[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez czarnobiała mery 17 sie 2014, 00:43
follow_the_reaper, a czemu zjazd? Nie podobało Ci się z nami?

przez Follow_ 17 sie 2014, 00:51
czarnobiała mery napisał(a):follow_the_reaper, a czemu zjazd? Nie podobało Ci się z nami?

bardzo mi się podobało, to była najprzyjemniejsza część tego tygodnia, pośmiać się, pożartować i chętnie pójdę na następne spotkanie... chociaż Ciebie pewnie zobaczę dopiero za pół roku, skoro masz taką frekwencję jak mówiłaś :)

Zjazd, mam bo wracam do pustego domu i tak sobie myślę, na /cenzura/ ja to wszystko dalej ciągnę jak mi jest wciąż tak bardzo źle...
po co leki, po co terapia, po co wychodzenie do ludzi, po co staranie się jak ja wciąż czuję się tak samo
jakby umarła mi dusza a ciało wciąż funkcjonowało...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Waplo 17 sie 2014, 01:37
A ja dziękuję Wam za fajne spotkanie :yeah: . Co prawda pod koniec bycia w "Ekipie" poczułem się krótko jak stary człowiek (ciekawe dlaczego :D ) opowiadający stare dowcipy ale ... przypomniało mi się stare dobre powiedzenie ,które jest PODSTAWĄ DOBREGO SAMOPOCZUCIA ,że "Lubienie i akceptację Świata należy zacząć od siebie bo tylko wtedy wystarczy nam energii dla siebie i innych oraz na przezwyciężanie przeciwności losu ". Jak się jest swoim przyjacielem to w dwójkę raźniej :D . Właściwie tą myśl chciałem Wam przekazać na spotkaniu tylko,że ... zapomniałem :mrgreen: . Skleroza czy co... .. Pozdrawiam .Waplo.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 17 sie 2014, 12:42
follow_the_reaper napisał(a):
czarnobiała mery napisał(a):follow_the_reaper, a czemu zjazd? Nie podobało Ci się z nami?

bardzo mi się podobało, to była najprzyjemniejsza część tego tygodnia, pośmiać się, pożartować i chętnie pójdę na następne spotkanie... chociaż Ciebie pewnie zobaczę dopiero za pół roku, skoro masz taką frekwencję jak mówiłaś :)

Zjazd, mam bo wracam do pustego domu i tak sobie myślę, na /cenzura/ ja to wszystko dalej ciągnę jak mi jest wciąż tak bardzo źle...
po co leki, po co terapia, po co wychodzenie do ludzi, po co staranie się jak ja wciąż czuję się tak samo
jakby umarła mi dusza a ciało wciąż funkcjonowało...

Musisz częściej wpadać. Ja może szybciej będę niż za pół roku, bo teraz mam fazę, że lubię się spotykać z ludźmi :D I mam nadzieję, że ona nie minie. ;)
Zobaczysz będzie lepiej. Ja miałam depresję 3 lata i nagle zrobiło się wspaniale! U Ciebie pewnie będzie podobnie :smile:

-- 17 sie 2014, 11:45 --

Waplo, Twoje dowcipy były śmieszne :D , widać, trochę przeżyłeś, że ich tyle znasz. ;) No ale fajnie było :smile:

przez izaa 17 sie 2014, 13:59
Stanowiliscie chyba dość liczną grupę, co? :D Szkoda że nie mogłam wpaść, chętnie bym stąd uciekła, bo juz mam dosyć siedzenia w jednej mieścinie :D
follow_the_reaper, miewam podobne odczucia, w miejscu którym jestem, uaktywniły sie bardziej, czuje że sie cofam, ale cóż, trzeba przetrwać, żeby było z czasem lepiej :D

przez czarnobiała mery 17 sie 2014, 15:35
izaa, było chyba 8 osób. Jesteś teraz u siebie w domu? Wracasz dopiero w październiku?

przez izaa 18 sie 2014, 12:37
czarnobiała mery, tak jestem u siebie, wracam pewnie pod koniec września aczkolwiek pewnie wpadnę do trójmiasta szybciej, sprawy akademickie trzeba załatwić :D

przez Candy14 18 sie 2014, 12:56
Tomeczku zaluje ze nie moglismy sie zobaczyc :? Koniecznie wpadnij kiedy bede!

Iza stesknilam sie za Toba! :*
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez PJT 18 sie 2014, 12:57
ja za Iza tez ale ona to chyba wie :P
i za candy
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Candy14 18 sie 2014, 13:07
Pawel nie wiem czy w pzyszla sobote cos da rade ale jakby to mam nadzieje ze bedzisz :D Jak sie w ogole czujesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez PJT 18 sie 2014, 13:47
calkiem dobrze, w domu nic mi nie dolega, mam lekka fobie społeczną, jak widac do pokonania, a towrzysko nie wiem, bo wkoncu zapiłem (a niemało wypiłem) benzo, ale ogolnie dobry minus ;)

Tylko wezcie pod uwage ze jam sesje od 12, a szkola to moj priorytet :P szczegolnie marematyka
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Candy14 18 sie 2014, 14:10
Czyli trzeba jeszcze w sierpniu albo poczatek wrzesnia :)

przez Waplo 19 sie 2014, 13:27
Candy14 z przyjemnością się z Wami zobaczę ale ... jestem typem "ludzia" ,który od pewnego czasu rzadko chodzi na imprezy i spotkania . "Taki już jestem zimny drań i dobrze mi z tym ... " :mrgreen: . Natomiast Forum śledzę w miarę stystematycznie.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

przez mrrafal 19 sie 2014, 20:47
Waplo, już wiem kogo mi przypominasz!
Jesteś jak szczuplejsza wersja Robert'a Downey'a juniora z Iron Man'a! :D

Sortuj wg