[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Arcydzięgiel 24 kwi 2015, 17:46
Qlfon napisał(a):Z tego, co tu można przeczytać a i jakie słuchy po mieście chodzą, to Menadra i Leszczynowa to obecnie najlepsze ośrodki, ale i kolejki chyba niekrótkie - ja czekałem na grupową ponad pół roku.

Nie dobijaj mnie. Najpierw poszłam do Meandry i tam komunikat: lecz się jak najszybciej, ale u nas nie ma miejsc. To było rok temu, dzwonię, dowiaduję się, ale mam wrażenie, że jestem zbywana.
Na Leszczynową dzwoniłam jakiś tydzień temu, to kolejka wynosi 2 lata. No po prostu tylko w łeb sobie palnąć.

Mówisz, że masz opory zacząć, bo to trwa trzy miesiące - ja wiem, każdy chce zmiany od razu - a indywidualna to ile myślisz potrwa? 2-3 lata najmniej - mówi teoria.[/quote]
Ja już zaczęłam te trzy miesiące na Młynowej i jest do kitu. Nie dogadujemy się z terapeutyką i raczej nie dogadamy, biorąc pod uwagę, że w tym tyg. minęło 9 spotkanie.

[Białystok]

przez perry 28 kwi 2015, 17:09
Czy ktoś z Białegostoku chciałby się razem wspierać/ lub inne rzeczy ??
priv.

[Białystok]

przez Qlfon 02 maja 2015, 17:11
white_pawn napisał(a):Uspokoję Cię, że już /cenzura/ od długiego czasu nie korzystam z żadnych terapii i nie blokuję Twojej jebanej kolejki!

Ohh..jaki Ty biedny jestes... mam Ci teraz wspolczuc?

Następna osoba co myśli, że jak kogoś zjebie to się lepiej poczuje?

Hahaha..bynajmniej..

Nie będziesz mi złamasie mówił co mam spinać i robić!

Ohhooo..to sie hipokryzja nazywa. A moze sie myle? Za to Tobie - pomoglo?

Pierwszy raz od dłuższego czasu postanowiłem się otworzyć na forum, a teraz jakiś gość co się "łączy z emocjami" sprawia, że chcę uciec, zamknąć się w sobie i już się nie odzywać. Jeśli o to Ci chodziło to gratuluję. Bo mu /cenzura/ chędożona kolejka jest za długa i musi czekać.

Gość sprawia? To *ten gosc* to sprawia? No ja nie wiedzialem, ze mam taka moc sprawcza. Mnie tam zawsze uczono, ze emocje naleza do ich producenta. Ale oczywiscie mozna zwalic na innych - byle sie zle nie poczuc.

Ile to ja już słyszałem kwestii typu: "przestań się użalać", "zacznij pracować nad sobą"?! A wiesz co to jest depresja, /cenzura/? Jeśli tak, to dla mnie sypiąc takie teksty i obrażając się na zajmowanie kolejki, jesteś po prostu idiotą!

ROTFL. Takie pytanie na tym forum jest chyba bezsensowne, bo traci moc retoryczna.
A dla mnie idiota jest ten, co uzala sie na forum zamiast isc sie leczyc. Jesli masz depresje to powinienes wiedziec, ze to jest jedyna droga do uzdrowienia, panie madralo!

Parę postów wyżej Void23 coś pisała o jeżdżeniu innych. Czytałeś? Chyba słabo jak nas tak motywujesz.

Jebany doradca z bożej łaski!

Buahaahah... niczego nie chce Ci doradzic, jestes dorosly, sam bierzesz odpowiedzialnosc za swoje zycie.
Albo - po tym, co czytam - raczej nie jestes i nie bierzesz. Ale bynajmniej - ja zadnej odpowiedzialnosci za Ciebie brac nie bede.

Yo,
Q.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Qlfon 02 maja 2015, 18:02
Arcydzięgiel napisał(a):
Qlfon napisał(a):Z tego, co tu można przeczytać a i jakie słuchy po mieście chodzą, to Menadra i Leszczynowa to obecnie najlepsze ośrodki, ale i kolejki chyba niekrótkie - ja czekałem na grupową ponad pół roku.

Nie dobijaj mnie. Najpierw poszłam do Meandry i tam komunikat: lecz się jak najszybciej, ale u nas nie ma miejsc. To było rok temu, dzwonię, dowiaduję się, ale mam wrażenie, że jestem zbywana.

Ale ale.. czy jestes zapisana w kolejke? Czy tylko dzwonisz i sie dowiadujesz?

Na Leszczynową dzwoniłam jakiś tydzień temu, to kolejka wynosi 2 lata. No po prostu tylko w łeb sobie palnąć.

Yyyy...ale ze na grupowa? Bo na ind. to owszem, sa takie dlugie...ale na grupowa takie???????????

Mówisz, że masz opory zacząć, bo to trwa trzy miesiące - ja wiem, każdy chce zmiany od razu - a indywidualna to ile myślisz potrwa? 2-3 lata najmniej - mówi teoria.

Ja już zaczęłam te trzy miesiące na Młynowej i jest do kitu. Nie dogadujemy się z terapeutyką i raczej nie dogadamy, biorąc pod uwagę, że w tym tyg. minęło 9 spotkanie.

No slyszalem, ze tam jest kiepsko - ale nie wiem, czy to nie byly glownie Twoje tu wpisy. Ze jak sie ona nazywa? Walejsza?

[Białystok]

przez omakk 02 maja 2015, 21:35
Leczę się od jakiegoś czasu w klinice przy ulicy Leszczynowej. Wrażenia jak na razie mam pozytywne. Ładny budynek, miłe recepcjonistki, dobrzy specjaliści. Zarówno psychiatra jak i psycholog zyskali moją sympatię. Odnoszę wrażenie, że na prawdę zależy im na pomocy. Co do terapii to nie wiem ile na nie się czeka ale wydaje mi się, że trochę przesadzacie z tymi terminami. Lekarze sami chcą mnie wcisnąć na terapie tylko ja się na razie wzbraniam bo się boję. Coś tak czuję, że gdybym się zgodził to zaczynałbym z biegu, w ciągu paru tygodni, no może góra w ciągu 2-3 miesięcy. Jeżeli ktoś z Białegostoku chciałby popisać, a może nawet kiedyś się spotkać i porozmawiać w realu (co swoją drogą byłoby nie lada wyczynem z powodu moich problemów) to pisać pw. ;)
omakk

[Białystok]

przez Void23 05 maja 2015, 14:35
Qlfon napisał(a):Moi kochani... alez mnie wkurwiliscie...

Osobiście uważam, że nigdy z tego nie wyjdę. Do końca życia będę męczyć się z TYM!

już dawno w zasadzie "zamknęłam" na tą terapię i wiem,że mi nic nie pomoże."

Takie "terapie" są najgorsze. Bo nic nie wnoszą; męczysz się, ponieważ chodzisz na mitingi aby to odbębnić i marnujesz czas.

To po ch uja tam chodzicie? Tylko zajmujecie kolejke i czas innym! Juz lepiej samemu palnac sobie w leb.
Takie uzalanie sie nad soba: "pitu, pitu, nic mi nie pomoze, boze, jaki ja jestem biedny". A wiesz, co na to mowi psychologia? Nie wiesz? Bo /cenzura/ nie uwazasz, co do Ciebie terapeuci mowia!

Nie było mnie tu przez trochę, a tu takie rzeczy się dzieją :O.

Chyba nie zrozumiałeś tego co pisałam. Moje negatywne nastawienie wynika z tego, że trafiłam na kiepskiego terapeutę, z którym czasami, mam wrażenie - sesje dają wynik odwrotny do zamierzonego. Może źle mówię, nie kiepski,ale nie "mój", bo takie moje zdanie, że trzeba trafić na "swojego" terapeutę, nie z każdym się dogadasz. A niestety z racji tych kolejek właśnie, o których mówisz, nie mogę go zmienić, bo musiałabym czekać z rok...Dlatego nadal próbuje. Chociaż czasami dopadają mnie wątpliwości czy to coś da. Wątpliwości spowodowane tym,że ta terapia mi nic nie daje.

[Białystok]

przez boogyman 06 maja 2015, 07:42
Mnie też tu sporo nie było a tu emocje że hoho. Drodzy forumowicze, może napiszmy w tym temacie kogo nie polecacie w Białymstoku. Sam już trochę przeszedłem i jest parę osób wartych polecenia a parę osób pracuję jakby "za karę". Do wszystkiego trzeba mieć powołanie.

Co do grupowej terapii i indywidualnej na NFZ w Białymstoku, mam z tym spore doświadczenie. Otóż moje zdanie jest takie; wszystkich nas próbują wciskać na grupowe, bo po prostu mają z tego lepszy biznes. Taka jest prawda, NFZ za to bardzo dobrze płaci. Indywidualne się nie opłacają. Sam byłem świadkiem rozmowy jak pewien szef kliniki cieszył się , że mają już komplet na 3 miesiące z góry.
Na indywidualną czeka się około 1,5 roku- 2lata na Leszczynowej, na Kujawskiej mówią że u nich kilka miesięcy i oczywiście zapraszają na grupową, Młynowa- pani powiedziała tylko , że są długie kolejki i trzeba bezpośrednio z terapeutą się dogadywać, na Ciołkowskiego nie prowadzą długich terapii indywidualnych, a innych ośrodków praktycznie nie mam.

Napiszcie o swoich bohaterach i o pseudopsycholagach. Jestem bardzo ciekawy

[Białystok]

przez Qlfon 09 maja 2015, 21:10
Void23 napisał(a):
Chyba nie zrozumiałeś tego co pisałam. Moje negatywne nastawienie wynika z tego, że trafiłam na kiepskiego terapeutę, z którym czasami, mam wrażenie - sesje dają wynik odwrotny do zamierzonego. Może źle mówię, nie kiepski,ale nie "mój", bo takie moje zdanie, że trzeba trafić na "swojego" terapeutę, nie z każdym się dogadasz. A niestety z racji tych kolejek właśnie, o których mówisz, nie mogę go zmienić, bo musiałabym czekać z rok...Dlatego nadal próbuje. Chociaż czasami dopadają mnie wątpliwości czy to coś da. Wątpliwości spowodowane tym,że ta terapia mi nic nie daje.

Mój wcześniejszy post raczej nie do Ciebie był skierowany ;)
Niemniej - możesz zmienić - będziesz czekać. Możesz zapisać się w kolejkę, a czekając chodzić do tej.
Swoja drogą - dzwoniłem w zeszłym tygodniu i kolejki na grupową są duuuuuuuuuużo krótsze. Może tędy droga?

Pozdro i zdrowia życzę :)
Q.

[Białystok]

przez Void23 09 maja 2015, 21:20
Qlfon napisał(a):
Mój wcześniejszy post raczej nie do Ciebie był skierowany ;)

Ale to ze mną white_pawn rozmawiał, do tego mnie również zacytowałeś w którymś miejscu :P.

Qlfon napisał(a):Niemniej - możesz zmienić - będziesz czekać. Możesz zapisać się w kolejkę, a czekając chodzić do tej.
Swoja drogą - dzwoniłem w zeszłym tygodniu i kolejki na grupową są duuuuuuuuuużo krótsze. Może tędy droga?

No właśnie pojutrze zaczynam :P.

[Białystok]

przez Void23 16 maja 2015, 13:54
antananarywa napisał(a):Czy ktoś wybiera się na Ciołkowskiego na terapię grupową od 11. maja?

Nie mogę Ci wysłać prywatnej wiadomości :\. Czemu nie dołączyłas do grupy? Dojedziesz w ten poniedziałek?

[Białystok]

przez Rincewind4 17 maja 2015, 17:39
Qlfon
Z jednej strony masz rację: intensywna praca nad sobą często daje dobre efekty i to my najwięcej odpowiadamy za swoje życie. Myślisz, że forumowiecze o tym nie wiedzą?? że powiedziałeś in coś nowego?

Z drugiej strony zupełnie nie rozumiesz ludzi mających zaburzenia psychiczne, nie masz pojęcia jak bardzo paraliżujący jest lęk, jak dziwne rzeczy mogą być obecne w ludzkiej głowie. Twoje wypowiedzi są jakby to powiedzieć.... chamskie i burackie. Tekst z kolejką to już zupełny egoizm. Nie rozumiesz też, że takie mowy motywacyjne w stylu "weź się w garść i zacznij działać" do osób w depresji często w ogóle nie mają sensu. Dokopanie osobom w cięzkim stanie psychicznym zazwyczaj prowadzi do pogorszenia ich stanu, ale z tego co widze masz to najzwyczajniej w d@!#e. Według mnie takie forum jest od wspierania się nawzajem, od dzielenia się swoimi problemami, lękami, nawet tymi najbardziej absurdalnymi, ciężkimi, chorymi i ludzie to robią mimo iż się boją i to im pomaga. Ty zaś tylko ludzi stygmatyzujesz i powodujesz, że jeszcze bardziej się zamykają. Kiedyś napisałbym ci, że nie zasługujesz na tą terapię którą dostałeś bo jesteś osobą tokstyczną, że powinieneś wy!@#ć z forum i nie dołować innych, ale myślę że taka frustracja nie bierze się z powietrza... że też masz woje problemy, że nie jesteś debilem tylko czegoś nie rozumiesz lub nie wiesz. Pamiętaj tylko, że agresja rodzi agresję.

A tak poza tym to witam Podlasian :)
- Czy możemy coś na to poradzić?
- Nie.
- W takim razie panika nie ma najmniejszego sensu.

[Białystok]

przez omakk 17 maja 2015, 17:55
Czy ktoś uczęszczał, uczęszcza lub zamierza uczęszczać na terapię grupową na oddziale dziennym w klinice przy ulicy Leszczynowej? Jeżeli tak to czy może napisać coś więcej, jak wrażenia?
omakk

[Białystok]

przez Rincewind4 21 maja 2015, 23:25
Czy w Białymstoku są poradnie, gdzie można leczyć uzależnienie internetowe??
- Czy możemy coś na to poradzić?
- Nie.
- W takim razie panika nie ma najmniejszego sensu.

[Białystok]

przez antananarywa 24 cze 2015, 12:39
Void23 - bo ja na popołudniowej :)

Sortuj wg