[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Steviear 12 lut 2014, 00:49
Hhaha :D Oj tam tylko trochę :mrgreen:
Steviear

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 00:52
To że znizki to chyba powinno być normalne :)

przez Freak696 12 lut 2014, 06:26
Na przykład piwo po 1 zł :D założę się że, większa grupa bysie wtedy zebrała.

Depakiniarzhmm.............próbowałeś kiedyś pisarstwa? (wiem że to brzmi śmiesznie)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 12 lut 2014, 13:01
Kaja poki co wyczolguje sie z lozka i wczolguje z powrotem..i tak dobre ze sama daje rade wstac z kibla. Nie moge sie dodzwonic do przychodni :evil: :evil: :evil: ustawili sobie automat "przepraszamy nie mozemy teraz odebrac , zadzwon pozniej" :evil: :evil: :evil: bo nie chce im sie tefonow odbierac. POtrzebuje jakis zastrzyk przeciwbolowy :why:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Freak696 12 lut 2014, 13:24
Okłady na przemiennie zimne i ciepłe, lek przeciwbólowy (ibuprofen), na koniec jakaś maść przeciwbólowa dalej odpoczynek, odpoczynek.
Zastrzyk to ostateczność czyli tak zwana blokada powoduje zwapnienia :( na początku jest super a później kicha.

przez Steviear 12 lut 2014, 20:39
Freak696 napisał(a):Na przykład piwo po 1 zł :D założę się że, większa grupa bysie wtedy zebrała.

Nie byłoby jak wejść :lol:
Steviear

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 20:44
Freak696 napisał(a):Na przykład piwo po 1 zł :D założę się że, większa grupa bysie wtedy zebrała.

Depakiniarzhmm.............próbowałeś kiedyś pisarstwa? (wiem że to brzmi śmiesznie)

Tak, nawet zdarzyło mi się pisać jakieś wiersze czy inne opowiadania, albo artykuł w gazecie. No ale to było przed chorobą.

przez Freak696 12 lut 2014, 21:02
Depakiniarz napisał(a):

Tak, nawet zdarzyło mi się pisać jakieś wiersze czy inne opowiadania, albo artykuł w gazecie. No ale to było przed chorobą.

Z tego co obserwuje na forum to masz jeszcze talent malarski. Ja ostatnio prowadzę życie samotnika i nie znam za bardzo kogoś kto się sztuką zajmuje :( . Powiedz co UP robi nie wysyłało Cię na jakiś staż, chociaż 800zł byś dostawał przez pół roku (ja tak właśnie mam) .

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 21:07
Aby pójść na staż, trzeba być świeżo po szkole, nie mieć doświadczenia zawodowego, albo być 50+. Wtedy czekasz do listopada/grudnia kiedy UP dostaje pule staży i mieć szczęście jak zostaniesz wybrany.

przez Freak696 12 lut 2014, 21:23
Depakiniarz napisał(a):Aby pójść na staż, trzeba być świeżo po szkole, nie mieć doświadczenia zawodowego, albo być 50+. Wtedy czekasz do listopada/grudnia kiedy UP dostaje pule staży i mieć szczęście jak zostaniesz wybrany.

Wiem o tym ale trzeba walczyć i składać podanie o staż masz chyba jakieś chody w jakiejś tam firmie może ona Cie przyjmie, niech napiszą tylko że Cie później przyjmą na stałe pamiętaj (nawet jak nie będą chcieli to później się wykpią najwyżej że się nie nadajesz)!!!! inaczej po stażu Każdy może próbować!!!!! Oczywiście jak jesteś już rok bez pracy czyli trwale bezrobotny.

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 21:25
No jestem już ponad rok bez pracy, wcześniej pracowałem w Gameforge. Jak na razie to staram się o rentę i to jest dla mnie priorytetem.

przez Freak696 12 lut 2014, 21:56
Depakiniarz napisał(a):No jestem już ponad rok bez pracy, wcześniej pracowałem w Gameforge. Jak na razie to staram się o rentę i to jest dla mnie priorytetem.

Odpowiem w ten sposób będzie bardzo ciężko chyba, że trafisz ze dwa razy na oddział zamknięty wiesz gdzie, plus dobry psychiatra.

przez Depakiniarz 12 lut 2014, 21:59
Między lipcem a wrześniem byłem na jednym oddziale na Akademii Medycznej, teraz od końca stycznia jestem na Srebrzysku, ale to są oddziały dzienne, z powodów osobistych na chwilę obecną nie mogę być na zamkniętym, chociaż wiem że taka wizyta by się mi przydała.
Leczy mnie dwóch lekarzy i to dobrych, jak chcesz to podam nazwiska na PW.

przez PoznacSiebie 12 lut 2014, 22:29
A to łobuzy! Już o żniżkach gadają

rozpasali się na biedronkowych promocjach to teraz chcą wszędzie zniżek :mrgreen:
Wtedy czekasz do listopada/grudnia kiedy UP dostaje pule staży i mieć szczęście jak zostaniesz wybrany.

Depakiniarz, wtedy to są im przyznane na papierze, rozdysponowują tymi środkami dopiero w styczniu, lutym następnego roku, czyli jak teraz by szybko pobiec to można by się na coś tak załapać: jakiś kurs na tokarkę czy poprawnego pisania cv albo jak walczyć ze stresem w pracy ;) :hide:
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Sortuj wg