z nerwica, bylam bardzo niecierpliwa I caly czas myslalam ze podczas uczestniczenia w tej terapii, nadejdzie taki dzien ze nagle ozdrowieje:) niestety az tak dobrze to nie bylo ale musze przyznac ze akurat mnie treapia postawila na nogi. Jak zaczynalam terapie bylam juz w takim stanie ze balam sie wsiasc do komunikacji miejskiej, wyjsc 100m od domu do sklepu po zakupy a pozniej to juz w ogole mialam caly czas lek przed lekiem wiec w domu sama takze balam sie przebywac. Kilka miesiecy po terapii podrozowalam wszystkim, wlacznie z samolotem:) wrocilam do pracy gdzie caly czas bylam w rozjazdach sluzbowych, w ciagu 3 lat urodzilam 2 dzieci itd:) To wszystko tylko po terapii, bez leczenia farmakologicznego wiec mysle ze warto chcociaz bardzo duzo trzeba z siebie dac I przede wszystkim wierzyc ze sie uda! Teraz po 7 latach od terapii, mam czasami objawy ale tez mialam po drodze kilka bardzo nieprzyjemnych przezyc, jak strata bliskich wiec mysle ze I tak funkcjonuje mega dobrze w porownaniu z tym jak czulam sie kiedys przed terapia:)....Ponawiam swoje pytanie moze ktos przechodzil terapie behawioralna I moze polecic jakiegos terapeute?

[Białystok]

przez Ika31 20 lut 2016, 20:28
Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję, że terapia pomoże i dla mnie. Byłam wcześniej na indywidualnej. Trochę pomogła i idąc za radą psycholog zapisałam się na terapię grupową. Wprawdzie po półtorej roku, ale się zapisałam :) Gdybym wiedziała, że tyle się na nią czeka to zapisałabym się wcześniej. Ja mam problem z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi, nawet ze zwykłą rozmową z osobami, które znam. To jest bardzo męczące. Wiem, że jeśli nic z tym nie zrobię to przesiedzę sama resztę mojego życia.

[Białystok]

przez on248 05 mar 2016, 21:43
Witam, mam pytanie czy ktoś może bierze lub brał lek o nazwie Sulpiryd? chciałbym zapytać się po jakim czasie zaczyna działać ten lek? na forach są różne opinie jedni piszą że zaczyna działać już po pierwszej tabletce, czytałem również wypowiedź jednego psychiatry i on twierdzi że na odczuwanie leku powinno się czekać 2=3 tygodnie.

[Białystok]

przez llilly 07 mar 2016, 14:45
Witajcie!
Zamierzam umówić się na pierwsze spotkanie w Poradni przy ul. Leszczynowej.
Pytanie może głupie, ale w jaki sposób się umówić? Czy specjalistę wybierają sami, czy proszę o umówienie do wybranej osoby? Na jakiej podstawie są wybierani? Czy telefonicznie mam przedstawiać swój problem / powód wizyty? No i jak wygląda / powinno wyglądać takie spotkanie?
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki :)

[Białystok]

przez Ika31 11 mar 2016, 22:11
Chodzę do poradni na Leszczynowej. Podczas rozmowy telefonicznej powiedziałam z jakiego powodu się zapisuje. Pierwsza wizyta jest u psychiatry, a następnie on czy ona doradza gdzie udać się dalej.

[Białystok]

przez Carica Milica 26 mar 2016, 00:00
Hej wszystkim,
Organizujemy jakieś spotkanie? :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg