[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez picalm 21 mar 2015, 12:15
Ze swojej strony dodam jeszcze, że chodzę obecnie na Młynową do pani Mai Szekalskiej. Mam za sobą 6 spotkanie i w ogóle nie mogę złapać kontaktu z tą kobietą. Odnoszę wrażenie, że jest nieprofesjonalna, mówi co jej ślina na język przyniesie i nie wgłębia się w to co mówię.

Jeśli po 6 spotkaniach trudno było Ci złapać kontakt z tą terapeutką to może warto rozejrzeć się za kimś innym, za kimś kto będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie.

[Białystok]

przez Void23 25 mar 2015, 00:08
Arcydzięgiel napisał(a):Cześć wszystkim.

Zaczęłam chodzić do Meandry (pierwsza wizyta u psychiatry - maj 2014, później konsultacje - sierpień). Na konsultacje chodziłam do Anny Wałejszy, która najpierw powiedziała mi, że absolutnie potrzebuję terapii i to jak najszybciej, a następnie powiedziała mi, że u nich to już nie ma miejsc. I nie wiadomo kiedy będą.

Piona, bo miałam tak samo. Też chodzę to pani Ani (w ogóle, jak Twoje wrażenia?). Powiedziała mi, że jestem w bardzo złym stanie, że koniecznie trzeba coś z tym zrobić, że koniecznie terapia itd,itp. Ogólnie powiedziała mi,że potrzebna mi porządna terapia indywidualna i że może oddział dzienny. Na kolejnej wizycie powiedziałam, że wolałabym indywidualną,bo miałam już doświadczenia z terapią grupową i raczej mi szkodzi niż pomaga. Wtedy terapeutka powiedziała mi,że niestety nie mają wolnych terminów na indywidualną,że nawet nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy jakiekolwiek będą. No to zgodziłam się na ten dzienny (kolejka prawie 6 miesięcy). Umówiła się ze mną na 3 spotkania, bo trzeba mnie przygotować na pójście na grupę. Minęły te 3 spotkania i nagle postanowiła mnie umówić na cotygodniową terapię. Więc jednak mają czas. Ja akurat wolałabym mieć spotkania rzadziej,bo się z nią nie dogaduje...
Ale mimo wszystko to ciągne, bo po pierwsze boje się,że nie znajdę nic innego na fundusz, a po drugie,chcę jednak spróbować tego dziennego, trochę czasu już minęło odkąd korzystałam z tego typu terapii,więc kto wie...Poza tym, pani Ania coś wspomniała,że po dziennym będę mogła kontynuować terapię z nią albo nie (wiec po cichu licze,że będę mogła pójść do kogoś innego..)

Arcydzięgiel napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc spodobało mi się tym Ośrodku, ale to, że najpierw rozgrzebują mi psychikę a później przyklejają etykietę 'osoby potrzebującej pomocy' i machają rączką na pożegnanie nie było zbyt fajne.

A dziennego Ci nie proponowali? Jak się zgodzisz,to pewniee tez przez czas oczekiwania bedziesz mieć terapię. Chyba. Nie sądzę, żeby mnie potraktowali jakoś wyjątkowo :x.
Scratch my leg with a rusty nail, sadly it heals...

[Białystok]

przez brudnopis91 01 kwi 2015, 15:30
Witam Białystok 8) może z czasem kogoś poznam ze swego miasta.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez magnolia84 01 kwi 2015, 15:37
brudnopis91 napisał(a):Od paru miesięcy leczę się na nerwice lękową z elementami fobii społecznej :D

i z czego taki zaciesz? :mrgreen:
magnolia84

[Białystok]

przez brudnopis91 01 kwi 2015, 15:44
Ja podchodzę do życia z optymizmem, poza tym jakoś mi dziś wesoło ;) (może sertralina w końcu zaczyna działać :?: )

[Białystok]

przez Arcydzięgiel 06 kwi 2015, 00:01
Wrażenia z pracy z p. Anią miałam dobre (podobało mi się to, że zapisuje co mówię, dopytuje), ale to jak zostałam potraktowana potem już niekoniecznie mi się podobało. Nie rozumiem idei mówienia komuś, że potrzebuje pomocy natychmiast, a potem mu tej pomocy odmawianie.
Wkurzyło mnie to.
Chyba tam pojadę i sobie porozmawiam z kimś, z drugiej strony boję się, że mogą mi nerwy puścić.

Te czekanie jest okropne, a na Młynowej kobieta jest absolutnie bez sensu. Poza tym, mając w perspektywie 3 mies. 'terapii' ciężko zacząć pracować. Przynajmniej mi jest ciężko.

[Białystok]

przez Qlfon 06 kwi 2015, 11:13
Hej Arcydzięgielowa! (fajnie, że ktoś jeszcze zna tę roślinę w tych czasach ;P)

Z tego, co tu można przeczytać a i jakie słuchy po mieście chodzą, to Menadra i Leszczynowa to obecnie najlepsze ośrodki, ale i kolejki chyba niekrótkie - ja czekałem na grupową ponad pół roku.
Mówisz, że masz opory zacząć, bo to trwa trzy miesiące - ja wiem, każdy chce zmiany od razu - a indywidualna to ile myślisz potrwa? 2-3 lata najmniej - mówi teoria.
Poza tym indywidualna nie da Ci tego, co grupowa z definicji - bo jest indywidualna (a nie.. grupowa ;P)
Natomiast widziałem, jak ludzie wyglądali na początku grupowej, a jak wyglądają ją kończąc - bez porównania. Masz okazje i gotowość, żeby z niej skorzystać? - idź! Myślę, że zainwestowanie 3 m-cy życia, żeby potem mieć ileśdziesiąt lat spokoju, to żadna inwestycja.

Pozdro.,
Q.

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 18:53
Czy ktoś wybiera się na Ciołkowskiego na terapię grupową od 11. maja?

[Białystok]

przez magnolia84 15 kwi 2015, 18:54
antananarywa, :shock: Ty żeś z tych stron???
magnolia84

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 18:59
Tak, a co? Nie wyglądam na swojską Podlasiankę? :D

[Białystok]

przez magnolia84 15 kwi 2015, 19:04
antananarywa, raczej na damę z wyższych sfer :D
magnolia84

[Białystok]

przez antananarywa 15 kwi 2015, 19:14
a jednak... Podlasie na zawsze w moim serduszku;) Ty też w Białym mieszkasz?

[Białystok]

przez Void23 15 kwi 2015, 19:15
antananarywa napisał(a):Czy ktoś wybiera się na Ciołkowskiego na terapię grupową od 11. maja?

Ja! ;)
Scratch my leg with a rusty nail, sadly it heals...

[Białystok]

przez magnolia84 15 kwi 2015, 19:18
antananarywa, 60 km od Białego
magnolia84

Sortuj wg