[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 19:31
Void23 napisał(a):
antananarywa napisał(a):Czy ktoś wybiera się na Ciołkowskiego na terapię grupową od 11. maja?

Ja! ;)

no to się poznamy :lol:

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 19:46
Fajnie, że wiem,że nie będę sama rozpoczynała tego dnia :D. Byłaś już kiedyś na takim oddziale?
Scratch my leg with a rusty nail, sadly it heals...

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 20:03
Nie, nigdy, mój pierwszy raz. Na pewno będę się buraczyc i nic nie mówic ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 20:10
antananarywa napisał(a):Nie, nigdy, mój pierwszy raz. Na pewno będę się buraczyc i nic nie mówic ;)

To tak jak ja. W ogóle, czym bliżej tym bardziej się stresuje, zwłaszcza,że terapeutka mi mówiła, że trzeba napisać swój "emocjonalny życiorys" i przeczytać przy wszystkich :shock:

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 20:17
o Boze, co Ty? ja o tym nie slyszalam... :shock:

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 20:23
antananarywa napisał(a):o Boze, co Ty? ja o tym nie slyszalam... :shock:

No serio. Jest w regulaminie :/. Terapeutka mi czytała na pierwszej wizycie. Miałam ją nawet dziś zapytać jak to ma niby wyglądać, ale wypadło mi z głowy. Ja tam chyba się zapadnę pod ziemię.

[Białystok]

przez Kontrast 15 kwi 2015, 20:34
To się pisze przez całą grupę i czyta pod koniec, jak już wszystkich się zna. Poza tym, na pewno będą ludzie z gorszymi historiami, gwałty nie gwałty. Ten życiorys, to piszesz jak życiorys, z zaznaczeniem emocji które towarzyszyły co ważniejszym wydarzeniom. Jak to odbierali inni, jak to na ciebie wpłynęło. Górki dołki i tak dalej, największe syfy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

[Białystok]

przez ptak_nielot 15 kwi 2015, 20:36
Hej,jestem z Białegostoku mam ponad 30 lat,rodzinę i niby wszystko ok,a od jakiegoś czasu zmagam się z depresją i bardzo nasiloną nerwicą lękową. Nie umiem już sobie z tym sama poradzić, muszę iść do specjalisty. Kiedyś byłam na Ciołkowskiego, ale pierwsze spotkanie było mega dziwne, facet rozmawiał z kobietą jakąś,wchodzili inni ludzie. Ale to było wieki temu. Teraz słyszałam i tak czytam ze meandra i leszczynowa są ok. Pomóżcie,proszę, ja już tak żyć nie umiem, ja tak egzystować nie chcę. Nie mam siły na samotną walkę, bo to bardziej przypomina szamotaninę. Co robić, jak zacząć i czy można dać sobię radę bez farmakologii. P O M O C Y

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 20:54
Kontrast napisał(a):To się pisze przez całą grupę i czyta pod koniec, jak już wszystkich się zna. Poza tym, na pewno będą ludzie z gorszymi historiami, gwałty nie gwałty. Ten życiorys, to piszesz jak życiorys, z zaznaczeniem emocji które towarzyszyły co ważniejszym wydarzeniom. Jak to odbierali inni, jak to na ciebie wpłynęło. Górki dołki i tak dalej, największe syfy.

Fajnie,że moja "kochana" terapeutka się pokwapiła, żeby to wyjaśnić :/. Dzięki, uratowałeś mnie od niepotrzebnego stresu :)

[Białystok]

przez nieboszczyk 15 kwi 2015, 20:55
ptak_nielot, wróciłeś z wycieczki zagranicznej skoro masz taki nick?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 20:57
ptak_nielot napisał(a):Hej,jestem z Białegostoku mam ponad 30 lat,rodzinę i niby wszystko ok,a od jakiegoś czasu zmagam się z depresją i bardzo nasiloną nerwicą lękową. Nie umiem już sobie z tym sama poradzić, muszę iść do specjalisty. Kiedyś byłam na Ciołkowskiego, ale pierwsze spotkanie było mega dziwne, facet rozmawiał z kobietą jakąś,wchodzili inni ludzie. Ale to było wieki temu. Teraz słyszałam i tak czytam ze meandra i leszczynowa są ok. Pomóżcie,proszę, ja już tak żyć nie umiem, ja tak egzystować nie chcę. Nie mam siły na samotną walkę, bo to bardziej przypomina szamotaninę. Co robić, jak zacząć i czy można dać sobię radę bez farmakologii. P O M O C Y

Myślę,że powinnaś się zgłosić do którejś z tych przychodni. Ja chodzę do Meandry i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło,żeby ktoś wchodził do gabinetu podczas mojej wizyty,a odbyłam ich naprawdę sporo. Może po prostu wtedy tak niefortunnie trafiłaś:/.
Co do farmakologii, może nie ma się co jej obawiać, jeżeli mogłaby pomóc? Chociaż to tak naprawdę decyzja lekarza, czy farmakologia jest niezbędna, czy można się bez niej obejść. Powinnaś spróbować się zapisać na wizytę.

[Białystok]

przez white_pawn 15 kwi 2015, 21:04
antananarywa napisał(a):Czy ktoś wybiera się na Ciołkowskiego na terapię grupową od 11. maja?

Ja miałem się wybrać na początku stycznia, ale w ostatniej chwili stchórzyłem. Mój terapeuta (pan M. Dawidowicz) oświadczył, że bardzo źle robię. Psychiatra mnie naciska na taką formę terapii, ale ja raz że się boję, a dwa to nie mam już siły na walkę z chorobą. Jestem po prostu bardzo zmęczony. Właściwie im dłużej trwa to wszystko, tym bardziej spisuję siebie na straty.

[Białystok]

przez Kontrast 15 kwi 2015, 21:04
Void23, No nie jest to też łatwe, ale takie oczyszczające. Z resztą będziesz widziała co sie dzieje na terapii, czy to opisać zdarzeniowo ,,sztywno'' czy zaangażować się w to emocjonalnie i napisać całą swą cząstką, całym bólem./
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

[Białystok]

przez ptak_nielot 15 kwi 2015, 21:14
nieboszczyk napisał(a):ptak_nielot, wróciłeś z wycieczki zagranicznej skoro masz taki nick?

? Nick to odzwierciedlenie mojego życia, niby skrzydła są ale...
Spróbuję na leszczynowa, łatwiejszy dojazd. Jest tam ktoś szczególnie godny polecenia i ktoś do kogo nigdy lepiej nie trafić?
Leków boję się, bo wydaje mi się, że to tylko takie "różowe okulary " , potem ból większy, kiedy się je odstawi.

Sortuj wg