[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez ram 19 gru 2011, 07:25
Agasaya, to taki żart słowny, można przysolić w pieprzyniczkę, przypieprzyć w solniczkę, ja się nie przypieprzam wcale, nie mam ochoty, by mi ktoś przysolił, etc :P
ram

przez Amon_Rah 19 gru 2011, 12:56
ram2479 napisał(a):Chodzi o trzymanie sie jakiejs rzekomej zasady tylko wtedy,kiedy to dla danej osoby wygodne

-- 15 gru 2011, 17:14 --

.i cpaj sobie do woli,co mi do tego

Za ten tekst otrzymujesz ostrzezenie. Sam pale papierosy i nie zycze sobie zeby obrazano publicznie osoby palace, w tym mnie. Nastepnym razem zastanow sie co piszesz. Za klotnie na forum i PW powinienes dostac drugie, co rownaloby sie z banem. Daje Ci szanse na zastanowienie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez pannaAlicja 19 gru 2011, 13:01
KeFaS, masz w sobie tyle spokoju... wow po prostu :)
Dziękuję. I do następnego razu :)
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ram 19 gru 2011, 15:20
Widze,ze Agasaya dalej dziala,by mnie sie pozbyc.

-- 19 gru 2011, 15:28 --

Nie ma problemu.wywalcie mnie i po klopocie

-- 19 gru 2011, 15:34 --

Rozumiem,ze Agasaya dostala podobne ostrzenie?

-- 19 gru 2011, 15:45 --

Nie chcecie mnie w waszej spolecznosci,trudno.jak bede wieczorem przed kompem,to sam sobie konto usune, z systemem nie wygram:'(
ram

przez Agasaya 19 gru 2011, 15:53
ram2479, masz pw :roll:
Agasaya

przez Vilgefortz 01 sty 2012, 20:36
Cześć wszystkim - Czytam wasze wpisy i zazdroszczę wam tych spotkań. Jak ktoś by chciał się umówić na herbatkę lub kawę to zapraszam. Na piwo się boję bo jestem na depralinie i potem się nakręcam :P

przez Agasaya 01 sty 2012, 23:29
nooo kochani to mamy kolejną propozycję zlotu :smile:
Agasaya

przez Gas 02 sty 2012, 00:02
Witam wszystkich. Jestem Adam, mam 18 lat i jestem z trójmiasta. Sądząc po poprzednich postach wnioskuję, że piszę we właściwym temacie. Ale do rzeczy.
Ostatnimi czasy, a konkretniej od trochę ponad dwóch lat, czuję się ze sobą raczej niedobrze... Bywa, że jest w porządku, ale jeśli nie minie mi to po kilku godzinach, to po kilku dniach już na pewno. Sam do końca nie wiem, co ze mną jest... Po prostu nie mogę w niczym na dobre odnaleźć szczęścia, szybko tracę humor i motywację. Przez ten czas sporo przeszedłem, miałem dwie próby samobójcze i cały nawał zmartwień, nerwów i czego tam jeszcze. Coraz ciężej znoszę kolejne kłótnie, choć w związku układa mi się raczej dobrze. Jeśli wyczuję nerwową atmosferę, czasem po prostu siadam i zaczynam płakać, choćby nawet kłótnia była na żarty. Nie mam już nawet ochoty na seks...
Zawsze bardzo dobrze znosiłem nerwy, jestem raczej spokojnym i opanowanym człowiekiem, w opinii znajomych aż za bardzo. Ale ostatnio po prostu nie jestem w stanie już dłużej tego wytrzymać. Ukojenie zawsze przynosiła mi muzyka- jestem urodzonym melomanem. Czasem też pomagają jakieś zajęcia, hobby, gdy coś mnie pochłonie... Ale przez brak możliwości szybko się wypalam i znowu wpadam w ten nastrój. Zawsze otaczałem się małym gronem.
Ah, po co piszę... Słyszałem, że jest możliwość udać się na rozmowę z psychologiem, bezpłatną. Czemu tak? Do wszystkiego pchnęła (niemal przymusiła) mnie dziewczyna, sam nie widzę tej wizyty jako rozwiązania, ale chcę spróbować. Słyszałem, że wizyty są drogie, a sam jestem na utrzymaniu rodziców, których trzymam w nieświadomości i nie chcę tego zmieniać. Możecie mi kogoś polecić? Szukałem tu i tam, ale na dobre nawet nie wiem jak się za to zabrać, pod jakimi hasłami szukać. Z innego forum pchnięto mnie tutaj, może Wy mi pomożecie ?
Gas

przez Vilgefortz 02 sty 2012, 00:52
Agasaya, Podpisuję się pod tym obiema rękami

przez Waplo 02 sty 2012, 19:03
Gas mam nadzieję że ktoś Ci poleci dobrego psychologa lub psychiatrę na NFZ w Trójmieście . Ważne że się zdecydowałeś na wizytę bo jak się ma myśli i próby samobójcze to już nie są żarty. Sam widzisz ,że już nie dajesz rady więc jak najszybciej pędź do lekarza i opowiedz jak się czujesz. Możesz się też zgłosić jak najszybciej do swojego rejonowego psychologa czy psychiatry . Może się okazać ,że to najlepszy lekarz w okolicy .
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

przez Agasaya 02 sty 2012, 19:03
Gas, szukaj w poradniach zdrowia psychicznego... ja na Twoim miejscu zaczęłabym jednak od psychiatry i poprosiła o skierowanie na psychoterapię... bo sam psycholog tu nie wiele zdziała moim zdaniem. Wszystko można załatwić na NFZ

-- 02 sty 2012, 19:03 --

to co z tym zlotem ? :smile:
Agasaya

przez Gas 02 sty 2012, 19:39
Dziękuję wszystkim za pomoc, zarówno tutaj jak i na PW.
Czemu do psychiatry, a nie psychologa? Nie chciałbym przyjmować żadnych leków... później ktoś mógłby jakoś sprawdzić czy brałem takie leki?

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Gas

przez Lord Kapucyn 02 sty 2012, 19:53
Gas napisał(a):Czemu do psychiatry, a nie psychologa? Nie chciałbym przyjmować żadnych leków... później ktoś mógłby jakoś sprawdzić czy brałem takie leki?

Bo to lekarz psychiatra daje skierowanie na psychoterapię w ramach kontraktu z NFZ. Wtedy korzystasz z psychoterapii nieodpłatnie. A jak chcesz iść prywatnie do psychologa to nie potrzebujesz skierowania.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Agasaya 02 sty 2012, 23:16
Gas, jak niby ktoś miałby sprawdzić czy brałeś takie leki? i po co? to raz. a dwa że nie musisz brać leków ale... j.w.
a trzy to nawet gdyby była możliwość sprawdzenia to co z tego? wiesz ilu ludzi wcina antydepresanty lub wcinało kiedyś i wcinać będzie? wg. statystyk co 10 Polak ma depresję lżejszą lub cięższą, a to by oznaczało że statystycznie na 40 osób jadących jednym autobusem, 4 mają depresję i wcinają lekarstwa :mrgreen: :mrgreen:
także śmigaj do psychiatry, tu skierowania nie potrzebujesz wcale a on da Ci skierowanie na terapię i wspólnie ustalicie czy będziesz brać leki czy nie ;)
Agasaya

Sortuj wg