[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Białystok]

przez Fort_Nada 27 maja 2011, 18:45
Castle brzmi dobrze, ale i park świetnie. Jako, że część studiuje, albo pracuje to może weekendowe popołudnie? Pewnie konkretny termin bardzo by pomógł w decyzjach. Tak odważnie rzucę tę sobotę ;), ale może lepiej zostawmy czas na zastanowienie i przyszły weekend? 4-5 czerwca? Albo kolejny? W przypadku Castle mógłbym nawet podjąć się rezerwacji w przypadku gromadki chętnych. Co Wy na to? Bo już tak 8 stron się namyślamy ;).
"To nie jest moja ziemia, to nie jest moje miejsce, przeraża mnie ta chemia, przeraża mnie szybkie zejście"

[Białystok]

przez yoshiko 27 maja 2011, 21:02
Osobiście nie zależy mi na "jedynym słusznym miejscu" ;) Czy park, czy Castel, nie robi mi to szczególnej różnicy. Dostosuję się do większości. W tę sobotę wyjeżdżam z miasta, ale następne weekendy postaram się tak rozplanować, by mieć w zanadrzu parę godzin wolnego na nasze spotkanie. Więc od czerwca jestem dostępna.

Pewnie nie uda się zebrać wszystkich chętnych w jednym czasie, bo każdy może mieć już jakieś plany czy obowiązki. Proszę, abyście potraktowali pomysł spotkania poważnie i zastanowili się, które weekendy czerwcowe Wam odpowiadają, a dojdziemy do porozumienia. Im więcej nas będzie, tym lepiej :) Jeżeli będziemy zwlekać to cały zamysł może się "rypnąć".

[Białystok]

przez Algakam 31 maja 2011, 22:02
OO widze ze sie ozywia i to doslownie. Tez z checia ale jednak z lekiem poznalabym Was. Tylko niestety wekeendy w czerwcu mam wiekszosc zajete. Chyba tylko 25 wolny i 5. Ale pewnie 5 to se ne da bo za szybko. Ja w sumie mam caly czas wolny w dni powszednie, to do dziela, ja jestem za spotkaniem w parku, piekna pogoda, poza tym mozna sobie gdzies usiasc na trawie i pogadac a w knajpie to i inni "zdrowi na umysle" podsluchac moga. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Białystok]

przez Atropos 01 cze 2011, 09:36
Jeśli w międzyczasie nie umrę, nie popełnię samobójstwa, nie zwariuję do reszty i nie dostanę biegunki to piszę się na spotkanie. Mnie również bardziej pasują dni poza weekendowe. A w parku jest cudnie :).

[Białystok]

przez neuroman 01 cze 2011, 10:04
Atropos, masz reflex. Pozst był 13 cze 2009, 10:43

[Białystok]

przez Atropos 01 cze 2011, 10:53
Post był wczoraj o 22.02. Podana data dotyczy momentu zarejestrowania się Algakamy na forum :).

[Białystok]

przez yoshiko 01 cze 2011, 19:32
Miło, że już jest jakiś odzew z Waszej strony. Cieszę się tak chyba dlatego, że gdzieś podskórnie nie mogę się już doczekać spotkania i już mi obojętnie, czy w tygodniu czy w weekend, byleby się odbyło.

Algakam,
myślę, że izolowanie się od "zdrowych na umyśle" nie jest konieczne. Obiecuję, że wyjątkowo nie zabiorę ze sobą megafonu, żeby nie dotarły do ich uszu niewłaściwe treści ;)

Tak mi się przypomniało: podobno nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani - to może być pocieszające :)

[Białystok]

przez Fort_Nada 02 cze 2011, 23:55
Hura! Coś się dzieje! To ja od siebie dodam, że teoretycznie mogę zawsze. To co? Jakiś czwarteczek, piąteczek? Który tydzień? Nawet kilka osób jak się zejdzie to potem na przyszłość będzie "z górki", przykład dla innych, że da się :D Hej ho! Co za dobry dzień.
"To nie jest moja ziemia, to nie jest moje miejsce, przeraża mnie ta chemia, przeraża mnie szybkie zejście"

[Białystok]

przez Alex1963 07 cze 2011, 13:37
Fort_Nada napisał(a):Hura! Coś się dzieje! .

Qrde... czas na konkrety!!!!!
Alex

[Białystok]

przez Algakam 07 cze 2011, 14:39
no dobra, ja jeszcze nie pracuje, bom na macierzynskim wiec mi pasuje kiedykolwiek, ale moze wstepnie godz. 15np. komu pasuje?? przyszły czwartek, czyli 16 czerwca. ???

[Białystok]

przez Atropos 08 cze 2011, 11:37
Mnie wstępnie pasuje :)

[Białystok]

przez yoshiko 08 cze 2011, 19:23
Również jestem za :) Czwartek, 16 czerwca, godz. 15:00. Może park, Al. Zakochanych (czy jak tam się zwie miejsce przy fontannie)? To luźna propozycja. Zawsze można też wstąpić na coś orzeźwiającego do jakiegoś lokalu. No chociażby do tego pubu przy fontannie, nieopodal placu zabaw. W ogródku znajdują się stoliki - na oko tak na 8 osób. Przy większej liczbie chętnych nie powinno być chyba problemu z dostawieniem krzeseł.

[Białystok]

przez Atropos 08 cze 2011, 20:13
Bardzo lubię to miejsce- park Aleja Zakochanych, chociaż rzadko bywam. Zwłaszcza wieczorem powdychać zapach przyrody mmm. W ogóle Białystok lubię za tą zieleń :).

[Białystok]

przez Fort_Nada 09 cze 2011, 01:25
Mi również pasuje. Schody?

Sortuj wg