[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez Lord Kapucyn 03 gru 2011, 00:21
Gwałciciele, zboczeńcy, lovelasy, pederaści... ja was wszystkich zbanooować chcęęę. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kiya 03 gru 2011, 00:22
Mad_Scientist, coś sugerujesz? :smile:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Lord Kapucyn 03 gru 2011, 00:22
Ależ nie, no skążde znowu, gdzież coś takiego mogłoby mi przejść przez myśl, a tfu. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 03 gru 2011, 00:24
Mad_Scientist, takie teksty w połączeniu z tym awatarem... po prostu wymiękam :D

przez ram 03 gru 2011, 22:17
I jeszcze filatelistów zbanuj:)

-- 11 gru 2011, 19:50 --

Oj widzę, że znów muszę wziąć sprawy w swoje wiotkie rączki. Proponuję meeting 17.12.2011 przed mcdonaldem w Gdyni Orłowie, godz 12:00 w samo południe innymi słowy, chociaż na nocną przygodę..... no nie ważne, roześlę wici na PW potencjalnie zainteresowanym homo sapiens sapiens. Proponuję spacerek do koliby a potem się zobaczy, tym razem jednak dziewczyny mnie nie upiją, nie dam się!!!
ram

[Gdańsk]

przez Marek1991 13 gru 2011, 18:17
Melanż dobra sprawa :D

[Gdańsk]

przez Agasaya 13 gru 2011, 21:13
hej. w wątku Gdynia i okolice dzieje się o wiele więcej. ostatnio odbyło się parę spotkań i oczywiście były też osoby z Gdańska :smile:
Agasaya

[Gdańsk]

przez Marek1991 13 gru 2011, 21:44
W zaburzeniach lekowych, to, czego się boimy, jest dokladnie tym, co powinnismy zrobic.

Trzymajcie sie tego a bedzie Si i nie dajcie sie bo zycie zbyt piekne by jakies leki Was przezwyciezyly. W dzisiejszych czasach trzeba byc twardym po prostu. Ja sam wymiekam ale nie mam lekow tak jak Wy tylko czerwienienie sie twarzy no i tam pojedyncze sytuacje napedzajace to zjawisko. To Wy jestescie kreatorami dalszego zycia i tylko wylacznie wy macie wplyw na jego dalszy los , takze trzeba walczyc do samego konca. Pamietajcie , ze najlepsza obrona jest atak gdy cos nas atakuje a nie robimy nic nie mamy szans na wygrana. W zyciu trzeba co jakis czas stawiac czola roznym sytuacja i bedzie tak niestety do konca naszych pieknych dni :) wiem , ze te slowa ktore ja Wam tutaj pisze zapewne kazdy zna ale warto czasem kogos pocieszyc szczegolnie gdy wiem co to znaczy i wiem , ze to jest klopotliwy problem. Najgorszym lekiem jaki moze byc jest myslenie i poprzedzanie leku ktory w nas tkwi lecz wiem tez jak bardzo trudno jest nie myslec o sprawach ktore dotykaja nas najbardziej. Sa one tak gleboko w psychice zakodowane , ze bardzo ciezko je wypedzic. Nie raz myslalem , ze jestem zdrowy kiedy to dzien przezylem b.fajnie a nastepny dzien niestety zrobil mi wiele sytuacji np.stresujacych i znow to samo. Mi np. bardzo pomaga chodzenie do kosciola co niedziele. Rozumiem , ze ktos moze nie wierzyc lub miec inne wyznania ale mnie to wycisza i poprzez modlitwe czuje , ze ktoregos dnia bedzie dobrze. Jesli swiat bedzie rozwijac sie tak jak rozwija czyt. w kierunku niestety gorszym to glowe dam sciac , ze ludzie z roku na rok coraz to czesciej beda popadac w fobie , depresje i tylko naprawde mocni wytrzymaja. I teraz jeszcze jedna wazna sprawa :

Pomyslcie sobie ile pieknych chwil , rzeczy , sukcesow odbiera wam Wasza fobia lub inne schorzenia. Zobaczcie ile byscie mogli zrobic nie posiadajac lekow ile rzeczy ktore bardzo lubicie musicie pozostawic , gdyz lek jest silniejszy od Was. Dla tego warto walczyc bo te chwile moga jeszcze sie spelnic.

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością.

przez Agasaya 14 gru 2011, 16:30
Halo halo kochani
w sobotę wybieramy się z Kiyą na małe piwko.
ktoś jeszcze chętny?
zapraszamy :smile:
Agasaya

przez Guzik 14 gru 2011, 16:45
Ja! Ja! Ja!

przez Kiya 14 gru 2011, 16:49
ram2479, wybacz, chyba nikt nie zauważył Twojej propozycji przez to, że była w formie zedytowanego posta...

przez Agasaya 14 gru 2011, 17:26
ale mi się nie chce jechać do Sopotu :-|
Agasaya

przez Kiya 14 gru 2011, 17:41
Agasaya, oczywiście, że nie pojedziemy do Sopotu. Mamy demokrację, zostajemy w Gdyni :twisted: Proponuję to miejsce w Gemini w którym byliśmy ostatnio, ładne i ciepłe, w razie głodu blisko do kebabów ;) Czego chcieć więcej? :mrgreen:

przez Agasaya 14 gru 2011, 17:49
Kiya, nie wiem gdzie byliście ostatnio :smile: w Bohemie?
Agasaya

Sortuj wg