[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez kasiaa19900 05 gru 2014, 03:24
Dzięki :)
Chyba potrzebna mi pomoc... znowu....

[Białystok]

przez Nadie 08 gru 2014, 17:54
Cześć wszystkim. Moja terapeutka powiedziała,że nie mogę już dłużej siedzieć sama w domu i chyba ma rację. Szukam kogoś do zaprzyjaźnienia się (borze, jak to brzmi :twisted: ) z Białegostoku albo bliskiej okolicy. Tylko, błagam, kogoś optymistycznego, sama jestem strasznym narzekaczem i nie dam rady przebywać w otoczeniu marud. Kontakt : GG na PW.

Ps. Mam 21 lat, jeżeli to ma dla kogoś jakieś znaczenie
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

[Białystok]

przez boogyman 08 gru 2014, 18:10
Zróbmy jakieś spotkanko. Co Wy na to?

-- 29 gru 2014, 17:04 --

Białystok żyjecie?
Obecnie nic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez PannaNatalia 05 sty 2015, 16:04
Ja jestem za spotkaniem. W prawdzie do Białegostoku mam kawałek ale co tam :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

[Białystok]

przez Chaotic 08 sty 2015, 16:55
I ja chętnie się spotkam ;)
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez PannaNatalia 08 sty 2015, 16:56
Chaotic jetseś z Białegostoku?
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

[Białystok]

przez Chaotic 08 sty 2015, 17:02
Studiuję w Białymstoku i w zasadzie jestem tam na stałe
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez Void23 15 sty 2015, 15:57
Hej,
mam 2 pytania dla osób które uszęszczają/uczęszczały do Meandry.

Sprawa w moim przypadku wygląda tak: od 2 miesięcy chodzę do Meandry. Najpierw trafiłam do psychiatry - doktora Szreniawskiego. Mimo, że wydaje mi się,że chodzi się do niego zazwyczaj tylko na pierwszą wizytę (przynajmniej tak zrozumiałam to co mówiła mi terapeutka) regularnie do niego uczęszczam, przepisuje mi leki, pyta jak się czuje itd. Czekam teraz na terapię w ośrodku dziennym. I tu sprawy mają się tak:
po 1: terapeutka kazała mi pójść na "konsultacje" do drugiego psychiatry - doktor Chmielewskiej, ponieważ to ona zajmuje się grupą. Konsultacje - spoko, lecz terapeutka dała mi do zrozumienia,że jeżeli chcę chodzić na grupę, to doktor Chmielewska ma być moim docelowym lekarzem. i tu występuje mój bunt - świetnie dogaduje się z doktorem Szreniawskim, bez żadnych oporów mówie mu o moich problemach, o tym co się dzieje, po prostu czuje, że mnie rozumie. Do tego nic mi nie wspominał o tym,że mam znienić lekarza i nie mogę do niego więcej chodzić, zawsze mi mówi tylko kiedy mam przyjść na następną wizytę. Może mi ktoś rozjaśnić jak to wszystko wygląda? Czy faktycznie muszę zmieniać lekarza? Czy ktoś jeszcze chodzi do dok. Szreniawskiego na stałe wizyty w Meandrze?
sprawa 2: Terapeutka. Trafiłam na p. Anna Wałejsze, ktoś do niej chodził,jakieś opinie? Bo mi ona KOMPLETNIE nie pasuje. Wiecznie ma skrzywioną minę, jakby jej się nic nie podobało i nie ma między nami żadnej nici porozumienia. Mało tego, na pierwszym spotkaniu dała mi do zrozumienia ze moje problemy trochę ją przerastają. Kompletnie nie rozumie tego z czym przychodzę, i ta jej mimika sprawia, że w ogóle odechciewa mi się o czymkolwiek opowiadać... czy ktoś może do niej chodził,powie mi jak to wyglądało u was? Mi się wydaje, że rozmowa z nią kompletnie mi nie pomoże, wręcz jestem już tego pewna...
Scratch my leg with a rusty nail, sadly it heals...

[Białystok]

przez Mimi92 31 sty 2015, 12:11
Hej ;)
Potrzebuje waszej porady. Postanowiłam zrobić rok przerwy w studiach by uporządkować swoje życie. To bardzo mało czasu ,ale później nie wiem czy będę mieć do tego okazje. Chodzi o to ,że chciała bym pójść na terapię. Mam nerwicę i jestem DDA. Zapisałam się do przychodni na witosa ale tam na każdą wizytę czeka się miesiąc. I teraz pytanie do was. Czy dalej iść tym mozolnym trybem (na razie byłam u psychiatry na którego czekałam miesiąc i teraz czekam miesiąc na psychologa) czy poszukać czegoś gdzie inndziej i zapisać się na grupę? Co polecacie?

[Białystok]

przez boogyman 01 lut 2015, 08:40
Void23 napisał(a):Hej,
mam 2 pytania dla osób które uszęszczają/uczęszczały do Meandry.
2: Terapeutka. Trafiłam na p. Anna Wałejsze, ktoś do niej chodził,jakieś opinie? Bo mi ona KOMPLETNIE nie pasuje. Wiecznie ma skrzywioną minę, jakby jej się nic nie podobało i nie ma między nami żadnej nici porozumienia. Mało tego, na pierwszym spotkaniu dała mi do zrozumienia ze moje problemy trochę ją przerastają. Kompletnie nie rozumie tego z czym przychodzę, i ta jej mimika sprawia, że w ogóle odechciewa mi się o czymkolwiek opowiadać... czy ktoś może do niej chodził,powie mi jak to wyglądało u was? Mi się wydaje, że rozmowa z nią kompletnie mi nie pomoże, wręcz jestem już tego pewna...

Sam nie wiem czy wybrałeś dobry ośrodek. Dr. CHmielewska jest jakby opiekunem grupy, ale na terapii pewnie każą CI zejść lub ograniczyć leki do minimum.
Co do tej terapeutki (chodzisz do niej idnywidualnie?) Czy prowadzi terapię grupową,ale z tego co wiem grupówkę prowadzi Sebastian Kiercel i taka blondynka.
Co do Pani Anny W. mam identyczne wrażenie. Wiecznie niezadowolona mina. Miałem z nią 1 konsultację i odechciało mi się wszystkiego, po wizycie wyszedłem wkurzony i zdenerwowany. Zmień ją lub powiedz jej o tym. Niech wie;)
Niestety w Białymstoku ciężko o dobrego terapeutę, a psychoterapia indywidualna na NFZ to dłuuuugie kolejki. Ile do niej czekałeś? 2-3 miesiące? To dosyć krótko

-- 01 lut 2015, 07:42 --

Mimi92 napisał(a):Hej ;)
Potrzebuje waszej porady. Postanowiłam zrobić rok przerwy w studiach by uporządkować swoje życie. To bardzo mało czasu ,ale później nie wiem czy będę mieć do tego okazje. Chodzi o to ,że chciała bym pójść na terapię. Mam nerwicę i jestem DDA. Zapisałam się do przychodni na witosa ale tam na każdą wizytę czeka się miesiąc. I teraz pytanie do was. Czy dalej iść tym mozolnym trybem (na razie byłam u psychiatry na którego czekałam miesiąc i teraz czekam miesiąc na psychologa) czy poszukać czegoś gdzie inndziej i zapisać się na grupę? Co polecacie?

Mimi jeżeli może spórbuj od terapii grupowej mi nie pomogły, ale dużo osób zwłaszcza DDA pomagają. Są na NFZ 3-4 ośrodki:
1.Leszczynowa - prowadził Pan Marek Dawidowicz i Pani Magda SIwerska
2.Ciołkowskiego - pan Sochacki
3.Kujawska - Sebastian Kiercel i chyba Izabella jakaś tam
4.Młynowa - nie pamiętam.

W każdym razie dowiedz się ile trzeba czekać. Niech ktoś się wypowie który ośrodek jest najlepszy, dla mnie 2 znich nie pomogły niestety.

-- 01 lut 2015, 07:44 --

To co z tym spotkaniem:) Może jeszcze przed Walentynkami. Niech ktoś poda jakieś miejsce, a ja ustalę godzinę i datę;)
Obecnie nic

[Białystok]

przez magnolia84 01 lut 2015, 18:03
:D
magnolia84

[Białystok]

przez Mimi92 02 lut 2015, 01:03
A mogła bym przyjść na wasze spotkanie? Poradzilibyście mi na żywo co i jak?

[Białystok]

przez white_pawn 02 lut 2015, 03:08
Przyłączam się do pytania ;)

Gdzie chcielibyście się spiknąć? Jakaś kawiarnia, pub?

[Białystok]

przez magnolia84 02 lut 2015, 10:44
Co do terminu, to się dostosuję.

Ktoś może polecić dobrego terapeutę (niekoniecznie NFZ) nerwic i fobii? Chodzi mi o terapię poz.-beh. indywidualną.
magnolia84

Sortuj wg