[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

TRÓJMIASTO (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

przez ram 05 lip 2012, 20:40
Widzę że paskudnie postępujący ludzie mnożą się na tym forum jak grzyby po deszczu.
ram

przez Guzik 05 lip 2012, 20:40
Ok, to jest forum, ale radzę pamiętać że przy klawiaturze zazwyczaj siedzą osoby, które mają swoje uczucia, wrażliwość nie można od tak rzucać dramatyzującą księżniczką.

przez ram 05 lip 2012, 20:42
"Jutro w Gdyni bedzie tylko on i jego foch..chociaz licze, ze jednak przyjedzie do Gdanska" no i po cholerę piszesz takie złośliwości. I po co mam przyjeżdzać do Gdańska? Żeby się spotkać z ludźmi, którzy tak się do mnie odnoszą. Candy, miałabyś ochotę spotkać się z kimś, gdyby ktoś Ci tak napisał?

-- 05 lip 2012, 20:44 --

rozumiem, że twoje "nie pluj na niego" to pusty slogan, bo jak widać nie stosujesz się do tego w zyciu

-- 05 lip 2012, 20:51 --

Pytałem się tylko, ile osób ma ochotę spotkać się ze mną w Gdańsku/widizeć mnie jutro na zlocie. Pomyślałem sobie, że jak parę osób napisze że tak, to może będzie oznaczało, że będzie jednak fajnie, etc. Drugą sprawą był sobotni spacer. Ale Candy i Mushroom postanowili mi dopieprzyć nie wiadomo z jakiego powodu.

-- 05 lip 2012, 20:53 --

Guzik, nie broń mnie, bo znów ktoś pomyśli za wiele....
ram

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 lip 2012, 21:02
ram, kurde... Ty tak na powaznie? Ani grama dystansu do siebie?
Candy, miałabyś ochotę spotkać się z kimś, gdyby ktoś Ci tak napisał?

Przede wszystkim zastanowilabym sie czy rzeczywiscie nie przesadzam skoro tak mnie ludzie odbieraja...stac Cie na to? Po raz ktorys pisze, ze mam wielka ochote spotkac sie z Toba w Gdansku a Ty po raz ktorys zachowujesz sie jak obrazona ksiezniczka....dorosly facet ech

Pytałem się tylko, ile osób ma ochotę spotkać się ze mną w Gdańsku/widizeć mnie jutro na zlocie.

az sobie wroce do tego bo mnie tu Kiya prostowala ze o sobocie mowisz a nie o jutrze
I ciekawi mnie, ile osób ma ochotę się ze mną spotkać w piątek o 17. Jak znajdzie się co najmniej 6, to się zjawię:)

No tak ..tego nie doczytalam bo dopisales. Mysle, ze wszyscy maja ochote sie z Toba spotkac wiec przestan tupac nózka
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Guzik 05 lip 2012, 21:10
ram napisał(a):Guzik, nie broń mnie, bo znów ktoś pomyśli za wiele....

Trudno, nie bronię nikomu myśleć, ale obrażać siebie wzajemnie? Armaty strzelają! Jedna bum, druga bum. Bez sensu. Każdy interpretuje po swojemu, wiadomo że są tu ludzie z problemami więc każdy powinien uważać, aby nikogo nie krzywdzić swoim działaniem. Może ram jest wrażliwym dorosłym mężczyzną, i bierze do siebie takie wypowiedzi? Miast zarzucać bycie drama queen czy posiadanie focha zalecam próbę zrozumienia. Ram, Ty też powinieneś postarać się zrozumieć drugą stronę a nie strzelać armatą.
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 21:16 przez Guzik, łącznie edytowano 1 raz

przez ram 05 lip 2012, 21:16
Candy, napisałaś, że w Gdyni będę tylko ja i mój foch, z pewnością to brzmi niezmiernie zachęcająco. Tupać nóżką też nie brzmi zachęcająco, jest to oczywiste nawiązanie do wizerunku księżniczki, innymi słowy dalszy ciąg złośliwości. Mushroom Cię widzę zainspirował. I zauważ, że ludzie, którzy mnie znają, nie odbierają mnie nie wiadomo jak, więc chyba się mylisz w swoich sądach. Chociaż nie neguję, że jeśli ktoś jest wobec mnie zlośliwy i nie znam tej osoby, to trudno zakładac dobre intencje. Z pewnością Ty i Mushroom ich nie mieliście. I ja niczego nie dopisywałem.
ram

przez Guzik 05 lip 2012, 21:18
ram napisał(a):Chociaż nie neguję, że jeśli ktoś jest wobec mnie zlośliwy i nie znam tej osoby, to trudno zakładac dobre intencje. Z pewnością Ty i Mushroom ich nie mieliście. I ja niczego nie dopisywałem.

To czemu od razu zakładasz złe intencje? Przecież to nie jest tak że każdy chce Ciebie krzywdzić, wszędzie można doszukiwać się złośliwości i widzieć je tam gdzie ich niema.

przez ram 05 lip 2012, 21:20
Guzik, dzięki za wsparcie. Mam sporo wad i jedną z nich jest to, że jak ktoś już wyzwoli reakcję łańcuchową, to ona sobie tak leci i leci i póki ta osoba dorzuca do reaktora, to i ja tez niestety dorzucam swoje. Może faktycznie Kafka nie miała złych intencji, ale Ty Candy z Musroomem postanowiłaś być złośliwa. A dalej mi się parę słów za dużo wymsknęło, za co jeszcze raz przepraszam. Ale sam też oczekuję przeprosin, bo uważam, że Wasze złośliwości było niesłuszne i każdy powinien odpowiadać za to co pisze, nawet jeśli czegoś nie doczytał.
ram

przez Pieprz 05 lip 2012, 21:21
nevermajdn
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 21:22 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 05 lip 2012, 21:21
ram, ja Cie juz poznalam i bardzo polubilam ...serio serio :) Jestes wesolym sympatycznym facetem ale dzis Cie nie poznaje..wszedzie weszysz zlosliwosc, obrazasz sie... nie wiem , moze masz gorszy dzien? Przyjedz jutro to Cie wysciskam :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ram 05 lip 2012, 21:22
Hmm, Guzik, co do strzału z armaty to była odpowiedź na atak z 2 stron z zaskoczenia. Czasem się wtedy wali na oślep.
ram

przez Pieprz 05 lip 2012, 21:22
ram, rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu skoro w ogóle nie słuchasz.
Król Balu

przez ram 05 lip 2012, 21:24
Guzik
"To czemu od razu zakładasz złe intencje? Przecież to nie jest tak że każdy chce Ciebie krzywdzić, wszędzie można doszukiwać się złośliwości i widzieć je tam gdzie ich niema."
Bo mnie tego życie nauczyło. Lepiej się nie spodizewać za wiele i pozytywnie rozczarować....
ram

przez Pieprz 05 lip 2012, 21:24
ram, ja Cie juz poznalam i bardzo polubilam

Ja nie, a to dlatego że przypomina mi dawnego mnie a ja się kiedyś obrażałem na wszystko za wszystko i reagowałem jak kapryśny dzieciak. (i nie lubiłem siebie bardzo - dlatego teraz alergicznie reaguję na takie zachowania)
Ostatnio edytowano 05 lip 2012, 21:25 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Król Balu

Sortuj wg