[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Aniiax 09 gru 2015, 20:47
Może jest ktoś z Białegostoku, kto miałby ochotę się poznać, spotkać, pogadać czy poprostu może popisać, najlepiej w wieku 18-23, sama mam 20 lat, ostatnio coś mi samotność doskwiera :)

[Białystok]

przez pawelpawel 10 gru 2015, 11:43
witam , czy macie moze do polecenia jakiegos dobrego lekarza psych. ktory pomoze mi wybrnąć ze schizofreni? który pokieruje na terapię itp. nie będzie robił problemu z wypisaniem zwolnienia nawet wstecznego. zupełnie odciołem się od reczywistości na jakiś czas kiedyś już tak miałem lecz lekarz u którego leczyłem się pare lat temu już nie funkcjonuje . proszę o pomoc

[Białystok]

przez PannaNatalia 10 gru 2015, 16:08
A czy jest tutaj ktoś z Łomży?
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez boogyman 10 gru 2015, 19:42
A czy są tu osoby w wieku około 30:)
Obecnie nic

[Białystok]

przez Carica Milica 10 gru 2015, 20:34
PannaNatalia napisał(a):A czy jest tutaj ktoś z Łomży?

Z bliskich okolic. :)
III Miss Forum

[Białystok]

przez on248 17 gru 2015, 23:38
Witam, mam pytanie czy ktoś brał lub bierze taki lek jak Fluanxol ? Czy jak zażywaliście ten lek to czy was aktywizował? w jaki sposób on ma działać p. depresyjnie skoro to neuroleptyk a on ma za zadanie blokować dopaminę? Który lek byłby lepszym wyborem na aktywizację Sulpiryd czy właśnie ten Fluanxol?

[Białystok]

przez PannaNatalia 18 gru 2015, 12:46
Ja brałam Fluanxol przy zaburzeniach lękowych.Nie zadziałał na mnie w żaden sposób,więc szybko go zmieniłam
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

[Białystok]

przez madziula76 21 gru 2015, 09:55
Witam.cierpie na depresje lękową i stwierdzam ze jestem coraz bardziej zmęczona udawaniem wsrod ludzi ze wszystko jest ok.....to jest megawyczerpujace zajęcie....dlatego cieszę się ze odnalazlam to forum które skupia ludzi i podobnych problemach ktorzy wiedza jak to jest.......super by bylo wyjść z kimś takim do teatru albo kina ....kto odczuwa podobnie ...kto walczy i nie poddaje się mimo ze najchętniej zaszylby się pod koldra i przespal resztę życia........z kimś przy kim nie trzeba udawać! Dajcie znać....może ktoś odczuwa podobnie i ma podobna potrzebę hm?...nie jestem juz najmlodsza ok....nie mam 20 czy30 lat.......chociaz nadal ta trojka z przodu jest ufff.....ale chciałabym jeszcze trochę pozyc.....liczac na odrobinę lepszą jakosc tego życia mimo choroby :( razem latwiej....dajcie znać.pozdrawiam

[Białystok]

przez white_pawn 23 gru 2015, 02:47
Witaj. Myślę, że mógłbym się zdecydować na jakiś wspólny wypad do kina, lub coś w tym guście. Wiem jak ciężko jest udawać, że jest OK, kiedy sprawa ma się z goła inaczej. Ci, którzy nie wiedzą, są zdziwieni moim zachowaniem, kiedy mam stany depresyjne, co właściwie nie jest dziwne. Mam dosyć bycia innym, który świruje. Jestem od Ciebie młodszy, bo zbliżam się do granicy trzydziechy, ale jeśli nie ma to dla Ciebie znaczenia to mogę się pokusić na wspólną konwersację. Pozdrawiam!

[Białystok]

przez baraqs 29 gru 2015, 22:34
No więc zacznę od tego, że też jestem z Białegostoku, i choruję na nerwicę lękową już jakąś połowę życia, czyli 20 lat.
Leczę się u doktor Jankowskiej na Bema, przechodziłem przez Choroszcz i oddział 5, a także przez oddział dzienny na Choroszczańskiej w Białymstoku.
Ostatnio zażywałem wenlafaksynę, ale na oddziale dziennym zmieniono mi to na sertralinę i stabilizator convulex, który wprowadził zamęt w mojej głowie i ogólnie źle zadziałał, tak mocno negatywnie zadziałał że schudłem 5kg i każdego dnia płakałem po 3-5 razy
Sertralina też źle na mnie działa, mam zaburzenia widzenia, zaburzenia równowagi, według mnie szefowa z choroszczańskiej dostaje jakieś profity za wciskanie ludziom tego leku, bo z tego co się zorientowałem to 80% pacjentów "karmi" właśnie tym lekiem i nie chce przypisywać niczego innego tylko Sertagen i Convulex plus oczywiście jak trzeba inne, ale to stała podstawa w jej leczeniu.
Odstawiłem kilka dni temu po 6 tygodniach sertralinę, i szukam alternatywy, plus jakaś terapia grupowa, może na Kujawskiej, może na Ciołkowskiego, na razie nie wiem gdzie może być lepiej.

[Białystok]

przez on248 02 sty 2016, 18:27
Witam mam pytanie, czy może ktoś zażywa taki lek jak Solian, biorę go od kilku dni dawkę 50mg, niestety nie widzę na razie żadnych odczuć żeby ten lek działał, czy to jeszcze za wcześnie na jego działanie? biorę go tydzień, czy może jeszcze zadziałać? ile czeka się aż ten lek zacznie działać, na forach można znaleźć wątki że ten lek zaczyna działać już po 3 dniach.

[Białystok]

przez ma_kowalewicz 04 sty 2016, 10:11
Witam wszystkich, jestem tutaj od wczoraj i cieszy mnie to że są tu również ludzie z Białegostoku, tak jak i ja :)
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

[Białystok]

przez Pitermaproblem 07 sty 2016, 18:55
Cześć jestem Piotrek, zwracam się do was z prośbą o kontakt do dobrego specjalisty może być z nfz. Mam spory problem ze sobą, zawsze twierdziłem ,że świetnie daje sobie radę z tym sam. Od jakiegoś czasu przestałem jednak tak myśleć. Ostatnie dni pokazały mi, że to już nie są żarty. Doszło do tego że pokłóciłem się z dziewczyną tyle że ja nie pamiętam o co. Ma lukę w pamięci... Co gorsza zwykle przed pójściem spać mam koszmarne lęki że coś stoi w kącie mojego pokoju chodź nic tak naprawdę tam nie ma. Czuje się słaby, beznadziejny, pokonany ... Od kilku lat w mojej głowie rodzą się chore pomysły i fantazję na temat własnej śmierci. W takich momentach staram się jak najszybciej zacząć myśleć logicznie. I już w tym momencie mam zamiar skasować tą wiadomość by nikt nie pomyślał, że jestem czubkiem. Resztkami sił wysyłam to wiadomość... mam nadzieję że najdzie się ktos kto mi pomoże bo mam już dość tego chorego stanu. Z góry dziękuję Piotrek 23

[Białystok]

przez ma_kowalewicz 07 sty 2016, 20:25
Pitermaproblem napisał(a):Cześć jestem Piotrek, zwracam się do was z prośbą o kontakt do dobrego specjalisty może być z nfz. Mam spory problem ze sobą, zawsze twierdziłem ,że świetnie daje sobie radę z tym sam. Od jakiegoś czasu przestałem jednak tak myśleć. Ostatnie dni pokazały mi, że to już nie są żarty. Doszło do tego że pokłóciłem się z dziewczyną tyle że ja nie pamiętam o co. Ma lukę w pamięci... Co gorsza zwykle przed pójściem spać mam koszmarne lęki że coś stoi w kącie mojego pokoju chodź nic tak naprawdę tam nie ma. Czuje się słaby, beznadziejny, pokonany ... Od kilku lat w mojej głowie rodzą się chore pomysły i fantazję na temat własnej śmierci. W takich momentach staram się jak najszybciej zacząć myśleć logicznie. I już w tym momencie mam zamiar skasować tą wiadomość by nikt nie pomyślał, że jestem czubkiem. Resztkami sił wysyłam to wiadomość... mam nadzieję że najdzie się ktos kto mi pomoże bo mam już dość tego chorego stanu. Z góry dziękuję Piotrek 23

witaj, ostatnio trafiłam do fajnego miejsca na ul. Leszczynowej, polecam!

Sortuj wg