[Siedlce]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Siedlce]

przez 35szopen 01 mar 2016, 18:58
Purpurowy napisał(a):Nie mogę edytować postu, więc napiszę kolejny.
Jak ognia unikajcie oddziału psychiatrycznego szpitala miejskiego w Siedlcach. Jedyna pozytywna rzecz jaka mnie spotkała w związku z pobytem tam, to koniec pobytu. I to nie tylko ja tak uważam.
To właśnie na tym oddziale zastępcą ordynatora jest wspomniana wcześniej dorota sznajder-borkowska, o której nawet pisały kiedyś ogólnopolskie media w kontekście jednego z jej wyczynów wobec osoby która miała pecha dostać się pod jej "opiekę".

Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

[Siedlce]

przez Purpurowy 01 mar 2016, 19:47
35szopen napisał(a):Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

Cabaj jeszcze ogarnięty, ale sznajderowa to porażka. Media pisały o niej w kontekście sytuacji, w której jako biegły sądowy sporządziła na prośbę koleżanki fałszywe orzeczenie, nawet nie widząc się z oskarżonym.
A Adrianek w porządku chłop, chociaż dawno u niego nie byłem, bo już z pięć lat, ale bardzo dobrze go wspominam.

[Siedlce]

przez 35szopen 01 mar 2016, 23:47
Purpurowy napisał(a):
35szopen napisał(a):Ale Pan cabaj ordynator tego oddziału chyba jest ok? A co to za afera była? I co możesz powiedzieć o adrianku z przychodni Arka?

Cabaj jeszcze ogarnięty, ale sznajderowa to porażka. Media pisały o niej w kontekście sytuacji, w której jako biegły sądowy sporządziła na prośbę koleżanki fałszywe orzeczenie, nawet nie widząc się z oskarżonym.
A Adrianek w porządku chłop, chociaż dawno u niego nie byłem, bo już z pięć lat, ale bardzo dobrze go wspominam.

Adrianek wporządku to był kiedys. Teraz jest dobry tylko do papierkowych spraw. On już cierpi na wypalenie zawodowe chyba. To długa historia. Od 2005 do niego chodzę. Za 9 dni idę do Cabaja. Nie wiedziałem że w Siedlcach jest dwóch biegłych bo Adrianek i sznaiderowa?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Siedlce]

przez Purpurowy 02 mar 2016, 13:51
35szopen napisał(a):Nie wiedziałem że w Siedlcach jest dwóch biegłych bo Adrianek i sznaiderowa?

I jadźka orzechowska borucińska.
A Cabaj gdzie przyjmuje i jak u niego z terminami?

[Siedlce]

przez 35szopen 02 mar 2016, 20:08
Purpurowy napisał(a):
35szopen napisał(a):Nie wiedziałem że w Siedlcach jest dwóch biegłych bo Adrianek i sznaiderowa?

I jadźka orzechowska borucińska.
A Cabaj gdzie przyjmuje i jak u niego z terminami?

Ta orzechowska gdzie leczy bo cabaj to na swoim oddziale przyjmuje. Za tydz mam wizyte a zapisałem się tydz temu. A kwestia psychoterapii w Siedlcach jak wygląda?

[Siedlce]

przez Purpurowy 02 mar 2016, 21:01
35szopen napisał(a):Ta orzechowska gdzie leczy bo cabaj to na swoim oddziale przyjmuje. Za tydz mam wizyte a zapisałem się tydz temu. A kwestia psychoterapii w Siedlcach jak wygląda?

orzechowska to Ci powiem że nie wiem gdzie ona teraz urzęduje. A kwestia psychoterapii to niestety nie bardzo mogę cokolwiek Ci doradzić, bo byłem u masy psychologów i terapeutów jak jeszcze nie miałem 18 lat. Potem Hawryluk, później do Warszawy a teraz chodzę do takiej co się zajmuje zaburzeniami ze spektrum autyzmu i tylko takich klientów przyjmuje. Wiec jeśli chodzi o psychoterapię dorosłych w Siedlcach to niewiele mogę powiedzieć.

[Siedlce]

przez 35szopen 04 mar 2016, 01:07
Purpurowy napisał(a):
35szopen napisał(a):Ta orzechowska gdzie leczy bo cabaj to na swoim oddziale przyjmuje. Za tydz mam wizyte a zapisałem się tydz temu. A kwestia psychoterapii w Siedlcach jak wygląda?

orzechowska to Ci powiem że nie wiem gdzie ona teraz urzęduje. A kwestia psychoterapii to niestety nie bardzo mogę cokolwiek Ci doradzić, bo byłem u masy psychologów i terapeutów jak jeszcze nie miałem 18 lat. Potem Hawryluk, później do Warszawy a teraz chodzę do takiej co się zajmuje zaburzeniami ze spektrum autyzmu i tylko takich klientów przyjmuje. Wiec jeśli chodzi o psychoterapię dorosłych w Siedlcach to niewiele mogę powiedzieć.

A kto Ci dał skierowanie na terapię do wawy? Czy to prywatnie....ale to musiało sporo kosztowac. Z psychoterapia w siedlcach jest lipa bo kolejki po rok czasu. Mi się udało dostac na psychoanalizę grupową. Po za tym innych możliwości chyba nie ma.

[Siedlce]

przez Purpurowy 04 mar 2016, 14:37
35szopen napisał(a):A kto Ci dał skierowanie na terapię do wawy? Czy to prywatnie....ale to musiało sporo kosztowac. Z psychoterapia w siedlcach jest lipa bo kolejki po rok czasu. Mi się udało dostac na psychoanalizę grupową. Po za tym innych możliwości chyba nie ma.

Do Warszawy prywatnie chodziłem.

[Siedlce]

przez DarkerThanBlack 13 cze 2016, 00:23
Mam 18 lat jestem z Siedlec jeśli jest ktoś chętny może do mnie napisać

[Siedlce]

przez miuciia 30 lip 2016, 21:44
Jest tu ktoś z Siedlec nadal chętny na spotkanie?

[Siedlce]

przez Purpurowy 30 lip 2016, 21:45
miuciia napisał(a):Jest tu ktoś z Siedlec nadal chętny na spotkanie?

Wciąż bez przerwy liczę że kiedyś coś się uda tu zorganizować. ;)

[Siedlce]

przez Wellness0 05 wrz 2016, 09:12
W Siedlcach jest wiele miejsc na odreagowanie nerwów.

[Siedlce]

przez Wellness0 05 wrz 2016, 09:25
Jeśli musisz iść na terapię to jestem za, taka zmiana może ci dużo pomóc i ułatwić życie wśród innych ludzi,którzy mogą nie rozumieć twojej dolegliwości
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.zakaz_reklam_z_pozdrowieniami_od_administracji

Sortuj wg