[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez CichoCiemny 14 kwi 2012, 23:53
Mnie nie było wtedy w Trójmieście to się nie liczy.

przez Locust 14 kwi 2012, 23:54
KeFaS, jasne ;)
Locust

przez ram 15 kwi 2012, 06:35
Kefas, spacer, czemu nie:) Alicja myślała o jakimś zlocie w weekend, ale jedno drugiego nie wyklucza. Tylko ta zaraza za oknem... A co do miejsca spotkania, to może to być Sopot Pod maćkiem:)
ram

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 15 kwi 2012, 17:14
ja i Locust, jesteśmy umówieni w Gdyni we wtorek na 18 pod Batorym, ktoś jeszcze chętny?

ja nie wiem czy w weekend będę mogła... bo rodzina planuje obchody starzenia się... :bezradny:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez ram 15 kwi 2012, 18:52
A jakie plany? Dalekie marsze może?
ram

przez marimarko 15 kwi 2012, 19:07
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.
Nie chciałbym sie uzewnetrzniać na ogólnym, bo historia nie jest zbyt krótka i wole zdecydowanie tutaj, bo potrzebowałbym rad ludzi z tego samego miasta. W taki dużym skrócie. Historia zaczeła sie 4 lata temu no i w taki sposób, ze oczywiscie wmawiałem sobie wszelkie choroby, a na badaniach nic, a czułem sie jak wrak (objawy miałem pasujące do kazdej powaznej choroby). Choc pierwszy powazny atak paniki pamiętam ze mialem na badaniach na komisji wojskowej, ale to tylko chwilowy. Wtedy nie pomyslalbym, ze to nerwica, ale trafiłem do dobrego lekarza chorób wewnętrznych i stwierdził, ze to mi dolega, choć chyba zawsze byłem dosyć nerwowy ale oczywiscie nie utożsamiałem tego z tą chorobą. Niestety dostałem tylko leki (asentra+cos tam na noc), nie pomyslalem nawet o terapii. Po kilku miesiącach brania leków czułem sie idealnie i pomogło ale na 1.5 roku. W zeszłym roku miałem lekki nawrót, zdecydowałem sie na wizyte u psychaitry ale, lekarz po 2 wizytach stwierdził, ze skoro ja nie chce sie otowrzyc, to terapia nie ma sensu. No i jakos w sobie postanowilem, ze sobie sam poradze i było całkiem okej do teraz, tzn juz ciągnie sie to przez ok 3 miesiące. Faszerowałem sie jakimiś ziołowymi, poczatek mialem wrazenie ze działają ale po czasie oczywiście nic. Od jakis 3 tyg. jest poprostu b. słabo i wiem, ze sam sobie z tym nie poradze (wszystkie objawy bym zniósł ale ściśniete serce jest nie do zniesienia). Dlatego moje pytanie do ludzi z Gdyni, bo zupełnie nie wiem do jakiego lekarza sie udać. Czy są jacys dobrzy psychaitrzy, których polecacie? Czy jest wogole szansa, ze na nfz da sie leczyc? Czy raczej fundowac sobie prywatnie?
Jeśli ktoś chciałby polecić jakiegos lekarza a nie można na forum, prosze o wszelkie porady na maila:marimarko@wp.pl. Chętnie porozmawiam rownież z osobami, które maja doswiadczenie z ta chorobą.
Z góry dziękuje za odp.

przez kamilneo 15 kwi 2012, 20:27
Witam
Jestem z Kartuz mam 40 lat jestem "niepraktykującym " gejem, lecze się psychiatrycznie od ponad 15 lat na depresję organiczną, leczony wieloma lekami, bez większego rezultatu. 2 lata temu w szpitalu psychiatrycznym - próba samobójcza.
Pracuję, ale z ludzmi nie utrzymuję żadnego kontaktu, albo jestem w pracy , albo siedzę w domu. Jak na prawdziwego geja przystało powinienem balować i szaleć po knajpach...., ale nie robie tego już od bardzo dawna, bywało tak że aby poprawić sobie humor sięgałem po narkotyki, ale tez z małym skutkiem, bo nigdzie się nie pokazywałem i nie miałem do tego dostępu.
Teraz jestem na granicy, często myślę o śmierci, mam sporo psychotropów, ale mogę też mieć dostęp do broni - przystawić do skroni i... po wszystkim....
Oktawian Teperski

przez pannaAlicja 15 kwi 2012, 20:32
marimarko, kamilneo, witajcie na forum i w naszym gdyńskim (trójmiejskim) wątku...
Więcej nie mam siły pisać, bo sama obecnie jestem w rozsypce...
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez Agasaya 16 kwi 2012, 21:00
ram, to zależy od pogody ale raczej po ciemku daleko łazić nie będziemy ;)

marimarko, Polecam NZOZ Syntonia w Gdyni, ul. Zgoda 9. Obaj przyjmujący tam psychiatrzy są dobrzy i wizyty są na NZF. Nie czeka się też długo. Gorzej z psychoterapią bo ja tam od listopada czekam :roll:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez anielka13 17 kwi 2012, 22:21
no i ja się przyłączę.. przywitam.. cześć.. jestem Anielka ze Starogardu Gdańskiego :)
"..i chciałabym być niewidzialna.."

przez pannaAlicja 17 kwi 2012, 22:50
marimarko, no kurcze coś z moimi funkcjami poznawczymi nie tak, odpisałam Ci na pw i zaprosiłam do wątku a Ty już tu jesteś przeciez :)

anielka13, witaj :)

Ludziska, to jak w sobote? o której i gdzie?
Proponuję 18tą może pod contrastem? jak nie będzie tam miejsca, to się przejdziemy do Dockersa w gemini albo spijemy się na plaży xD

przez Kiya 18 kwi 2012, 01:29
pannaAlicja, plażę Wam odradzam, wciąż jest bardzo zimno :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez ram 18 kwi 2012, 09:34
Ale się pogoda zmieni, hope so!:)
ram

przez pannaAlicja 18 kwi 2012, 11:05
to może jakieś inne miejsce?

Kiya a Ciebie nie będzie?? ;(

Sortuj wg