[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez bielsko 12 cze 2013, 22:42
data: sobota 15.06.2013
miejsce spotkania: Dworzec Główny PKP (wejście główne)
godzina: 15.00 (wstępnie)
osób: 3

W razie czego kontakt na pm, albo gg: 1165524 (Paweł).
Zapraszam wszystkich :-)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 cze 2013, 09:50
Gdyby ktoś chciał się spotkać w bielskiej sferze w dniu 06.07 (tj sobota,za tydzień) niech da znać na,pw lub gg.
(wstawiałem identyczny post w innym temacie,ale może tam tyle osób nie zagląda)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 cze 2013, 09:54
lansowanie się w sferze zawsze spoko, ale jak dla mnie zbyt odległy termin :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Monika K. 30 cze 2013, 14:36
Ja mogę się spotkać, ktoś jeszcze chętny?

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 30 cze 2013, 22:07
He he nie ma to jak w Sferze się spotkać :P
tam jest zawsze trylion ludzi ;)

Co tam Bielszczanie? 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 30 cze 2013, 22:57
He he nie ma to jak w Sferze się spotkać

Jedyne miejsce które w BB jako tako znam :mrgreen: ,ewentualnie jeszcze dworzec kolejowy kojarzę :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Monika K. 30 cze 2013, 23:37
W Sferze, koło Zary:) heheh

-- 01 lip 2013, 08:37 --

Ja jednak nie będę mogła przyjść, bardzo przepraszam.

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 04 lip 2013, 16:53
MACIE MOZE JAKIES OPINIE NA TEMAT PSYCHYIATRY TOMECZEK W BIELSKU?

[Bielsko-Biała]

przez Beskideczka 07 lip 2013, 21:08
Witajcie :) Jestem z okolic Bieska przeczytałam wszystko co tutaj naskrobaliście:)Mam pytanko czy ktoś pogada,wesprze?Kto jak nie taka osoba,która to przeżywa...Okazuje się,że prawdopodobnie ta "cholera" przyplątała się do mnie i jest ciężko bardzo ciężko.Najgorsze są objawy somatyczne wrażenie,że zaraz się uduszę,zemdleję.Ktoś chętny żeby pogadać i wymienić się doświadczeniami jak sobie radzić z nerwicą i lękami?Będę wdzięczna.Pozdrawiam.

-- 10 lip 2013, 19:18 --

Hm...nikogo tu nie ma?Może to i lepiej ale liczyłam na jakieś wsparcie bo kto rozumie o czym mowa jak nie drugi "nerwicowiec".

[Bielsko-Biała]

przez Dżejmson 11 lip 2013, 20:20
Cześć, ja również cierpię na nerwicę, napisz na PW (pod moim postem) i naskrob coś o sobie ;)
Dżejmson

[Bielsko-Biała]

przez maraz 13 lip 2013, 13:30
witam wszystkich.
ja walcze z depresją. może ktoś chciałby pogadać, a może nawet spotkać się gdzieś na bielsku.
mam za dużo wolnego czasu i chętnie z kimś porozmawiam

[Bielsko-Biała]

przez noah 15 lip 2013, 10:49
Dzień dobry,

mam pytanie odnośnie oddziału dziennego leczenia nerwic na Olszówki. Czy ktoś chodził/chodzi na terapię grupową, tę 10 tygodniową? Byłem niedawno na "teście kwalifikacyjnym" i sugestia oraz propozycja jest taka żeby podjąć leczenie. Niestety praca na chwilę obecną uniemożliwia mi podjęcie takiego leczenia i 10 tygodniowe L4. Od kilku lat cierpię na bezsenność, mam bóle somatyczne. Niestety 4 dni temu rozstałem się ze swoją narzeczona po 5 latach związku i chyba czas się samemu sobie przyznać, że nie daję sobie rady w ogarnięciu siebie. Nie ma się już dłużej oszukiwać, że sam sobie poradzę i sam z tych problemów wyjdę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał swoje wrażenia z leczenia grupowego.

[Bielsko-Biała]

przez Beskideczka 16 lip 2013, 20:36
noah napisał(a):Dzień dobry,

mam pytanie odnośnie oddziału dziennego leczenia nerwic na Olszówki. Czy ktoś chodził/chodzi na terapię grupową, tę 10 tygodniową? Byłem niedawno na "teście kwalifikacyjnym" i sugestia oraz propozycja jest taka żeby podjąć leczenie. Niestety praca na chwilę obecną uniemożliwia mi podjęcie takiego leczenia i 10 tygodniowe L4. Od kilku lat cierpię na bezsenność, mam bóle somatyczne. Niestety 4 dni temu rozstałem się ze swoją narzeczona po 5 latach związku i chyba czas się samemu sobie przyznać, że nie daję sobie rady w ogarnięciu siebie. Nie ma się już dłużej oszukiwać, że sam sobie poradzę i sam z tych problemów wyjdę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał swoje wrażenia z leczenia grupowego.

Witaj:)Ja też się przyłącze do pytania bo w sumie u mnie bardzo podobnie.Chętnie pogadam.Pozdrawiam.

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 17 lip 2013, 19:55
odradzam tam jest masakra i na pewno nikomu tam nie pomogą

Sortuj wg