[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Dezyder 13 lut 2014, 12:16
Powiedz proszę gdzie, do kogo?

[Białystok]

przez smutna82 13 lut 2014, 13:01
Magnolia PW :D
citalopram 40 mg---> 9 styczen

[Białystok]

przez magnolia84 13 lut 2014, 14:17
Dezyder, przecież w Białymstoku jest sporo psychoterapeutów, zarówno przyjmujących prywatnie jak i na NFZ. Poczytaj w internecie, no i ten wątek.

smutna82, już patrzę :D
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Immortal 15 lut 2014, 17:28
Do Dezyder, ja mam 41 L i okazało się że w końcu dojrzałem że to nie ze "światem" coś jest nie tak (choć może i jest ;-) ale i ze mną (BRD - borderline osobowość z pogranicza) ,

prosiłeś o namiar i tzw. pierwsze kroki , a zatem proponuję Ci :

a) Terapia Grupowa "na NFZ" (zwolnienie z pracy na 3 miesiące) :
* terapia na Leszczynowej prowadzi Marek Dawidowicz
lub
* terapia w Meandrze na Kujawskiej prowadzi Sebastian Kiercel

w obu przypadkach najpierw obowiązkowe spotkanie z psychiatrą potem spotkanie z terapeutą (czyli kwalifikacja) a potem czekam w "kolejce" czasami kilka tygodni a czasami kilka miesięcy

b) terapia indywidualna płatna , proponuję tu :

* Czarka Godlewskiego kom. 608 472 232 (nawet jeśli płatnie to czeka się na rozpoczęcie terapii kilka tygodni)

lub

* p. Anię Zawistowską kom. 886 607 248 (b. dobra terapeutka - można się umówić na tzw. cito)

Wydaje mi się że powinieneś działać równolegle z jednej strony pójść na rozmowy wstępne konieczne przed rozpoczęciem terapii grupowej i niech kolejka zacznie biec .... a w tym samym czasie rozpocząć terapię indywidualną i niech lekarz psychiatra wspomoże Cię lekami - osobiście polecam dr Sidun - przyjmuje na NFZ na Leszczynowej ale trzeba czekać ok 1,5 miesiąca , a prywatnie na Niedźwiedziej (koszt wizyty 90 zł). Ja osobiście dostałem "californijską mieszankę odrzutową" czyli mirzaten + velaxin , dzięki temu nie mam już "jazd"

a jeśli byś chciał porozmawiać daj znać ... sam pracowałem przez wiele lat na stanowiskach kierowniczych itd ...

-- 15 lut 2014, 17:34 --

do Dezyder:

ps . oczywiście nie możesz w tym samym czasie uczęszczać na obie terapie wieć jak przyjdzie kolejka terapii grupowej kończysz lub zawieszasz terapię indywidualną

z tego co widziałem i wiem (sam czekam w kolejce) terapia grupowa daje znacznie więcej ponieważ wchodzisz w interakcję z grupą i to od grupy możesz otrzymać "zwrotnie" dużo cennych informacji o samym sobie

te dwie opisane Terapie Grupowe różnią się trochę bo w Meandrze terapię grupową musisz przejść na trzeźwo bez prochów, a na Leszczynowej masz wsparcie lekami. Osobiście uważam, że czasami stan jest na tyle depresyjny że leki muszą być bo inaczej z terapii nic się "nie wyniesie" ale tak jak mówię zdania są podzielone

pozdrawiam

[Białystok]

przez Alex1963 16 lut 2014, 12:17
Dezyder napisał(a):Jestem 37-letnim facetem ( w sumie to chyba strasznie starym na tym forum) Pracuję na stanowisku kierowniczym .

Hmm... co ja mam powiedzieć? rocznik 1963. :D
Alex

[Białystok]

przez Girl80 17 lut 2014, 14:13
Witam,
jestem tu nowa i od razu proszę o pomoc. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w tym wątku, przejrzałam też inne stronki w Internecie, ale nie mam jeszcze poglądu, gdzie w Białymstoku najlepiej na terapię. Jestem na zwolnieniu od psychiatry, muszę szybko podjąć jakąś decyzję, bardzo proszę o jak najwięcej Waszych opinii. Gdzie chodziliście na terapię, czy pomogło Wam? Dawno temu skorzystałam z oferty na Ciołkowskiego (wtedy jeszcze na Włościańskiej), trochę było lepiej przez jakiś okres, ale bez rewelacji.
Umówiłam się do MSWiA oraz na Leszczynową, na Kujawską w ogóle się nie mogę dodzwonić, nikt tam dziś nie odbiera od rana! Muszę podjąć decyzję, pomóżcie, nie chcę zmarnować 12 tygodni, pracy mi szkoda. Bardziej skłaniam się ku MSWiA, chodzi o kwestię dojazdu (jestem spoza Białegostoku), proszę, jeśli byliście lub jesteście na terapii tam właśnie, wyraźcie swoją opinię. Liczę na odzew, z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam

[Białystok]

przez fozzie 20 lut 2014, 19:30
Witaj Girl80, byłem w zeszłym roku na terapii grupowej w MSW. Polecam.

[Białystok]

przez karolinatara 01 mar 2014, 15:29
hej jestem tu nowa i chciałabym sie dowiedzieć gdzie można szukać pomocy w związku z kryzysem małżeńskim. Moje małżeństwo rozpada się w zawrotnym tępie, nie rozmawiamy już ze sobą (a właściwie tylko "służbowo"). Nie poradze sobie sama, mąż też już ma dość i musimy poszukać pomocy. Czy ktoś chodził na terapie małżeńską do meandry? Niestety nie stać mnie na wizyty prywatne. Może ktoś mógłby mi coś polecić?

[Białystok]

przez magnolia84 01 mar 2014, 15:32
magnolia84

[Białystok]

przez karolinatara 01 mar 2014, 15:42
ok dzięki :) a może coś wiesz na temat gdzie lepiej iść? nie chciałabym trafić do kogoś nieodpowiedniego

[Białystok]

przez magnolia84 01 mar 2014, 15:46
Nie ma za co :)
Nie mam pojęcia ale sporo osób tutaj pisało o Leszczynowej
magnolia84

[Białystok]

przez karolinatara 01 mar 2014, 15:52
Tak tylko bardziej pod kątem terapi indywidualnej lub grupowej tu były wpisy, jakoś nie rzuciło mi się w oczy nic o terapii małżeńskiej, może jeszcze raz przejrzę forum może cos pominełam

[Białystok]

przez magnolia84 01 mar 2014, 16:00
Słyszałam, że dobrym terapeutą specjalizującym się w terapii małżeństw jest Aleksandra Małus ale nie wiem gdzie w Białymstoku przyjmuje
magnolia84

[Białystok]

przez karolinatara 01 mar 2014, 16:18
nie moge nic o niej znalesc

Sortuj wg