[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Steviear 15 lut 2014, 12:21
A to szkoda, bo bardzo ciekawe byłoby jakby się połączyly te 2 atuty :D
Masz jakieś inne- atrakcyjne muzycznie utwory? :P
Steviear

przez PJT 15 lut 2014, 12:40
Difane, pytales mnie o muzyke, ja Ci mowilem ze kolega robi http://mathematicalnoise.wordpress.com/ tu jest wszystko opisane, tyle ze dla niektorych to nie muzyka ;)
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Freak696 15 lut 2014, 13:03
PJT napisał(a):Difane, pytales mnie o muzyke, ja Ci mowilem ze kolega robi http://mathematicalnoise.wordpress.com/ tu jest wszystko opisane, tyle ze dla niektorych to nie muzyka ;)

O kurcze to się można w muzyce doszukać wszystkiego :) . Blues, Rock, Metal, Thrash Metal zahaczając o Death Metal tam jest nazbyt dużo hałasu.

Jestem samoukiem nie znam zapisu nutowego jedynie tabulatury potrafię czytać :) . Dla mnie kompozycja minimalistyczna czasem wygląda dużo lepiej niż coś złożonego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 15 lut 2014, 13:04
PJT, Super. Funkcje i muzyka? :D Trochę strasznie ale intrygująco. Nie mogę tylko trafić na odtwarzacz. Bo jest tam coś takiego? :P

Tak idiotycznie to zabrzmiało. Pewnie nie ma :hide:
Steviear

przez PJT 15 lut 2014, 13:09
Steviear, jest ale CI sie nie spodoba zaloze się ;) w kazdym razie marcin ma odbiorców grał w sfinxie i gdzies w berlinie, znajde Ci taki lżejszy kawałęk

-- 15 lut 2014, 13:10 --
This track is mix of sonificated sounds of cosmic microwave background and black body radiation. Pads are based on arithmetic progression (black body radiation). Effects are remixed sounds from magnetosphere. Voice samples was recorded by NASA in the course of Apollo mision. Whole track remixed and remastered in ableton.

https://soundcloud.com/gamma-function/m ... lo-program tp jest muzyka algorytmiczna
I know the pieces fit.
PJT

przez Steviear 15 lut 2014, 13:13
PJT, Masz rację. Boli mnie głowa od tego. :P Przy dłuższym słuchaniu chyba mogłabym oszaleć. Ale koncept niezły.
A mogę ten mocniejszy zobaczyć?
Steviear

przez PJT 15 lut 2014, 13:23
w innych masz tylko matematyczny szum, to bardziej eksperyemnty muzyczno-matematyczne niz muzyka.. kolega wiecej robi w matlabie niz w programach muzycznych
masz cos lajtowego
This sound was made pursuant to Mersenne Twister algorithm. True mathematical sound!
https://soundcloud.com/gamma-function/m ... ude-op-xvi
I know the pieces fit.
PJT

przez PoznacSiebie 15 lut 2014, 13:40
Dla mnie czarna magia to o czym rozprawiacie. Mając problemy egzystencjalne trudno mi znaleźć jakiekolwiek hobby toteż patrze i zazdroszczę tym którzy je mają :-|
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez Steviear 15 lut 2014, 13:46
PJT, Bardziej znośne to jest. Mimo wszystko- nie moja bajka. Może gdybym była fanką muzyki elektronicznej ,byłoby mi łatwiej to przyswoić :P

Hobby hobby..ale to takie proste nie jest. Wydaje mi się,że niektóre zajęcia mogą nawet zwiększać poczucie empatii i co za tym idzie- dodawać problemów. Więcej zastanawiania się, wcale nie czyni z życia czegoś pięknego.:)
Steviear

przez PJT 15 lut 2014, 13:48
jakie masz te problemy egzystencjalne ?

-- 15 lut 2014, 13:49 --

Steviear napisał(a):PJT, Bardziej znośne to jest. Mimo wszystko- nie moja bajka. Może gdybym była fanką muzyki elektronicznej ,byłoby mi łatwiej to przyswoić :P

Hobby hobby..ale to takie proste nie jest. Wydaje mi się,że niektóre zajęcia mogą nawet zwiększać poczucie empatii i co za tym idzie- dodawać problemów. Więcej zastanawiania się, wcale nie czyni z życia czegoś pięknego.:)

wiesz Steviear ja słucham na codzień rocka i też nie powiem żeby to były wymarzone dzwieki dla moich uszu, ale tu chodzi o matematyke.
I know the pieces fit.
PJT

przez Steviear 15 lut 2014, 13:59
PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków, jednak prawdą jest, ze po prostu mi to nie podchodzi :P
Rock jak najbardziej. Jest ok. :great:
Niebo a ziemia. Ale rozumiem. Matematyka- wyższa rzecz :mrgreen: . Dobrze jest mieć jakieś hobby :D Sprawia radość? to cudownie :D
Steviear

przez PoznacSiebie 15 lut 2014, 14:01
PJT, problemy z chęcią do życia, akceptacją samego siebie

-- 15 lut 2014, 14:06 --

PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków

to ja jestem mistrzem w nieograniczaniu się, słucham wszystkiego od hard rocka po disco polo wg humoru a najśmieszniejsze jest to że znam bardzo mało wykonawców i tytułów bo słucham muzyki żeby ukoiła moje stany emocjonalne a nie po to że mi tak w duszy gra. Ostatnio ciągle słucham jednego albumu Metallica: Kill 'em All, boje się pomyśleć czego będę słuchał za tydzień.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez PJT 15 lut 2014, 14:07
Steviear napisał(a):PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków, jednak prawdą jest, ze po prostu mi to nie podchodzi :P
Rock jak najbardziej. Jest ok. :great:
Niebo a ziemia. Ale rozumiem. Matematyka- wyższa rzecz :mrgreen: . Dobrze jest mieć jakieś hobby :D Sprawia radość? to cudownie :D

ale nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy, to nie moja muzyka, tylko kolegi, ja sie tylko tym interesuje tzn muzyką algorytmiczną, nie noisami itp

-- 15 lut 2014, 14:09 --

PoznacSiebie napisał(a):PJT, problemy z chęcią do życia, akceptacją samego siebie

Piotrze nie jestes jedyny z takimi problemami, tyle moge Ci powiedzieć a problem z akceptacja siebie to juz w ogole moja działka
I know the pieces fit.
PJT

przez Candy14 15 lut 2014, 14:53
Kochani spotykamy sie w sobote? Wpisujcie kto chetny bo musze pliczyc ludkow i zarezerowac miejsca. Tak duza grupa ciezko nam bedzie z doskoku os znalezc. Mysle ze jak zwykle na 17,00 Karczma, jedzonko i pogaduchy a na 21,00 kto bedzie chcial Ekipa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg