[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez ratt 14 cze 2006, 01:14
nie nie boje sie
nigdy sie niebałem tego że mi sie coś stanie
jedyne o co sie boje to to że zrobie coś innym

przez runa 21 cze 2006, 00:15
cześć ratt
po swoim osiedlu śmigam sama ale dalej tylko z mężem widze,ze mamy podobnie :)
od kiedy chorujesz ?? gdzie się leczysz ?? i czym ??

pozdrawiam
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

przez rybkamonika 12 sie 2006, 19:33
Witam. Ha, też tak mam jak wy i tez Gdańsk:-) Rany juz rok walczę, żeby chodzic normalnie i samodzielnie po dworze i wciąz unikam tego jak ognia. A jak mam iść to robi mi się słabo, zawroty głowy i różne jeszcze. I tak sobie czytam , że jest sporo ludzi, którzy tez tak mają, a jak rok temu zaczynały się u mnie takie historie i sama podejrzewałam, że to może być na tle nerwowym, żaden lekarz nie wierzył i wszyscy wmawiali, że raczej nie, mimo, że badania miałam wszystkie dobre! Szlak mnie teraz trafia, bo przez parę miesięcy żyłam w strachu co mi jest i jak w końcu stanęło na nerwicy czy depresji to już trudno mi sobie z tym poradzić. Przyzwycziłam się do tego stanu. A kiedyś jak miałam jakieś duszności itp. i mi stwierdzili, ze to tylko nerwy, szybko potrafiłam sie wyrwać.
Monia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez QUESTA 12 sie 2006, 19:36
ja generalnie z Sopot ale na wygnaniu bywa tak z 4 razy w roku jak cos dajcie znac...

przez Eva 13 sie 2006, 16:31
Witajcie również jestem z Gdańska :) ale jak widze nie dość że najdłużej chorująca to jeszcze najstarsza :) aż się wstydzę :oops: Pozdrawiam was cieplutko :)
Eva

przez rybkamonika 13 sie 2006, 19:33
a skąd wiesz, ze najstarsza?:-))
Monia

przez Eva 14 sie 2006, 18:44
a chcesz być odemnie starsza ? :) bo ja właściwie duchowo to czuję się nadal " młodo" tylko nie chce mi się wierzyć w dokumenty ;) że aż tyle wiosenek mam . Ok mam 42 lata :)
Eva

przez almendra 15 sie 2006, 22:33
Witam serdecznie wszystkich tu obecvnych (i tych, co dołączą)!
Też jestem z Gdańska, właśnie zarejestrowałam się, także jestem "nowa". Mam 27 lat i nerwicę lękową z elementem depresji (ciężko nie dorobić się drugiego, jak się ma pierwsze;), którą dostałam jak oszukał mnie człowiek, którego uważałam za swojego najlepszego przyjaciela. Najpierw ataki panicznego lęku (że zemdleję na środku ulicy) zdarzały się rzadko, później coraz częściej i coraz silniejsze, aż po wizytach u różnych doktorków (np. kardiolog) trafiłam do psychiatry i rozpoczęło się dobieranie leków. Teraz nie mam już ataków paniki jak idę ulicą, za to mam skutki uboczne po lekach. Jestem już na psychoterapii i niedługo będę odstawiać leki, brrr, już się boję na samą myśl. Ludzie, napiszcie jak było u was! Najlepiej na maila albo na GG! Bardzo się cieszę, że jestem na tym forum bo zanim tu trafiłam, myślałam że żyję ze swoją nerwicą na bezludnej wyspie i nikt nie ma tego, co ja, itp, itd. Czułam się dziwnie, krótko mówiąc jak wariat. Jak czytam co piszecie, dowiaduję się, że każy ma te same objawy i jakoś lepiej :D Pozdrawiam i skrobnijcie coś do mnie!

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 10:34 pm ]
Witojcie!

przez rybkamonika 16 sie 2006, 10:43
A zdradzisz do kogo chodziśz na psychoterapią i za ile?
Monia

przez SCUD 27 sie 2006, 22:26
czy jest ktos z gdyni karwiny??? [/img]
"Ciesz się młodzieńcze w młodości swojej a serce twoje niech się rozwesela"

przez p0rk 28 sie 2006, 15:10
Tak się składa że choć nie z Gdańska, to jednak 5 dni w tygodniu w nim jestem. A czasem nawet częściej...
vanitas vanitatum, et omnia vanitas

przez ryba 03 wrz 2006, 20:23
witam tez jestem z gdanska choruje od 3 lat do maja brałem seroxat i było ok a od tygodnia znowu sie zaczeło takie lekkie leki powrociły i znowu boje sie byc sam . chyba lecze sie u tej samej doktor co jowita, bo tez na stogach a z tego co wiem to ona przepisuje seroxat.

przez jowita 08 wrz 2006, 09:07
hejka no widze ze jest nas juz wiecej z GDANSKA ;)
ryba ja chodze do Pana Doktora ;) i juz nie biore seroxatu tylko efectin ;)
almendra ja tez miałam takie dolegliwosci i czesto mi sie wydawało ze zemdleje,czasem to jeszcze wraca ale prubuje z tym walczyc,pozdrawiam :!: :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez ~Maja 08 wrz 2006, 20:34
Cześć !
Z chcęcią poznałabym osoby które mają bardzo podobne problemy do moich < depresja & nerwice >, ale na piwko to ja nie wiem, czy bym się umówiła :smile: ostatnio dostałam takiego ataku nerwicy na widok piwa, że chyba do końca życia zostanę absytnentką :lol:
no i druga sprawa. Mam 14 lat. <tak, tak, i taki bagaż życiowy. bo widzieliście kiedyś 14-latkę, która z góry przekreśla swoje życie przez lęki ? >
Buziaki :*
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

Sortuj wg