[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez ktos00 12 mar 2013, 22:13
Też jestem z Białegostoku. Mam nerwicę lekową z natręctwami i depresje. Biorę leki Asentra i jutro zaczynam terapie...
A jak tam u Was idzie walka?

[Białystok]

przez fozzie 12 mar 2013, 22:17
ktos00, a gdzie się leczysz?

[Białystok]

przez ktos00 12 mar 2013, 22:27
Prywatnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Chaotic 18 mar 2013, 23:21
Witam, jak myślicie czy leczenie na oddziale psychoterapii w Choroszczy ma sens? Moja nowa pani dr uczepiła się tego bardzo a ja strasznie boje się położenia do szpitala.... ;(

-- 18 mar 2013, 22:24 --

Mieliście może kontakt z dr Chmielewską( z której zrezygnowałam) i dr Dec-Arciuch ? Będę wdzięczna za poradę.
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

[Białystok]

przez littleMi 09 kwi 2013, 21:42
Witam wszystkich. Nie wiem gdzie szukać pomocy w Białymstoku. Sama nie wiem co mi jest, nigdy nie chodziłam na terapię. Moimi głównymi problemami są bardzo niska samoocena, wieczne lęki, uciekanie od rzeczywistości, wielki smutek itd. Myślę o tym, żeby wybrać się do psychologa, wygadanie się, to, że psycholog mnie wysłucha, zrozumie i nie wyśmieje, bardzo by mi pomogło. Kogo polecacie, na wizyty prywatne?

[Białystok]

przez nobody88 14 kwi 2013, 22:36
littleMi napisał(a):Witam wszystkich. Nie wiem gdzie szukać pomocy w Białymstoku. Sama nie wiem co mi jest, nigdy nie chodziłam na terapię. Moimi głównymi problemami są bardzo niska samoocena, wieczne lęki, uciekanie od rzeczywistości, wielki smutek itd. Myślę o tym, żeby wybrać się do psychologa, wygadanie się, to, że psycholog mnie wysłucha, zrozumie i nie wyśmieje, bardzo by mi pomogło. Kogo polecacie, na wizyty prywatne?

Hej littleMi,

Korzystałem z pomocy Anny Zawistowskiej: bardzo dobra psychoterapeutka, która pomogła mi się zacząć składać do kupy. Oprócz prywatnego gabinetu na ul. Warszawskiej przyjmuje też w przychodni na ulicy Leszczynowej.
Efectin - 150 mg na walkę z życiem,
3 lata "związku" z depresją

[Białystok]

przez littleMi 18 kwi 2013, 15:15
nobody88 napisał(a):Hej littleMi,

Korzystałem z pomocy Anny Zawistowskiej: bardzo dobra psychoterapeutka, która pomogła mi się zacząć składać do kupy. Oprócz prywatnego gabinetu na ul. Warszawskiej przyjmuje też w przychodni na ulicy Leszczynowej.

Dziękuję za odpowiedź :)
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

[Białystok]

przez info 29 kwi 2013, 09:06
Czy ktoś chodzi na Ciołkowskiego?

[Białystok]

przez paulunia 30 kwi 2013, 22:54
ja dzisiaj miałam swoją pierwszą wizytę na Ciołkowskiego. Pani dr ujmująca, czuję się po raz pierwszy naprawdę wysłuchana :) na psychoterapię umówiłam się na 20 maja. i powiem szczerze że się boję ale jestem gotowa na wszystko juz teraz

[Białystok]

przez Fioooona 24 maja 2013, 23:46
ja leczę się prywatnie, wcześniej próbowałam na NFZ, terapii grupowej w Choroszczy i nie tylko - szkoda gadać. W końcu poszłam prywatnie i czuję się o niebo lepiej, choć troche to trwało. Jestem w terapii od ponad roku, ostanio dwa razy w tygodniu i czuję jak nareszcie pachną kwiaty, szumi strumyk. Jestem w terapii u dr Beaty Boćwińskiej -Kiluk. Na pocztku było ciężko, boli jak cholera, ale zmiany są, oj są.

[Białystok]

przez YukiSakurai 02 cze 2013, 22:05
Witajcie. Chciałabym się Was zapytać czy jest gdzieś psycholog/psychiatra "za darmo"...
Nie mam kasy żeby się zapisać gdzie płatne, a tym bardziej nie chcę pytać o to rodziców, a myślę iż potrzebuję się tam wybrać...
Czasem wystarczy jeden człowiek, albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie na zawsze.

[Białystok]

przez fozzie 03 cze 2013, 07:57
YukiSakurai, proponuję przychodnię MSW na Fabrycznej.

[Białystok]

przez eliza_w3 09 cze 2013, 10:59
Ja chodzę na NFZ do Poradni Zdrowia Psychicznego przy Leszczynowej 40. Jak na razie mi się podoba. ;)

[Białystok]

przez Ona12 27 cze 2013, 21:23
CZeść, Jestem tutaj nowa. Mój problem polega na tym, że w sytuacjach stresowych wymiotuje. Dosłownie wszędzie, raz zdarzyło mi się zwymiotować na przystanku. Nie panuje nad tymi wymiotami stresowymi. Ostatnio zaczęłam sie denerwować wszystkim nawet wizytą u koleżanki( a co za tym idzie już zbierało mnie na wymioty). Zaliczyłam jedna wizytę u psychiatry dostałam sulpiryd teva. Miałam zgłosić się po 2 tygodniach brania leku do lekarza nie zrobiłam jednak tego, bo byłam zalatana, nauka, uczelnia, nie miałam czasu. Zaleceniem psychiatry było to abym poszła do psychologa. I tu moje pytanie czy ktoś z Was miał taki problem jak ja i czy poleci mi psychologa, który mu pomógł? Chodzi mi tu o wizyty na nfz. Pozdrawiam

Sortuj wg