[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 21 sty 2013, 21:41
Bielsko nie śpi, Bielsko czuwa :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 21 sty 2013, 22:12
Thazek, Wartuje :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 21 sty 2013, 22:16
Jak mnie nie ma to niech ktoś inny pilnuje :D
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 21 sty 2013, 22:46
Thazek, Wartować można,tylko co z tego jak temat martwy,wiecznie ożywiać go się nie będzie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 23 sty 2013, 10:13
Bielsko znowu śpi :mrgreen:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 23 sty 2013, 22:49
Witam wszystkich.

Calineczka ja też chodzę na Kustronia do psychiatry prywatnie. Do psychologa również na Kustronia ale rzadko bo prywatnie. Chodziłam na Olszówki na grupową ale dałam rady tylko tydzień ze względu na bóle głowy przez które wylądowałam w szpitalu.
Chodzi ktoś do psychologa na nfz?

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 23 sty 2013, 23:25
Ja się zastanawiam czy ma sens chodzenie na terapię co dwa tygodnie bo koszty leczenia prywatnie są przerażające :shock: , mówią że zdrowie jest najcenniejsze. Dobrze, że na co dzień mam wsparcie najbliższych i wiele wiele pozytywnych rzeczy mnie spotyka z ich strony
ile płacisz za psychologa?
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 23 sty 2013, 23:48
Ja za psychologa 80zł więc gdybym chciała chodzić 2razy w tygodniu to 640zł poprostu mnie nie stać.Fajnie że masz w okół siebie życzliwe osoby. Bo mój facet to niebardzo rozumie.

-- 24 sty 2013, 00:49 --

Chodze do psychologa jak mnie stać nie zastanawiam się czy ma sens gdyż babka mi ładuje baterie.

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 24 sty 2013, 10:34
Mój facet czasem, aż za bardzo się o mnie troszczy, jakby moja nerwica była jakąś ciężką i nieuleczalną chorobą. Z drugiej strony bardzo często sami żartujemy z mojej "przypadłości", więc trzymamy zdrowy dystans do wszystkiego - mamy dość specyficzne poczucie humoru :mrgreen:

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 24 sty 2013, 16:17
Calineczka to fajnie. Mój facet też się troszczył lecz problem w tym że ja non stop jestem na coś chora. Jak nie anemia to półpasiec, to helikobakter pyroli i gastroskopia, tarczyce wyleczyłam potem szpital i potworne bóle głowy zakończone zabiegiem przegrody gdzyż uciskała gałki oczne i dostałam ciśnienia śródgałkowego. Między czasie grypa i alergia którą obecnie przerabiam. Także chyba już się poddał.
l

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 25 sty 2013, 17:51
czy ktoś coś wie o pani (psycholog) R. Mędrzak-Madusiok?

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 25 sty 2013, 19:32
Calineczka ja właśnie do niej chodze ona na Kustronia przyjmuje

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 25 sty 2013, 19:35
i jak ją oceniasz? Słyszałam, że bardzo dobry psycholog, ale w internecie mało informacji na jej temat mogę znaleźć :bezradny:

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 25 sty 2013, 19:38
To właśnie ona mi ładuje baterie. Ja zawsze jak tylko mnie stać to do niej ide. Super babka. Wziełam tam moją kumpele i też jest zadowolona.

Sortuj wg