[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez skarb 24 sie 2011, 21:01
arturfly napisał(a):mam takiego dola k.. koszmar,njc mi sie niechce,w skrucie powiem,lat 40 -podejzenie raka -najlepszy przjaciel kobieta z ktura spotykałem sie 5,5 lat gdy sie dowiedziała wypieła sie na mnie. niespie niejem biore zomiren 4 naraz dziennie i nic.spie 4 czasem 5 godzin i wszystko wraca jak zły sen,o słowo otuchy prosze. artur

Hej Artur JEST mi bardzo przykro z powodu twojej choroby ,ale jak sam piszesz to tylko podejrzenie wiec musisz byc dobrej mysli,a jesli chodzi o kobiete z ktora byles 5,5 roku to chyba lepiej ze sie rozstaliscie bo tak naprawde to nie byla prawdziwa milosc ,i ona nie byla Ciebie warta.Nie mozesz sie zalamac czlowieku nie teraz ,moze warto sprobowac terapii ? Jesli chcesz pogadac to ja jestem do dyspozycji. Pozdrawiam Cie Monika

[Białystok]

przez arturfly 25 sie 2011, 08:04
pozytywnie myśleć, patrzeć w przód, kochać ludzi i najważniejsze wierzyć zajebiście mocno że nam się uda :great: moje motto na dziś

-- 25 sie 2011, 08:19 --

Moni dzięki za wsparcie,toje słowa to woda na młyn mego życia .Staram się myśleć pozytywnie,przemyślałem wszystko ,porozmawiałem wczoraj z nią-miałem cichą nadzieje że może...-ale po tym co mi powiedziała -13tego śpi ze mną mówi kocham a 15tego śpi z nim-to ja pytam czy ja /cenzura/ jestem chory czy ona- :time: nikt i nic nie jest wart aby za niego umierać lub dołować się na zabój.WStAŁEM rano piękny poranek i WIARA ŻE MUSI BYĆ lepiej :mrgreen:

poszukuję dr. Półtorak (Białystok)

przez karolea 25 sie 2011, 13:06
Witam, nie wiem czy umieszczam post w odpowiednim miejscu, ale w związku z tym, iż bardzo potrzebuję pomocy poszukuję lekarki o której przeczytałam parę pozytywnych opinii. Jest to mianowicie dr. Barbara Półtorak - Białystok. Dzwoniłam do przychodni Virtus, ale już tam nie przyjmuje. Natomiast numer prywatny nie odpowiada. Proszę o jakiekolwiek informacje. Aha i jeśli ktoś zmaga się tak jak ja z fobią społeczną i permanetnym lękiem i może mi poradzić lekarza w woj. podlaskim, to będe bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Karo
Ostatnio edytowano 26 sie 2011, 01:18 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dołaczono

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez skarb 25 sie 2011, 23:17
arturfly napisał(a):pozytywnie myśleć, patrzeć w przód, kochać ludzi i najważniejsze wierzyć zajebiście mocno że nam się uda :great: moje motto na dziś

-- 25 sie 2011, 08:19 --

Moni dzięki za wsparcie,toje słowa to woda na młyn mego życia .Staram się myśleć pozytywnie,przemyślałem wszystko ,porozmawiałem wczoraj z nią-miałem cichą nadzieje że może...-ale po tym co mi powiedziała -13tego śpi ze mną mówi kocham a 15tego śpi z nim-to ja pytam czy ja /cenzura/ jestem chory czy ona- :time: nikt i nic nie jest wart aby za niego umierać lub dołować się na zabój.WStAŁEM rano piękny poranek i WIARA ŻE MUSI BYĆ lepiej :mrgreen:

Artur nawet nie wiesz jak sie ciesze ,ze dzisiaj wstales w tak wspanialym humorze{wiara czyni cuda] po przeczytaniu wiadomosci od Ciebie az mi sie poprawil humor.Przykro mi tylko, ze Twoja kobieta nie chce Cie wspierac w tak trudnych chwilach. Ale nie martw sie wszystko bedzie dobrze tylko musisz wiezyc!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Monika

[Białystok]

przez maniek123 05 wrz 2011, 14:18
jesli jest ktos z bialegostoku pisac do mnie na gg 560878 nazywam sie marcin

[Białystok]

przez nieuczesana 07 wrz 2011, 15:15
witam wszystkich, jestem tu nowa ale zdazylam nadrobic zaleglosci i dowiedziec sie co i jak u was. Mysle, ze kolej na mnie, czas wydusic to co siedzi we mnie.
Od jakiegos czasu mam depresje, nie mam ochoty na nic, nie wychodze, a jak juz wyjde to moje mysli mnie zabijaja, mysle, ze kazdy patrzy sie na mnie i ocenia mnie i moj wyglad. To tylko 1/100 moich problemow.
Od dluzszego czasu szukam psychologa na nfz ale nie wiem gdzie jest jakis dobry. Bylam wczoraj na ciolkowskiego ale tam zaczynaja sie grupowe zajecia. Zalezy mi na indywidualnych. pomocy

Pozdrawiam

[Białystok]

przez Alex1963 07 wrz 2011, 17:14
A co złego w grupowych? Ja tam chodzę i jest ok.
Alex

poszukuję dr. Półtorak (Białystok)

przez kreatka 07 wrz 2011, 17:53
karolea napisał(a):Witam, nie wiem czy umieszczam post w odpowiednim miejscu, ale w związku z tym, iż bardzo potrzebuję pomocy poszukuję lekarki o której przeczytałam parę pozytywnych opinii. Jest to mianowicie dr. Barbara Półtorak - Białystok. Dzwoniłam do przychodni Virtus, ale już tam nie przyjmuje. Natomiast numer prywatny nie odpowiada. Proszę o jakiekolwiek informacje. Aha i jeśli ktoś zmaga się tak jak ja z fobią społeczną i permanetnym lękiem i może mi poradzić lekarza w woj. podlaskim, to będe bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Karo

http://radio5.com.pl/index.php?id=22&ia=33663

:(

-- 07 wrz 2011, 17:55 --

Nosz się zdołowałam, choć nigdy wczesniej, przyznam, nie słyszałam o kobiecie..

[Białystok]

przez nieuczesana 09 wrz 2011, 18:00
Słyszał ktoś o psychologu na radzymińskiej 2? co o nim sądzicie?

[Białystok]

przez AgaRadom 09 wrz 2011, 19:41
hej równiez mam doła....:(szkoda gadać mam jedną jedyna kumpele ale nie moge sie jej tak zwierzyć jak tutaj malo tego jestem niesmiała bardzo znerwicowana porazka;/szukam przyjaciół...

[Białystok]

przez gumibear30 12 wrz 2011, 14:54
Witam Wszystkich,

w zasadzie jestem tu nowy, raz się wpisałem, ale nie kontynuowałem, jednkak jak czytam Wasze wpisy, jakoś tak lżej się na duszy robi, że nie jestem sam. Mam problem nerwicy natręctw. W zasadzie coraz poważniejszy, jakieś 2 lata temu bywałem u psychiatry, łykałem lek faverin. Teraz znwou wróciło, ale z taka siłą, że w zasadzie coraz częściej nie pozwala mi to normalnie funkcjonować. Mam fobię czystości - ciągle sprzątam, bardzo wykańczające fizycznie, a jeszcze bardziej psychicznie. Do tego myśli, przez które nie daje rady się uśmiechać, nie potrafię być oparciem w domu dla swojej Córci i Żony, niszczę je przez swój problem. Żona nie chce zrozumieć, że mogę mieć taki problem i raczej nie chce mi w tym pomóc. Mam doskonałą pracę, piastuję odpowiedzialne stanowisko, zarządzam ludźmi, a sam sobą przestaję potrafić zarządzać - przerasta mnie to. Jak wracam do domu, przestaję odpoczywać, muszę sprzątać i sprzątać, zacząłem uciekać w alkohol, po nim czuję się doskonale - zero natręctw. Postanowiłem wrócic do lekarza, wcześniej uczęszczałem na ul. Włókienniczej, do dr. Markowskiego, było ok. Teraz także się do niego zgłoszę. Fajnie, że jest takie forum, na którym można się uzewnętrznić, wiedząc, iż osoba z drugiej strony, wie doskonale o czym piszę...

[Białystok]

przez Obieżysfer 16 wrz 2011, 19:44
Witajcie.

Oto pierwszy mój post na tym forum :) Właściwie to trafiłem tutaj z innego portalu o podobnej tematyce - niestety ze słabiej rozwiniętą społecznością z okolic Białegostoku. Mam nadzieję, że jakoś tu się zakorzenię.

Hmm... teraz kilka słów o mnie. Studiuje i jakoś żyję - uwielbiam kulturę Japonii i fantastykę. Moim największym problemem jest lęk przed tłumem (przede wszystkim gdy trzeba coś do niego powiedzieć^^) i blokada w wyrażaniu uczuć - niby niezbyt wielkie rzeczy, porównując do problemów innych osób, ale każdy narzeka na to, co ma.

Łatwiej jest mi rozmawiać z ludźmi, którzy też mają problemy - odchodzi jakiś tam lęk o zrozumienie. Mam nadzieję, że wszyscy na tym skorzystamy :) O! i czekam na kolejne grupowe spotkanie miejscowych. Tłumie, nadchodź!

Yoroshiku!

[Białystok]

przez czarny25 21 wrz 2011, 20:31
witam
wie moze ktos gdzie przyjmuje dobry psychiatra prywatnie?

[Białystok]

przez kreatka 21 wrz 2011, 22:42
Ponoć dr Markowskina Włokienniczej jest dobry, ma dobre opinie, osobiście nie byłam. Tu jest strona http://www.psychiatra.bialystok.pl/

Sortuj wg