[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Anielka1313 22 kwi 2008, 00:03
No dobra Kochani.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.Cujemy sie różnie ,różniście.Jesta nas z trójmiasta sporo.Ludzie podajmy sobie nasze nr,gg ,pogadajmy ,dogadajmy sie i zróbmy jedno fajne ,duze spotkanie.Kaażdy bedzie pil co moze i na co go stać,jak ktos ma cykora,to moze po drodze jakos bedziemy sie zbierać,zabierać.Noż kurna jesteśmy dorosłymi ludżmi.Co tam nie damy rady,damy!Innej opcji nie ma.Ma być ładna pogoda/Sptykamy sie w Jeltkowie ,godz.12/w samo południe/,w sobotę lub niedziele,potem spacer brzegiem morza do Brzeżna,tam idziemy na rybke i cos do picia,no i oczywiscie pogadanie.Wracamy z powrotem do Jelitkowa scieżka spacerową.Co tym myślicie/Czekam na prpozycje.Moje GG jest w profilu.Jestem z Was najstarsza,ale chetnie sie spotkam,jezeli tylko macie ochotę. :szukam: :?: :?:
Idż prosto i uśmiechaj się

przez jowita 22 kwi 2008, 21:41
ech nigdy nie byłam w JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]
ech nigdy nie byłam JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]
ech nigdy nie byłam w JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Re: [Gdańsk]

przez singiel 15 maja 2008, 18:45
Witam

Takie pytanko mam, czy tu lecą jakieś ustawki, np: na piffko ?
Czy tylko kończy sie na 2 osobach zachęcających resztę leniwców ? :mrgreen:
No mówcie jak to jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 28 maja 2008, 18:11
och widze ze ciezko bedzie:)sama jestem leniwa:)o chyba po tych tabletkach:(
a moze bysmy sie tak popoznawali co kazdy by napisal ile ma lat czym sie zajmuje na codzien itd??
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Aruns 31 maja 2008, 16:27
Witam Was po długiej przerwie, spowodowanej wiadomym epizodem.

przez hackthebrain 10 cze 2008, 09:36
Hi
Co do tego spotkania to juz zaczynam watpic :) Umawiamy sie i umawiamy i dalej tak samo

"Jak masz na imie - mam wiele imon - szatan ? - mow mi ojcze"

Trojmiasto - zyje z nerwica netrectw od ok. 15 lat

przez seawolf123 16 cze 2008, 19:19
Witam wszystkich czlonkow forum,

Kilka razy nosilem sie juz z zamiarem aktywnego uczestnictwa na forum, ale zgodnie ze skrywana zasadą, ze "dam sobie rade" czy "jutro przejdzie" etc...nic z tego nie wyszlo.

Mam 30 lat, mieszkam w Gdyni, z NN zyje od 15 lat. Przezylem rozne jej fazy i stadia - od bardzo trudnych, do rzadkich momentow spokoju. Poznalem licznych lekarzy, psychologow, rozne leki. Dla osob postronnych funkcjonuję normalnie, " w srodku " oczywiscie niekoniecznie. Mimo to wiele lat podrozowalem, poznalem setki osob z roznych zakatkow swiata.
Mam wiele doswiadczen i przemyslen, ktorymi chetnie podziele sie z innymi, poniewaz ciagle nie radze sobie tak, jak bym sobie tego zyczył.

Pozdrawiam serdecznie. "Ludzie są kluczem".

przez maartynka 17 cze 2008, 16:31
hejka świruski.. :) niejedna nieznerwicowana osoba nie ma takiego poczucia humoru i opytmizmu jak wy :)) pozdrawiam :*

"gwiazdy tańczą na... Lodzie xD"

przez Eva 26 cze 2008, 18:04
Witam :) dawno tu nie zaglądałam :)
Anielko czy udzielasz się na innym forum ? masz może dorosłego syna ?

Ja mam 43 lata i od ponad 20 żyję z nerwicą , jeśli ktoś ma chęć pogadać to podam mój numer gg 4588127 . Teraz nerwica lękowa mi odpuściła ale dopadła mnie agorka ..jednak i z nią sobie radzę :) Nie mam nic do stracenia a moge tylko zyskać codziennie walcząc z własnymi myślami .

Pozdrawiam :)
Eva

przez Anielka1313 29 cze 2008, 23:48
Tak mam doroslego syna i udZielam sie na innym forum,a nawet kilku,miedzy innymi po to zeby sobie radzic jak mnie zaczyna cos dopadać,A najszybcie mija wszystko jak sie z ludźmi riozmawia i pomaga.Pozdrawiam cieplutko.Moje GG jest na moim profilu/chyba/Obrazek
Idż prosto i uśmiechaj się

Re: [Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez tomi1234 07 sie 2008, 22:44
Witam, spotkałbym się z osobami z nerwicą natrectw

przez Jowanka 10 sie 2008, 01:08
Witam , tu Jowanka . Chciałabym nawiązać kontakt z osobami chorymi. Ja tez mam dorosłego syna , pochodzę z Gdańska .Obecnie przebywam w Anglii , ale mam nadzieję niedlugo.Brakuje mi kontaktu z ludżmi ktorzy są w stanie mnie zrozumieć .Chyba tylko tutaj ich znadę :smile: Gdyby ktoś chcial pogadać to moj gg 6754355 :smile:

gdansk czy jest ktos kto pogada ?

przez zalamanygda 19 paź 2008, 20:23
Witam jestem tu nowy ale depresje mam od jakiegos juz czasu dopiero niedawno uznalem ze trzeba sie otworzyc i sprobowac poznac kogos kto rowniez ma problemy bo wlasciwie nie mam nikogo z kim moglbym porozmawiac ani po co zyc :(

przez rudzia 24 paź 2008, 02:04
Halo, halo, czyżby wszyscy w 3mieście żyli już bez problemów, tylko ja zostałam:)!!!!
Strasznie potrzebuję się wygadać i wymienić "doświadczeniami". Czy dacie się namówić na jeszcze jedno wyjście gdzieś w teren?
Czekam z niecierpliwością:)
Pozdrawiam

Sortuj wg