[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez hackthebrain 13 cze 2007, 15:01
Lusi no mozemy sie spotkac na piwku jak najbardziej i mam nadzieje ze ktos sie dolaczy

przez hackthebrain 13 cze 2007, 15:05
Witam
To co z tym piwem w gdynii ? Mielismy zrobic jakies psotkanko a tu narazie nici

Proponuje za dw atygodnie zeby kazdy znalazl cza si sobie zapalnowal co i jak ok

przez Lusi 18 cze 2007, 10:10
:roll: :mrgreen:
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mahadevi 21 lip 2007, 18:09
Sometimes I feel like I dont have a partner, sometimes I feel like my only friend, is the city I live in, the city of citys, lonely as I am together we cry.....

Mija mi kolejny weekend spędzony samotnie w domu :-(...

Jakieś samotne dusze szukające przyjaciela....?
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson

przez Mariè 23 lip 2007, 14:58
Milenko, wybieram się do Gdańska Oliwy w te wakacje. Bardzo chciałabym się z tobą spotkać, ale nie wiem, czy to się uda. Jadę za zdrową koleżanką. Sama nie zniosłabym tak długiej podróży. Chyba umarłabym ze strachu w zatłoczonym pociągu. Paskudna jest ta nasza fobia społeczna...

Hmm, może porozmawiam z tą koleżanką na temat nerwicy. Trochę obawiam się tego, jaka będzie jej reakcja. ;)
And my feelings are with you...

przez lovefoxxx 23 lip 2007, 17:02
Żabianka pozdrawia ;]
popchnij mnie w stronę życia...

przez Mahadevi 23 lip 2007, 19:38
Witaj Mario!!!

Long time ago :-)

Naprawde chciałabyś się ze mną PSotkać?
Z takim okrutnym, znerwicowanym ponurakiem i mrukiem jak ja....?

Ja czułabym się zaszczycona. Bardzo Cię polubiłam kochana...

Koleżanka odwozi cię tylko czy razem zostajecie w Oliwie?
Ja nie wiem czy ona mnie zaakcpetuje jestem skrajnie niesmiała :-((

Bardzo się cuieszyłamna Twoją wiadomość...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:39 pm ]
hackthebrain napisał(a):Witam
To co z tym piwem w gdynii ? Mielismy zrobic jakies psotkanko a tu narazie nici

Proponuje za dw atygodnie zeby kazdy znalazl cza si sobie zapalnowal co i jak ok

Siemanko, jak plany na spotkanie w Gdyni/Sopocie?
"I am resigned to this wicked fucking world, on its way to hell, the living are dead and I hope to join them too..."
Marilyn Manson

przez Mariè 23 lip 2007, 20:04
Mileno,

nie zapominaj, że ja też jestem znerwicowana. ;) Poza tym ja również Cię bardzo polubiłam.

Moja koleżanka jest nieśmiała (o mnie nie wspominając ;) ), więc nie przejmuj się tym. Martwię się tylko, że być może nie będziemy mogły rozmawiać do końca otwarcie przy Magdzie. Wiadomo, zdrowy człowiek nie jest w stanie w pełni zrozumieć chorego.

W Oliwie zatrzymamy się razem u mojego partnera. Męcząca sytuacja... On wynajmuje mieszkanie razem z jakimś ortodoksyjnym amiszem, który chyba dostałby zawału, gdyby wiedział, że Piotrek nocuje w jednym pokoju sam na sam z dziewczyną, która nie jest jego żoną. :lol:

Dam Ci znać, kiedy będę wiedziała coś konkretnego.

Pozdrawiam ciepło,

Maja

Ps A może by zostawić Magdę i Piotrusia na godzinkę, żeby sobie pogadali, a my wymienimy się doświadczeniami, hm?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:14 am ]
Mileno,

dziękuję Ci za spotkanie. Szkoda, że nie mogłyśmy porozmawiać w cztery oczy. Kiedyś to nadrobimy. :smile: Trzymaj się, kochana.

Apeluję do wszystkich znerwicowanych ludzi, którzy chcą poznać osoby o podobnych problemach. Nie bójcie się spotykać! Kiedyś trzeba wyjść poza ramy swojej samotności.
And my feelings are with you...

przez magia 31 lip 2007, 15:39
Hejka :) szukam kontaktu do dobrego psychoterapeuty w Gdańsku, a szczególnie w okolicach wspomnianej ( :) ) Żabianki
Chodzi o pomoc w depresji, nerwicy natręctw, stanach lękowych...
Napiszcie proszę kto Wam pomógł ;) /najlepiej z NFZ,nieodpłatnie lub za symboliczną złotówkę.../ lub też jakich miejsc unikać...
Pozdrawiam!

przez hackthebrain 08 sie 2007, 11:48
no to i ja sie dolacze do spotkania my w sumie z lusi jako jedyni siespotykamy :) w sensie oczywiscie spotykaniowym a nie innym ;)
no i w sumie nie raz udalo nam sie spotkac :) a i dolaczyl sie do nas Piotr i byl juz trojkącik :)

"Ludzie nie maja problemow - tylko sami je sobie stwarzaja"

przez Mahadevi 08 sie 2007, 18:59
Jakby były jakieś spotkanka w przyszłości, ja zamawiam sobie miejsce :)
Dajcie znać!
Pozdrwowienia
Marilyn Manson

przez Rena 22 sie 2007, 14:30
Cześć! Ja jestem z okolicy Pruszcza gdańskiego, zazdroszczę wam tych spotkań, ja na razie przy moim stanie nie ruszam się z domu, biorę nowe leki i przechodzę kryzys. Poza tym jestem chyba za dużym dinozaurem, który nie pasowałby do was. Pozdrawiam

przez marek123 13 wrz 2007, 22:31
Szukam kogoś z trójmiasto (gdansk, sopot , gdynia), tak do pogadania na gg może jakieś spotkanie, czuje się trochę samotny, lecze się na depresje , natrectwa lęki , zapraszam na pw :)

przez slitzikin 16 wrz 2007, 20:18
Cześć Gdańszczanie :) Jakby co też się chętnie zobaczę z Wami, na jakieś piwerko. Lubię pogadać, choć jestem dość zapracowany ostatnio, ale jakby co dajcie mi też znać, przybędę, ale raczej tak po 18.

Sortuj wg