[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez omakk 02 gru 2015, 22:29
Dla mnie pasuje na razie każdy dzień i każda godzina. Poczekamy jeszcze na boogyman'a, zobaczymy co on powie i jaki termin mu pasuje. Tak w ogóle chciałem z góry powiedzieć, że jestem osobą nieśmiałą, trochę dziwną i zamkniętą w sobie więc jak się spotkamy to, żeby nie było zdziwienia czy jakichś śmiechów, aby nie było mi przykro. A tak w ogóle to ile masz lat i jak się nazywasz? Ja jestem Kamil, 23 lata, miło mi. :)
omakk

[Białystok]

przez on248 02 gru 2015, 22:38
Ok to zaczekamy jeszcze, ja również mam 23 lata. Śmiechu nie będzie jak się spotkamy, bo sam jestem nieśmiały dosyć heh.

[Białystok]

przez omakk 02 gru 2015, 22:45
Aha to spoko. No to poczekamy jeszcze i zobaczymy co boogyman i może jeszcze inni użytkownicy powiedzą na ten temat.
omakk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Carica Milica 02 gru 2015, 22:54
on248 napisał(a):Może ktoś się jeszcze ze mną podzielić taką informacją jak przyjmowaliście leki z grupy neuroleptyków to czy również byliście po nich senni w ciągu dnia? przez jaki czas przyjmowania leków ta senność się utrzymywała?Ja brałem rispolept ale musiałem go odstawić samoistnie ponieważ w ciągu dnia byłem senny i zmęczony nie dałem rady normalne funkcjonować,czekałem 5 dni miałem nadzieje że coś się zmieni ale poprawy żadnej nie było senność nadal utrzymywała się, i go odstawiłem nie wiem czy nie za wcześnie, bo trochę pomagał ale może to było placebo sam nie wiem.

Z grupy neuroleptyków biorę kwetiapinę 25 mg (pinexet) na noc. Na początku przyjmowania byłam bardzo senna w ciągu dnia, ale był to tymczasowy skutek uboczny, trwający około tygodnia, do tego dochodził ból głowy i całkowity brak koncentracji. Teraz mija siedem miesięcy od pierwszej łykniętej tabletki i dzięki niemu przesypiam całą noc, bez budzenia się.

A i cześć wszystkim. :) Z chęcią bym się z Wami spotkała, tylko jakoś po świętach, bo muszę dotrzeć do Polski i do domu. :)
III Miss Forum

[Białystok]

przez boogyman 03 gru 2015, 20:07
Chłopaki ja jestem starszy prawie 10 lat:). Ja nie wiem czy dam rady. Obecnie jestem w strasznej formie. Z chęcią bym się gdzieś spotkał może w pubie, ale widzicie jak przychodzi co do czego to troszke tchórzę. Nazbierajmy więcej chętnych i coś wymyślimy. Mógłbym Was nawet do siebie zaprosić gdybyśmy się jakoś poznali:P
Jednym słowem bardziej mi chyba odpowiada późniejszy termin. Teraz jestem w strasznym stanie a nie chcę Was zarazić. Jeżeli się zdecydujecie na spacer czy coś napiszcie, może jakoś się przemogę, ale nie mogę nic obiecać. Zrozumcie. Niech inni użytkownicy też piszą, może im więcjej osób tym lepiej. Pewnie nie tylko ja mam problem z tym wyjściem:P
Obecnie nic

[Białystok]

przez Carica Milica 03 gru 2015, 23:39
Ja Was wszystkich mogę wyciągnąć. :yeah:
Jak się wychodzi z depresji, to się chcę żyć i pomagać innym. :yeah:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

[Białystok]

przez omakk 04 gru 2015, 00:59
Ja z chęcią bym się z kimś spotkał bo jestem samotny i chcę przezwyciężać swoją nieśmiałość. Ciekawe czy coś z tego kiedyś wyjdzie, dość trudno zebrać kilka osób w tym samym terminie.
omakk

[Białystok]

przez on248 04 gru 2015, 12:05
Witam, to jak spotykamy się np; jutro? Można pójść na spacer bo akurat nie jest aż tak zimno, czy czekamy jeszcze?

[Białystok]

przez omakk 04 gru 2015, 14:31
Dla mnie może być i jutro. Tylko gdzie dokładnie i o której godzinie? Najlepiej gdzieś w centrum miasta. Proponuję na Lipowej przed ratuszem. Najlepiej jakbyś podał mi swój numer tel na priv to byśmy wszystko dogadali i się zgadali. Jeżeli ktoś chce też się spotkać to niech pisze.
omakk

[Białystok]

przez on248 04 gru 2015, 15:00
Co do godziny to może o 15:45-16.00 ? Miejsce mi pasuje które wymieniłeś.

[Białystok]

przez omakk 04 gru 2015, 15:31
Dla mnie pasuje. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze się spotkać to piszcie, wtedy dogadamy szczegóły.

on248, wysłałem Ci prywatną wiadomość bo nie chcę pisać takich rzeczy publicznie.
omakk

[Białystok]

przez on248 04 gru 2015, 15:51
omakk odpowiedziałem na priw , zobacz czy wiadomość doszła

[Białystok]

przez omakk 04 gru 2015, 15:57
on248, doszła, doszła. Jesteśmy wstępnie umówieni na jutro. Jeżeli ktoś chciałby się dołączyć to piszcie, a szczegóły podam na priv.
omakk

[Białystok]

przez silvena 06 gru 2015, 22:55
Witajcie.
Wybaczcie, jeżeli po raz setny podbijam pytanie, które pewnie niejednokrotnie już się tu pojawiło. Rozglądam się za dobrym psychologiem na NFZ w Białymstoku. Jakie placówki/osoby polecacie?

Sortuj wg