[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Białystok]

przez bedewere 05 sty 2009, 12:56
no to widze ze nie jestem tu sama
szukam psychologa byłam wczesniej w INTEGRA jednak za drogo jak namnie 80 zł godz to duzo. Jesli macie jakis dobry kontakt prosze o nr tel

przez Alex1963 08 sty 2009, 22:35
to może pogadamy na pw?
Alex

przez Olga. 17 mar 2009, 10:50
i ja też jestem z Białegostoku..
Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gocha123 31 mar 2009, 22:05
No ja tez z Białego :)

przez betonow 07 kwi 2009, 18:46
Może jakieś spotkanie w Białymstoku ? Może wspólna majówka znerwicowanych ?

Czy jest tu ktos z bialegostoku??

przez hurricane 23 kwi 2009, 14:23
Szukam osob z Bialegostoku majacych nerwice.
Ostatnio edytowano 06 maja 2009, 20:47 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wyszukiwarka nie gryzie, proszę nie robić bałaganu na forum. Przenoszę.

Re: Czy jest tu ktos z bialegostoku??

przez karolina22 06 maja 2009, 19:35
ja jestem z ełku ;P hehe troszke niedaleko ;P

przez juranty 27 maja 2009, 08:45
Witam Wszystkich!
I ja jestem z Białegostoku. Pozdrawiam

przez Algakam 13 cze 2009, 11:30
Witajcie,
Rowniez jestem z Białegostoku. Padło pytanie gdzie sie leczyc. Cóż.

- Na Bema w przychodni jest starsza Pani psychiatra (nie pamietam nazwiska) - osobiscie dziwna dla mnie, pali fajki w gabinecie przy pacjencie, pyta sie jakby na odczepnego nie czekajac na odpowiedz i przepisuje leki, nic poza tym.
- przychodnia prywatna Virtus, obecnie na antoniuku, bardzo ciepła Pani psychiatra dr Jankowska, wysłucha, popyta się, zleci badania, wypisze leki, pokombinuje jak nie pasują. Maja tam tez Pania terapeutke - nie polecam! Minus 60 zł za wizyte a 30 zł za recepte (bez wizyty). Minus taki ze nafaszerowała mnie prochami. Pozatym w porzadku, zalowalam tylko ze Pani dr nie namawiala mnie na psychoterapie, a lekami leczyla. Chociaz wspominala o tym.
- przychodnia na Staszica - porazka!! - Na poczatku fajnie, za darmo, badania, rozmowy etc. Pozniej (po ok 3 miesiacach) pani dr stwierdziala ze jestem zdrowa, ze sobie cos wymyslilam i powiedziala ze jak chce moge przestac brak leki. Nie powiedziala jak. Odstawilam. I gigantyczny atak lęku.
- Na Ciołkowskiego - Osrodek Psychoterapii Medyczej - polecam, na dzien dzisiejszy dla mnie najlepszy, przy nch odstawiłam 4 leki i lepiej sie czuje. Chodze na psychoterapie i mam nadzieje ze pomoze.

Pozdrawiam wszystkich

przez Nocka 13 cze 2009, 12:17
Ciolkowskiego tez polecam leczylam sie w nim kiedy byl jeszcze pod innym adresem. Teraz tez tam wracam
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez Paulinabp 16 cze 2009, 23:17
Cieszę się, że polecacie poradnię na Ciołkowskiego. Ja niedawno zaczęłam i szczerze powiedziawszy- mam mieszane uczucia. Ale plotka głosi, ze są najlepsi. Nie pozostaje nic innego, jak uwierzyć. :) Pozdrawiam serdecznie Białostoczan :)

przez paull 11 paź 2009, 15:21
Witam,
Hej jestem tu nowy. Przez wiele lat męczyło mnie NN ale myślałem ze jest to tylko moja osobista słabość aniżeli jakaś choroba. Zdiagnozowałem u siebie NN jakieś 2-3 lata temu tak na 100%. Od tamtego czasu nie skorzystałem jeszcze z pomocy fachowców. Boję się tego. Nie wiem gdzie w naszym mieście mam iść, do kogo się zgłosić. Boję się opłat za wizyty. Nawet nie wiem jakiego rzędu są to kwoty i czy warto płacić nie mając pewności wyleczenia. Studiuję, bronię się w tym roku. Nie chcę prosić rodziców o pomoc finansową w kwestii leczenia, moim zdaniem to trochę niepoważne. Nie jesteśmy super bogaci aby płacić niewiadomo ile za niewiadomo co. W tym miejscu pytanie: Czy są państwowi psychiatrzy/psycholodzy/psychoterapeuci w Białymstoku lub prywatni z umową z NFZ? Gdzie? Jak z dostępem do nich? Jak często się chodzi do nich? Leki? Refundowane przez NFZ? Jak efekt po lekach? Skutki uboczne w Waszym przypadku? Przepraszam, że taki stos pytań ale chce się jak najwięcej dowiedzieć bo aktualnie jestem fishem w tej sprawie. Poza tym jaka jest różnica między psychiatrą, psychologiem a psychoterapeutą? Kto w końcu mi pomoże? Do którego mam się na początku udać? Adresy? Kto jest dobry?
Jeszcze raz wybaczcie stos pytań. Z czasem pewnie opiszę jakie rodzaje problemów występują u mnie.
Pozdrawiam.

przez yoshiko 29 paź 2009, 01:00
Paull, nie wiem czy to co napiszę Ci pomoże, ale spróbuję odpowiedzieć na parę pytań (swoją drogą-trochę ich jest :)
Jako, że też jestem studentką-bądź co bądź obecnie na urlopie zdrowotnym-i nie stać mnie na płatnych specjalistów, wyszukałam placówki mające podpisaną umowę z NFZ.
MSWiA przy ul. Ciepłej: od tego szpitala zaczęła się moja "przygoda". Trafiłam na bardzo dobrą lekarz, która nie traktowała mnie po macoszemu, a naprawdę chciała mi pomóc. Niestety, długi czas oczekiwania na kolejne wizyty. Ale była możliwość podjęcia grupowej psychoterapii tzw. dziennej, z tego co słyszałam. Nie wiem jak jest tam obecnie, co się zmieniło.
Przy ul. Staszica: skierowałam się, bo "moja" lekarka właśnie tam się przeniosła. Miła atmosfera; wizyty comiesięczne; i można zapisać się na psychoterapię, ale czas póki ona się rozpocznie wynosi (choćby w moim przypadku) 3 miesiące. Trochę długo? Też tak stwierdziłam, więc popytałam i poszukałam, i oto teraz chodzę do placówki przy ul. Ciołkowskiego. Jestem zadowolona.

Do MSWiA nr nie znam :) ale od czego jest google, prawda?
Do poradni przy. Staszica: 087 740 43 31
Adres strony intern. do ośrodka przy ul. Ciołkowskiego: http://www.psychoterapia.bialystok.pl/

Chciałabym dać Ci odpowiedzi na jeszcze inne pytania, ale muszę już wpaść w objęcia Morfeusza, inaczej nie zwlokę się z łóżka :)
Tymczasem nie czekaj na cud, tylko chwytaj za telefon, dzwoń i się dowiaduj co i jak.

Pozdrawiam!

P.S Napisz jakie kroki już poczyniłeś.

przez tup_tup 04 lis 2009, 14:02
yoshiko napisał(a):
Do MSWiA nr nie znam :) ale od czego jest google, prawda?

ZOZ MSWIA Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych
ul. Fabryczna 27
Białystok

tel. 085 869 49 67
tup_tup

Sortuj wg