[Siedlce]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Siedlce]

przez Magda 10 kwi 2006, 18:14
Szukam nerwicowców z Siedlec. Razem raźniej.

przez Tremor 25 lip 2006, 22:09
Ja mieszkam gdzie indziej, ale w Siedlcach studiuję i to miasto jest mi bliższe niż moje własne. Gdzie w Siedlcach można sobie pomóc w nerwicy?

przez Magda 06 sie 2006, 17:30
Witam Dawno nie zaglądałam na forum. Odezwij sie do mnie na gg 7955340. To sobie pogadamy o naszych bolączkach. Może coś Ci doradzę, jesli chodzi o leczenie. W grupie zawsze rażnij :D Magda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: [Siedlce]

przez Moteuchi Yota 16 paź 2006, 17:22
Magda napisał(a):Szukam nerwicowców z Siedlec. Razem raźniej.

Witaj. To wspaniale, że znalazłem kogoś z Siedlec, już sam chciałem zaczynać nowy temat, ale już nie muszę :smile: Nie znam jeszcze nikogo z Siedlec, kto miałby nerwicę tak jak ja, więc tymbardziej się cieszę, że znalazłem ten temat.

Jeśli w ciągu tygodnia zdążę się wyrobic z napisaniem wiadomości na gg do Ciebie, to powinno być dobrze :lol: A tak na poważnie, jeden z moich najgorszych objawów to straszna dokładność w podejmowanych czynnościach i masa lęków przed popełnieniem błędu chociażby podczas wpisywania numeru gg gdy chcę dodać kogoś do listy kontaktów, a to tylko przykład jeden z setek..tysięcy.. innych podobnych :?

Ps. Oczywiście z tym tygodniem to był żart, nie jest aż tak źle :D Jeszcze dzisiaj postaram się odezwać.

Pozdrawiam.

przez Varabi 02 lis 2006, 09:28
O! Jaki ładny topic! Cóż za niespodzianka! Ludki z mojego miasta się tu pałętają. :D Czuję się, jakbym UFO zobaczył! ;)
A poważnie –
Moja znajoma powiedziała kiedyś: „Nikt, kto tego nie doświadczył, nie zrozumie”. Ludzie, których choroba ta nie dotknęła, nie są w stanie nas zrozumieć. Niektórzy nie są w stanie nawet wyobrazić sobie opisywanych przez nas sytuacji. Nie zdają sobie sprawy z tego, że proste dla nich czynności mogą być czasem dla nas wręcz niewykonalne. „To aż tak?” – dziwią się. TYLKO tak! Na szczęście, dziś TYLKO tak, kurna! :P W takich momentach ma się chęć pogadać z kimś, kto ma tak samo, albo przynajmniej podobnie. Z kimś, kto zrozumie. Więc jeśli te czasy nadejdą i przypadkiem najdzie Cię chęć kontaktu z pewnym znerwicowanym typem z Twojego podwórka – pisz śmiało. :)

przez Adaś2222 05 lis 2006, 12:11
popieram bardzo ladny topic :) ja moze sie niedlugo odwaze to pogadamy

przez Grzegorz 01 sty 2008, 21:10
To i ja się dopisuję do listy.
Czy znerwicowani siedlczanie jeszcze czasem tu zaglądają?

Miasta

przez Magda 02 mar 2008, 00:55
Całe wieki mnie tu nie było. Przez blisko dwa lata kilka osób z siedlec tu zawitało. Ciesze się, ze nie jestem sama. Jedno co mnie dziwi, to odzywają się sami panowie. Czyżbym była jedyna siedlczanka która trawi ta dolegliwość. No cóż...mimo wszystko zapraszam na moje gg. jest nadal aktualne. pozdrawiam

przez nariko19 20 lip 2008, 12:04
ja równiesz jestem z siedlec i mam straszny lęk do ludzi, cieżko będzie mi sie spotkac ale razem jest zawsze łątwiej to jest dobre ze bedziemy na wzajem siebie rozumieli a nie tylko ponizanie i wysmiewanie . Więc gdzie sie spotykamy moj e-mail nariko19@wp.pl zapraszam. Magda sprubuje sie odezwac na twoie gg pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Zna ktoś dobrego psychologa i psychiatrę w Siedlcach?

przez Uren 18 sie 2009, 13:49
Cześć. Zna ktoś dobrego psychologa i psychiatrę w Siedlcach lub Łosicach? Błagam o jak najszybszą jakąkolwiek pomoc, od kilku miesięcy moje życie to koszmar, dłużej już nie mogę.
Trzymajcie się nerwusy, trzeba walczyć z całych sił, nie wolno się poddawać.
Ostatnio edytowano 29 paź 2010, 10:35 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączone z odpowiednim tematem.

Re: Zna ktoś dobrego psychologa i psychiatrę w Siedlcach?

przez wciacia 18 sie 2009, 17:09
ja znam najlepszego psychiatre na świecie i przyjmuje właśnie w siedlcach. nazywa sie mirosław adrianek i przyjmuje bezpłatnie na ul.Mylnej 3.
jeżdziłam do niego 150km.
wciacia

przez las 12 lip 2010, 21:41
jest jeszcze ktoś na forum z Siedlec?
las

przez wiejskifilozof 20 paź 2010, 10:16
To ja mogę też pomóc , jeżdżę do doktor Krystyny Kwiatkowskiej .

[Dodane po edycji:]

To ja mogę też pomóc , jeżdżę do doktor Krystyny Kwiatkowskiej .

przez anakonda 20 paź 2010, 22:56
mąż mojej chrzestnej jest psychiatrą - psychoterapeutą w siedlcach właśnie...
gdyby ktoś potrzebował taniej wizyty, to mogę spróbować zagadać..
ale nie wiem nic czy jest dobry, czy nie..
anakonda

Sortuj wg