[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez pannaAlicja 11 lut 2012, 23:52
oki doki xD
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez ram 12 lut 2012, 10:48
Hej, fajna pogoda, lekki mrozik, morze i swojskie jadło na mecie:)

-- 12 lut 2012, 11:08 --

Ach, gdyby jeszcze padał śnieg...Zadzwonię gdzie trzeba i może się załatwi:)
ram

przez pannaAlicja 12 lut 2012, 13:55
:shock: udało Ci się! :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ram 12 lut 2012, 17:43
Wiem:-D wlasnie sie rozjechalismy:-D
ram

przez Flav 12 lut 2012, 17:52
Czy ktoś z Was mogłby polecić mi jakiegoś dobrego psychiatre i psychoterapeutę? psychiatra może być prywatny, ale psycholog już raczej nie, bo potrzebuję częstych wizyt... od czerwca w ogole nie jestem pod niczyja opieka, odstawiłam leki tak po prostu (leczylam się od 7 lat z przerwami i zawsze odstawialam leki nagle), niby bylo dobrze, stabilnie, potem mania, teraz juz nawet nie wiem co, niemoc, masa lęków i trochę nie daję rady sama. ale to tyle z użalania się. no i mam straszny problem z nowymi ludzmi, a co dopiero żeby się uzewnętrzniac. teraz bylby mój pierwszy raz kiedy poszlabym z wlasnej woli, samodzielnie. juz na grudzien się zapisałam do przychodni na Mickiewicza w Gd, ale nie poszłam... moze tym razem bym dała rade. kurcze, az mi glupio to pisac, zaraz mam mysli w glowie, ze kogo obchodzi ten publiczny ekshibicjonizm. nie mam problemow z pisaniem, ale już z prawdziwym kontaktem tak. może gdybym napisała wcześniej wszystko co mi jest (to bardzo dluga historia, 7 lat, wszystko od poczatku bym chciala zeby poznali) to byłoby prościej i oszczędziloby mi trochę stresu mowienia... no ale to tyle dygresji. znacie kogoś odpowiedniego?
il faut porter encore en soi un chaos pour pouvoir mettre au monde une étoile dansante

przez ram 12 lut 2012, 20:02
Obchodiz, obchodzi, tylko jak tak się w tym akurat wątku rozpiszesz, to można zgubić meritum, a chodiz Ci po prostu o dobrego psychologa i/lub psychiatrę w Trójmieście. Pytanie jeszcze, co to znaczy dobry. jaką przypadłość chcesz leczyć? Lekarze i psychologowie to nie alfy i omegi i każdy jest mocniejszy w jakimś obszarze i słabszy w innym..
ram

przez Flav 12 lut 2012, 21:03
przede wszystkim szukam psychiatry, psychiatra dobry dla mnie to taki którego nie będę się bała, sprawiającego wrażenie "ludzkiego", który nie ma mnie w d... . bo na takich nieciekawych tylko trafiałam póki co... i wychodziłam z większą beznadzieją. Z psychologiem już trudniejsza sprawa i chyba będę jednak musiała zainwestować w jeżdżenie do mojej dawnej terapeutki, nie jestem gotowa na tyle nowości.
a co do chorób to ja mam bardzo dużo przypadłości i długą historię, ale przede wszystkim ChAD i ed.
il faut porter encore en soi un chaos pour pouvoir mettre au monde une étoile dansante

przez pannaAlicja 12 lut 2012, 21:57
Psychoterapeutkę mogę Ci polecić w Gdyni, to jej strona: http://www.psycholog-pebe.pl/
Jest rewelacyjna, a jeśli jesteś studentką to masz taniej.

Co do psychiatry, cóż, liczą się subiektywne uczucia, więc ciężko kogoś poradzić. Są lekarze na Traugutta i na ul. zgody (koło Kwiatkowskiego) w Syntonii. To dobrzy lekarze.

Ram, a gdzie zdjęcia :)

przez Kiya 12 lut 2012, 22:10
pannaAlicja napisał(a):Jest rewelacyjna, a jeśli jesteś studentką to masz taniej.

A zniżka uczniowska też jest? :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez pannaAlicja 12 lut 2012, 22:37
chyba tak, nie wiem, napisz maila i zapytaj

przez Nino 13 lut 2012, 01:48
Widzę, że się sporo wydarzyło. Chęci okazały się słabsze od argumentów przemawiających na nie, tak też nie dołączyłem do żadnego spotkania. Szczerze ... przytłacza mnie to całe zgranie (w sensie waszej znajomości). Jeśli ktoś będzie miał za dużo czasu w najbliższych dniach to z chęcią porozmawiam na privie (o czym ? coś się wymyśli ... ). Może z czasem uda mi się wycisnąć parę rzeczy o których nie łatwo mi mówić w swoim towarzystwie. Co więcej, z chęcią posłucham drugiej strony (skromność przede wszystkim). Poza tym, może to będzie dobry krok w kierunku pierwszego spotkania :0 Dobranoc.

przez Vilgefortz 13 lut 2012, 17:59
Jestem na miejscu i spotkalem sie z Justice, ktora widze ze tu niezle sie angazuje

przez ram 13 lut 2012, 18:56
Załóżmy oddział zamiejscowy gdyńskiego wątku! Pozdrów, pozdrów i trzymaj się tam!
ram

przez pannaAlicja 13 lut 2012, 21:06
Vilgefortz, a śnieg macie? :D
trzymajcie się tam oboje, opowiadaj, jak jest :)

Sortuj wg