[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez nika_44 08 mar 2014, 10:34
Alex1963 napisał(a):
nika_44 napisał(a):
Alex1963 napisał(a):Pozdrawiam Cię Alex. Mam nadzieje, że czujesz się lepiej. Widzę, że na forum pojawiło się sporo nowych osób. Napisz co u Ciebie. :D

-- 01 mar 2014, 20:25 --

Tak zdecydowanie lepiej.Od 4 lat już bez leków. Agorafobia poszła w dal ale leki czasem wracają.Sam juz podrózuję po Polsce co kilka lat temu było niewyobrażalne nawet po mieście ...

Alex, zakończyłeś terapię grupową?? Jak na niej było???

Tak zakończyłem 2 lata temu dwuletnia grupową. Było ciężko, ale warto ... Pomogła.

Aż dwa lata na terapii grupowej. Można tak?? A jak sobie radziłeś z pracą? Jeździłeś po pracy czy na l4? Ta terapia była w Meandrze?
Wybacz, że tyle pytam, ale ostatnio powoli dojrzewam do tego żeby wspomóc się terapią.

-- 08 mar 2014, 10:36 --

magnolia84 napisał(a):Ja również planuję psychoterapię jako wspomaganie leczenia farmakologicznego i zastanawiam się jakiego terapeutę wybrać. Powiem szczerze, że jeszcze nie wiem do kogo się udam. Poczytam opinie w internecie.

Magnolia, co za zmiany. Chodzi o Twój awatarek. Był taki słodki.... Czyżby jakieś zmiany w życiu, humorku???

[Białystok]

przez magnolia84 08 mar 2014, 12:44
nika_44, na razie żadnych zmian. Obecny awatar wyraża mój stan, poprzedni pasował jedynie do nicku ;)
magnolia84

[Białystok]

przez nika_44 08 mar 2014, 18:42
magnolia84,
Pożyczyłabyś czasami tą maskę z uśmiechem??? Tego mi bardzo brakuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Chaotic 08 mar 2014, 20:24
Tez jestem zdziwiona ta grupową dwuletnią. Ja z Meandrą mam same niemiłe wspomnienia niestety :(

-- 08 mar 2014, 19:26 --

A byliście może na Ciołkowskiego?
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez plaulinal 08 mar 2014, 22:02
nika_44 napisał(a):Masz spore doświadczenie jeśli chodzi o terapie grupowe. Super, że z tego korzystasz. Czy te terapie coś Ci dały?? Czy naprawdę po zakończeniu czułaś się lepiej??
Pozdrawiam.

Myślę, że na pewno sporo dały. Stałam się pewniejsza siebie, bardziej szukam w sobie pozytywnych cech i też w różnych sytuacjach, sporo się dowiedziałam skąd te różne stany, ale też musiałam się pogodzić, że taka szczęśliwa i bezstroska raczej nie będę i że trzeba po prostu żyć..a nie szukać rozwiązania w śmierci...bo na to dużo energii szło!
Zdarzają mi się jakieś dołki, ale teraz szybciej mijają, mam nadzieję że teraz jestem znacznie mocniejsza..Po pierwszej terapii pół roku czułam się dobrze..Teraz już ponad rok...Spokojny rok, bez skoków nastrojów...znacznie lepiej jest funkcjonować

Tylko u mnie po zakończeniu terapii mijał czas zanim się poczułam jakieś rezultaty..nawet 2-4 miesiące. A w trakcie było koszmarnie ciężko, rodzina też musi być bardzo cierpliwa..trudno bardzo panować nad emocjami i można mocno wszystkich poranić!

Uważam, że pomogła mi też indywidualna, bo mogłam spokojnie sobie poukładać to co było na intensywnych grupowych. I leki też teraz przyjmuję podtrzymujące, delikatne, więc myślę, że dobrze to wszystko połączyć.

-- 08 mar 2014, 21:07 --

Chaotic napisał(a):A byliście może na Ciołkowskiego?

Byłam na dwóch terapiach na Ciołkowskiego, ale tam chyba dużo się zmieniło..ja ostatni raz byłam w 2011.

[Białystok]

przez Chaotic 09 mar 2014, 10:53
Bo jestem strasznie ciekawa co stało sie z p. Beatą, dlaczego juz jej tam nie ma.
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez Alex1963 09 mar 2014, 11:33
Aż dwa lata na terapii grupowej. Można tak?? A jak sobie radziłeś z pracą? Jeździłeś po pracy czy na l4? Ta terapia była w Meandrze?

Tak, dwa lata raz w tygodniu godziny wieczorne.Tak w Meandrze na Kujawskiej ......
Alex

[Białystok]

przez plaulinal 09 mar 2014, 21:17
Chaotic napisał(a):Bo jestem strasznie ciekawa co stało sie z p. Beatą, dlaczego juz jej tam nie ma.

Pani Beaty nie znałam, ale z Ciołkowskiego dużo osób odeszło i teraz leczą w Meandrze i na Leszczynowej, z jakiego powodu to nie wiem..

[Białystok]

przez nika_44 09 mar 2014, 21:55
Jeśli na Ciołkowskiego są ci sami ludzie co kiedyś na Włościańskiej to ja bym nie poszła. Ale to tylko moje zdanie, bo mam bardzo niemiłe wspomnienia z Włościańskiej. Zresztą może teraz coś w tym się zmieniło, bo ja byłam jako pierwsza grupa, gdy tylko powstał osrodek na Włościańskiej.
Zależy mi na terapii, bo czuję się nieciekawie. Tylko nie wiem jak sobie poradzę z chodzeniem codziennie. Kiedyś jeździłam samochodem od razu po pracy i jakoś to szło. Teraz już nie jeżdżę. I to codziennie zajęte popołudnie, koszmar, zero innego życia. Może terapia indywidualna?? Muszę zadzwonić na Leszczynową i dowiedzieć się jak dlugo się czeka. Poza tym to oni zadecydują, czy będzie grupowa czy indywidualna. Obecnie jestem tak zamknięta w sobie, że na grupowej nic z siebie nie wyduszę. Ale muszę coś z sobą zrobić, bo nie czuję się komfortowo. Jestem ciągle zdenerwowana, a przyjmuję leki. Czuję się jak bomba, wystarczy tylko wyjąć zawleczkę...

[Białystok]

przez magnolia84 10 mar 2014, 14:33
nika_44 napisał(a):magnolia84,
Pożyczyłabyś czasami tą maskę z uśmiechem??? Tego mi bardzo brakuje.

to tylko MASKA .... :?
magnolia84

[Białystok]

przez nika_44 10 mar 2014, 19:20
magnolia84,
Wiem ,ale czasami mam taki humor, że chętnie założyłabym maskę żeby ludzi nie straszyć.

[Białystok]

przez magnolia84 10 mar 2014, 23:40
nika_44, ja przez te maski nabawiłam się nerwicy lękowej i mam problemy z wyrażaniem uczuć
magnolia84

[Białystok]

przez skorup 19 mar 2014, 14:15
Witam !

Czy mógłby ktoś polecić dobrego psychiatrę w Białymstoku, który sensownie diagnozuje, zna się na leczeniu NN/Dysmorfofobii/Depresji i nie jest nastawiony jedynie na zarobek, a na faktyczną pomoc pacjentowi ?

Z góry dziękuję.

[Białystok]

przez nobody88 20 mar 2014, 23:22
skorup napisał(a):Witam !

Czy mógłby ktoś polecić dobrego psychiatrę w Białymstoku, który sensownie diagnozuje, zna się na leczeniu NN/Dysmorfofobii/Depresji i nie jest nastawiony jedynie na zarobek, a na faktyczną pomoc pacjentowi ?

Z góry dziękuję.

Spróbuj się dostać do doktor Teresy Gołaś-Sidun. Chyba najlepszy lekarz psychiatra w mieście. Przyjmuje w poradni na Leszczynowej.
Efectin - 150 mg na walkę z życiem,
3 lata "związku" z depresją

Sortuj wg