[Jelenia Góra ] Zgorzelec i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Jelenia Góra ] Zgorzelec i okolice

przez skarb80 03 gru 2008, 18:34
cześć
dobrze, że zdecydowałeś sie na leczenie. Ja z tą decyzją zwlekałam bardzo długo...za długo.
Dziś ide na psychoterapie, zawsze po wizycie jest mi dużo lżej. Na poczatku trudno mi było sie otworzyć, a teraz nie mogę przestać o sobie opowiadać.
Ostatnio w moim zyciu wiele sie dzieję, nerwica daje mi popalić, byłam tez u psychiatry przepisał mi znowu to samo, leczę sie u niego już od kilku m-cy a poprawy nie ma. Zastanawiam się aby poszukac jakiegoś dobrego specjalisty np. we Wrocławiu. Moze zaczekam do Nowego Roku i zobaczę co z tym dalej zrobić...

pozdrawiam

przez Aniula Czarnula 13 gru 2008, 23:44
Witam Jest nowa na forum ,mieszkam w Jeleniej Górze.Pozdrawiam ludzi z mojego miasta i okolic :D

---- EDIT ----

Skarb ja wlasnie jestem po 1 wizycie u Pani Doktor we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona.Lecze sie od 4 lat i to jest moj 3 lekarz.Bardzo konkretna babka.U mnie tez przyszla pora na zmiane lekarza i leków,a czy skutecznie czas pokaze.Pozdrawiam.
Dobro zawsze wraca....

przez skarb80 25 gru 2008, 23:04
Witam
Ja jestem zniechęcona leczeniem w moim miescie, tez się zastanawiałm zeby poszukac dobrego specjalisty we Wrocławiu ale jaką mam pewność, że mi pomoże,! Może ktoś ma namiary na dobrego psychiatre we Wrocławiu.?

Do Aniuli!
Mozesz napisac jakie leki bierzesz albo jakie brałas?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aniula Czarnula 28 gru 2008, 00:24
hej Skarb80 :D Lecze sie od 4 lat..bralam efectin,zomiren,coaxil,cital,fevarin...wiecej nie pamietam :lol: zafne z tych lekow mi nie pomagaly oprocz zomirenu,ale niestety dlugo go nie mozna brac :( Teraz mam nowy lek po ktorym czuje sie w miare dobrze tzn,nie mam skutkow ubocznych jak min.sennosc,zawroty glowy itp.nazywa sie Moklar i biore go z najmmniejsza dawka zomirenu,ale go mam tylko na miesiac.Zaczelam sie leczyc we Wrocku,po pierwszej wizycie jestem zadowolona z lekarki i lekow jakie mi przepisala :D jesli chcesz cos wiecej wiedziec to pisz.Pozdrawiam serdecznie :D
Dobro zawsze wraca....

przez skarb80 28 gru 2008, 22:05
Hej
ja przestestowałam już sporo leków psychotropowych i róznie sie po nich czułam ale żaden nie pomogł mi na tyle aby pozbyć się nerwicy. Moklar też kiedyś brałam, lerivon, cloranxen,- i jeszcze pare innych, po Alvente miałam straszne kołatanie serca i w ogóle byłam na pol przytomna.
Tu w miescie chodze juz do drugiego psychiatry i z zadnego nie jestem zadowolona. Napisz jak mozesz jak znalazłas dobrego psychiatre we Wrocławiu (czy ktoś Ci moze polecił) czy po prostu z -netu!?
Dzis mam jakis gorszy nastroj, zawroty głowy, osłabienie i ogolnie samopoczucie do d..py, czasem mysle ze to pogoda, ale nie moge przeciez wszystkiego zrzucac na nią!!!

pozdrawiam

przez Aniula Czarnula 29 gru 2008, 20:26
skarb to podobnie jak ja.Tez przetestowalam sporo i po wiekszosci z nich czulam sie fatalnie,nie bylam w stanie normalnie funkcjonowac :( a co do psychiatry to znalazlam Ja w necie.Miala same pozytywne opinie no i wybralam sie do Niej.zalezalo mi,poniewaz w piatek wyjezdzam za granice i musze byc na "chodzie".Narazie jestem z tego leku zadowolona.Wydaje mi sie,ze Ty podobnie jak ja masz zle dobrane leki do tej poty.Jesli chcesz to podam Ci tel.do tej psychiatry na priv.Pozdrawiam cieplutko :mrgreen: Wiem co czujesz,znam takie samopoczucie bardzo dobrze i uwierz mi,ze ja tez mam rozne stany,ale teraz jakby mniej tych gorszych :D
Dobro zawsze wraca....

przez skarb80 29 gru 2008, 20:44
Witam
To bardzo fajnie, jak mozesz to podaj mi nr tel do psychiatry we W-cku. Wiesz ja już tyle czasu się lecze i czasem jestem tak zrezygnowana, ze mam wszystjkiego dość. Jednak ciagle probuje, szukam czegoś zeby z tego wyjść. Wydałam juz mnostwo pieniędzy na badania, leczenie, wizyty u lekarzy i....nic!!!Zrobię wszysko ,żeby z tego wyjść, mam synka (7 lat) on mnie bardzo potrzebuję, muszę jak nie dla siebie to dla Niego walczyć.
Będę bardzo wdzieczna za namiary na dobrego psychiatrę.

pozdrawiam

ps jak nie chcesz podawać publicznie telefonu, to moj adres e-mali: skarb_beata@o2.pl

przez Aniula Czarnula 02 sty 2009, 07:46
Skarb wyslalam Ci nr.telefonu mam nadzieje,ze doszedl :D Ja dzis wyjezdzam do Niemiec,nie bedzie mnie ok.2 mies. :( Zycze Ci powodzenia i wszystkiego dobrego :D Jak wróce to sie odezwe :D Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki :D
Dobro zawsze wraca....

przez and 02 sty 2009, 19:40
witam Was , jestem tu nowy

a mieszkam miedzy Bolesławcem a Lubaniem. w Nowogrodzcu dokladnie i zapraszam do rozmowy niekoniecznie o chorobie . moje gg 6568633
and

przez Anuśka 04 sie 2009, 16:03
Witam
wróciłam po długiej niebytności
deprecha już mnie kończy dojadać...

Pozdrawiam Jelonkę i okolice
Starszy 2004
Młodsza 2009

[jelenia góra] again

przez sequester 28 sty 2010, 07:13
Ktos z jeleniej lub okolic jeszcze tu zaglada?

przez izaiza111 04 lis 2010, 08:47
Odświeże temat :smile: Jestem z Bogatyni.Czy jest tu ktoś z okolic?Pozdrawiam

przez pikuś 17 lis 2010, 23:53
Witam.

mam nerwicę lękową od ok 15 lat (nieleczoną),o wyjściu na dwór mogę sobie pomarzyć, zero pracy, dziewczyny,ubezpieczenia w nfz,
czy w Bogatyni lub okolicach jest jakiś dobry psychiatra? prywatnie.

pzdr.

przez izaiza111 19 lis 2010, 12:38
W Bogatyni jest tylko jeden lekarz,który przyjmuję prywatnie.W zgorzelcu są super psychiatrzy,ja się tam leczę.Jakbyś chciał wiedziec więcej to pisz PW.Pozdrawiam

Sortuj wg