[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Alex1963 15 cze 2012, 14:54
Pisz do mnie.. masz moje gg
Alex

[Białystok]

przez missisipi 18 cze 2012, 10:18
Proszę niech mi ktoś pomoże i powie gdzie mogę iść do lekarza na ubezpieczenie i najlepiej jak najszybciej.
Na ciołkowskiego byłam umówiona na 17 ale że nie mogłam tego znaleźć dotarłam tam jakoś 20 po i rejestracja i jakiś jeszcze pokój były zamknięte. Wydawało mi się że był ktoś w pokoju dziennym ale strasznie bałam się tam wejść, miałam wrażenie że zaraz się tam rozpłaczę i uciekłam. Teraz nawet głupio mi tam zadzwonić a poza tym nie wytrzymam czekać kolejnego miesiąca na wizytę bo czuję że naprawdę ze mną źle.
Przyjaciel któremu o tym powiedziałam ma mnie teraz dość. Zostałam sama i nie wiem co mam robić. Strasznie się boję że coś sobie zrobię, jedyne o czym teraz myślę to żeby umrzeć.

Pomóżcie proszę.

[Białystok]

przez Alex1963 18 cze 2012, 13:05
missisipi napisał(a):Proszę niech mi ktoś pomoże i powie gdzie mogę iść do lekarza na ubezpieczenie i najlepiej jak najszybciej.
Pomóżcie proszę.

http://www.bialystok-psychoterapia.pl/o-firmie.html
Alex

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez nika_44 18 cze 2012, 20:21
missisipi,

Bardzo bym chciała Ci pomóc, ale do lekarza chodzę tylko prywatnie. Wysyłam Ci namiary na priw - może skorzystasz.
Pozdrawiam!

-- 18 cze 2012, 20:31 --

Alex1963,
Alex, czy byłeś tam może na psychoterapii???

[Białystok]

przez missisipi 26 cze 2012, 19:51
Znowu jest źle. Już chyba męczę was na tym forum ale nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać. Mam jakieś cholerne napady paniki, lęku praktycznie bez powodu albo z jakiegoś wymyślonego powodu. Strasznie się wtedy czuję, nie trwa to długo, zazwyczaj później zasypiam z płaczu i zmęczenia, kiedy się budzę jest lepiej.
Mam umówioną wizytę na Staszica na 19 lipca, ale problem w tym, że zawaliłam studia i mam zamiar wyjechać do Anglii najlepiej w połowie lipca. Poszłabym do lekarza nawet prywatnie ale i tak krucho u mnie z kasą, poza tym nie wiem czy teraz to się w ogóle opłaca skoro chcę wyjechać. Nie wiem kompletnie co mam robić. Trwam teraz jakby w jakimś zawieszeniu i chyba czekam aż samo się to wszystko jakoś skończy albo ja skończę ze sobą.

[Białystok]

przez nika_44 07 sie 2012, 19:42
missisipi,
mam nadzieję, że czujesz się lepiej. Ciekawa jestem czy byłaś u lekarza, czy wyjechałaś do Anglii??
Odezwij się.

Pozdrawiam wszystkich, którzy być może zajrzą na nasze forum i zechcą coś napisać. Jak znosicie tegoroczne upały?? Czy byliście gdzieś na urlopie?

[Białystok]

przez gwiazdeczka79 09 sie 2012, 18:51
czy chodził może ktoś na psychoterapię na kujawską do meandry?

[Białystok]

przez nika_44 09 sie 2012, 21:25
Ja tam nie byłam, ale widzę, że mają podpisaną umowę z NFZ. Też jestem ciekawa jak tam jest.
Gwiazdeczko, czy dzwoniłaś tam może??

[Białystok]

przez gwiazdeczka79 10 sie 2012, 21:38
nie,ale zastanawiam się nad ciołkowskiego i kujawską,a Ty które miejsce byś mi poleciła?

[Białystok]

przez missisipi 11 sie 2012, 12:22
nika_44 miło, że ktoś tu o mnie pamięta ;)

Niestety do lekarza nie udało mi się pójść, przez ten wyjazd do Anglii miałam sporo na głowie więc na chwile zapomniałam o tym wszystkim, wydawało mi się że wszystko już jest dobrze. Teraz żałuje że nigdzie nie poszłam bo tak, wyjechałam dwa tygodnie temu, jestem teraz w Liverpoolu i najgorsze jest to że czekam cały ten czas nic nie robiłam, zdążyłam się już trochę zadłużyć i znowu jakby wszystko wróciło, cały ten lęk, że jestem do niczego, że nic mi się nie uda.
W środę zaczynam szkolenie do pracy mam nadzieję że może kiedy zacznę pracować znowu coś zmieni się na lepsze. Nikt tutaj nie wie o moich problemach i przez to staram się ukrywać to wszystko i jakoś radzić sobie sama. Boję się ale wiem że muszę ten strach przezwyciężyć i jakoś żyć dalej.

Pozdrowienia z UK ;*

[Białystok]

przez nika_44 15 sie 2012, 22:03
gwiazdeczka79, nie znam tych miejsc wiec nie mam bladego pojęcia co Ci polecić. Kiedyś dawno dawno temu uczestniczyłam w psychoterapii grupowej na Właściańskiej. Wspominam to okropnie..

-- 15 sie 2012, 22:08 --

missisipi, oczywiście, że o tobie pamiętam. Jednak jesteś bardzo dzielna, skoro zdobyłaś się na odwagę i przy swoich dolegliwościach i stanie ducha wyjechałaś do Anglii. Nie wiem czy ja bym się odważyła. Cieszę się, że zaczynasz jakieś szkolenie i coś się dzieje. Trzymam kciuki żeby Ci się udało. Oczywiście życzę jak najlepszego samopoczucia.
Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają!!!!

[Białystok]

przez Lady_of_ice 21 sie 2012, 20:35
Cześć wszystkim. Jestem z Białegostoku, mam zdiagnozowaną osobowość unikającą z zaburzeniami lękowymi plus do tego jeszcze parę innych dziwnych historii ale o tym można by książkę napisać ;) mam za sobą terapie indywidualną i grupową na Ciołkowskiego, teraz chciałabym skorzystać z usług pani W.Jankowskiej czy ktoś mógłby mi coś więcej o Niej napisać?

[Białystok]

przez gwiazdeczka79 26 sie 2012, 19:17
i jak wspominasz terapię na Ciołkowskiego?Pomogła Ci?

[Białystok]

przez Lady_of_ice 05 wrz 2012, 10:23
gwiazdeczka79 napisał(a):i jak wspominasz terapię na Ciołkowskiego?Pomogła Ci?

Wspominam dobrze bo spotkałam wiele fajnych osób po których na pierwszy rzut oka wcale nie widać że borykają się z jakimiś problemami a jednak.. Atmosfera całkiem miła, czasem smutno, czasem zabawnie, można poznać punkty widzenia innych ludzi, skonfrontować ze swoim spojrzeniem na wiele spraw, terapia jak dla mnie to był czas przemyśleń, analizowanie sytuacji z przeszłości i teraźniejszych relacji z ludźmi i rodziną. Jednak terapia nie uleczyła mnie ani z moich lęków nie nauczyła mnie radzenia sobie z nimi, ani tym bardziej mojego unikania, w tej kwestii bardziej pomagały mi leki. Terapie polecam dla osób które mają dużo wolnego czasu i chęć wygadania się ze swoich problemów.

Sortuj wg