[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez ram 22 lut 2012, 19:55
Hmm,jak mamy to rozumiec?:-D
ram

przez Guzik 22 lut 2012, 20:27
Tak, że wcześniej jestem niedostępna.

-- 22 lut 2012, 20:45 --

może dość niefortunnie to brzmi.... w każdym rasie pasuje mi po 19.00 :D

przez hackthebrain 24 lut 2012, 12:53
no widze ze wreszcie sie cos ruszylo - po latach ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pannaAlicja 24 lut 2012, 13:59
Słuchajcie, wiecie, że ja jestem też na forum chadu i tak sobie myślę, że może zrobimy zlot nasz i połączymy z ekipą (raczej niewiele ludzi) z mojego forum?? Założyłabym tam temat z informacją, że mamy taką ekipę i może ktoś by był zainteresowany :)
Działamy jak ekipa terapeutyczna bardziej, leczenie śmiechem, rozmowy nocne i przytulaski na do widzenia ;P
Myślę, że można by było rozszerzyć działalność a i może zrobić z tego jakieś cykliczne spotkania i ogłosić się w PZP i strone internetową grupy terapeutycznej bez terapeuty.... no no mam miliony pomysłów, może założymy sobie nr KRS i zarejestrujemy się i....
aaa :D
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez ram 24 lut 2012, 17:18
I musimy mieć swojego kandydata na prezydenta i stosunek do/za:) euro, (g)łupków, małżeństw homo-homo oraz uprawiania konopnickiej. Ja mogę iść na rzecznika narzego nierządu

-- 24 lut 2012, 17:20 --

I prawo do wcześniejszej emerytury

-- 24 lut 2012, 17:29 --

Kiyę na premiera, Alicję na ministra energetyki a Guzikowej tekę ochrony środowiska.
ram

przez Vilgefortz 24 lut 2012, 18:16
ja chce byc od spraw zagranicznych

przez carlosbueno 24 lut 2012, 18:39
mi by starczyła europarlamentarna dieta plus miejsca w zarządach spółek
Największy Forumowy Maruda

przez ram 24 lut 2012, 20:18
Vilg, zdecydowanie. Parytet być musi:)
ram

przez pannaAlicja 24 lut 2012, 22:15
W końcu jestem w domku na cały weekend... i mimo, że rano nie chciałam opuszczać oddziału... było mi tam cudnie i zaczęłam na niego nawet mówić "dom", to teraz sobie nie potrafię wyobrazić innego "domu" niż mój własny, w którym jestem teraz :D

Ale to posrane xD

To 3 marca może nas być więcej... :D:D:D:D Zobaczymy co da się zrobić, proponuję też od razu rzucić kilkoma lokalami z większą ilością krzeseł lub innych siedzisk.... no chyba, że pójdziemy na żywioł i zdecydujemy się na plażę xD

przez ram 24 lut 2012, 22:38
Właśnie z pomocą Policji rozprawiłem się z bydłem w postaci kilkunastu rozwydrzonych nastolatków i nastolatek. Jednego sobie zatrzymałem na wypadek przyjazdu Policji z Ballantinesem w dłoni, ale, jako że mamy Wielki Post, nie zabezpieczyłem materiału dowodowego. Sprawa jednak załatwiona ugodowo. Jeden z gości stwierdził, że jestem zdrajcą. ciekawe określenie:)
ram

przez Flav 25 lut 2012, 00:06
cześć. od poniedziałku będę "rezydować" 6 tygodni na oddziale psychosomatycznym w szpitalu marynarki wojennej, no i chciałabym Was spytać czy ktoś ma wyrobioną opinie na temat tego miejsca?
il faut porter encore en soi un chaos pour pouvoir mettre au monde une étoile dansante

przez pannaAlicja 25 lut 2012, 11:30
Flav, ciekawa jestem tego szpitala, jak dotąd nigdy nawet nie przeszłam przez jego próg, więc nic nie wiem o nim, ale jak już tam trafisz to opisz wrażenia :)

Ram, no co Ty takie rzezy na naszej dzielni??? :D

przez ram 25 lut 2012, 18:28
No właśnie, no właśnie. Nastolatki się zalęgły, ale udało się wyplenić:) Mój rewir jest już czysty :brawo:

-- 25 lut 2012, 18:29 --

Adrenalina w tym wątłym ciałku czasem potrafi zdziałać cuda:)
ram

przez Kiya 27 lut 2012, 12:35
Ależ u nas cicho się zrobiło. Smuteczek. Dobra, jako że zagrożono mi, iż następne spotkanie może odbyć się w Barbadossie, postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i samej rzucić kilkoma propozycjami.

Puby z żarciem:

Bohemian Club (Waszyngtona 21, Centrum Gemini) - opinie ma co prawda kiepskie, ale jako grupa indywidualistów powinniśmy ocenić to sami ;)

Charlie Music Pub (Jana Pawła II, przy alei Topolowej) - bardzo dobre opinie, tym bardziej warto sprawdzić ;)

Puby bez żarcia:

Tea-tralna Herbaciarnia w Teatrze Miejskim w Gdyni (Bema 26) - "Herbatę należy pić powoli, z szacunkiem, jak gdyby to ona była osią, wokół której kręci się świat, równo, bez pośpiechu w kierunku przyszłości. Thich Nat Hahn" http://www.tea-tralna.pl/ PIWO ZA 5zł! :shock: I brzmi klimatycznie.

Rockz Klub Muzyczny (Warszawska 5) - "Rockz Klub Muzyczny preferuje gitarowe grane ponad popularne klubowe rytmy. Częste koncerty młodych trójmiejskich zespołow, imprezy utrzymane w klimatach gitarowych brzmien, wieczory filmowe i wiele wiecej.." http://www.klub.rockz.pl/

Mefisto (Władysława IV 30A) - "Na codzień funkcjonuje jako przyjazny pub (od godziny 17.00 do ostatniego gościa) a w niektóre, wybrane weekendy miesiąca zamienia się w prawdziwą imprezownie sceny klubowej, którą rozkręcają dj-e trójmiejscy i nie tylko !" http://www.mefisto.com.pl/lokal.html Klubowe brzmienie nie brzmi zachęcające, ale jako "przyjazny klub" już dużo lepiej. Uwaga, mhrok :twisted:

Blues Club (Portowa 9) - "Najstarszy klub bluesowy w Trójmieście. WTOREK - Jam session bluesowe.ŚRODA - Jam session jazzowe.CZWARTEK - koncerty bluesowe.NIEDZIELA - ROCKOFON" http://www.bluesclub.pl/

Machina (Władysława IV 11 A, na tyłach kamienicy) - "Machina przyciąga swym klimatem i nie chodzi nam tutaj tylko o wnętrze ale również o atmosferę, pozytywnie nakręcone wszystkie elementy lokalu tworzą spójną całość!" http://www.machinapub.pl/ http://rozrywka.trojmiasto.pl/Nowy-pub- ... 48303.html

Piwnica Agharta - "Piwnica Agharta, wita codziennie od 17.00 do ostatniego klienta.Oryginalne piwniczne wnętrze w centrum Gdyni. Tu,piwo smakuje inaczej...Jeśli szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi przy dobrej muzyce,to już je znalazłeś..." http://www.piwnica-agharta.pl/

Uwaga, z wyżej wymienionych byłam tylko w Bluesie. Jak dla mnie trochę za głośno, ale mi jest wszędzie za głośno...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg