[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 gru 2012, 17:09
Lunaria
stwierdziła na sam początek, że moje problemy związane są z tarczycą, więc zrobiłam wszystkie badania i tu niespodzianka, wszystko w normie, mam do niej jeszcze iść w poniedziałek. Jak mi powie, że jestem zdrowa i nie mam powodów do zmartwień to ją przycisnę i poproszę o skierowanie. Niech mi też poleci kogoś, a jak nie to mój narzeczony ma w rodzinie psychiatrę, ale już nie pracuje w BB, tylko gdzieś w Skoczowie - ja sama nazwiska nie znam.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 gru 2012, 18:01
Calineczka1990, Myślę że lepiej iść do zaufanego lekarza,nawet jeśli to kawałek dalej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 31 gru 2012, 14:25
Byłam dzisiaj jeszcze raz u swojej lekarki rodzinnej, bo kazała mi przyjść z wynikami badań i się trochę podłamałam. Skierowania mi nie dała, bo twierdziła że nie będzie mi potrzebne (podobno i tak nie trzeba skierowania do psychiatry), tak poza tym jestem zdrowa (bo wyniki wyszły doskonałe). Chciała mi wcisnąć Lorafen - ale się nie zgodziłam, bo nie chce brać żadnych leków - jeśli już to w ostatecznej ostateczności. Na dodatek na sam koniec stwierdziła, że z moim skrzywieniem kręgosłupa nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń fizycznych i uprawiać jakiegokolwiek sportu, czyli coś co sprawiało mi ogromną radość, wyciszało, pozwalało dobrze spać ma iść w odstawkę? nosz ku..a ;/
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 14 sty 2013, 14:38
są tam jakieś ludzie na Nowy Rok?

-- 14 sty 2013, 13:40 --

są tam jakieś ludzie na Nowy Rok?
Bo fajnie byłoby się z kimś spotkać jeśli ktoś miałby chęć i ochote :smile:

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 16 sty 2013, 11:07
teraz potrzebuję jakiegoś dobrego psychologa, do którego mogłabym chodzić regularnie na terapię. Nie wiem czy na nfz uda mi się chodzić w miarę często (mam wrażenie, że spotkania raz na jakiś czas u mnie nie pomogą za wiele), a prywatnie... hmm... może gdybym pracowała, byłabym w stanie wykładać pieniądze na leczenie. Jednak mówią, że zdrowie jest najważniejsze i warte każdej kwoty..

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 16 sty 2013, 12:21
czytałam,że na kustronia jest dobry terapeuta i chyba za darmo

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 16 sty 2013, 12:42
na Kustronia chodzę również do psychiatry, wiem, że tam jest psycholog. Jednak z tego co się orientuję to tam prywatnie przyjmują :(

(Ewa Białołęcka)

witam wszystkich - nowa na forum Bielsko

przez Nina30 17 sty 2013, 14:00
Witam wszystkich,

przypadkiem natrafiłam na to forum i postanowiłam się dołączyć
Gdyby mnie nie dotknęła ta choroba to nigdy bym nie uwierzyła co nerwica potrafi z człowiekiem robić
Jedyne co mogę powiedzieć to nie warto zwlekać, czasami trzeba po prostu przed samym sobą się przyznać ze ma się problem, to nie żaden wstyd, choć nie wszyscy tą chorobę potrafią zrozumieć.

jestem zakwalifikowana na terapie grupowa , mam stwierdzoną nerwice z objawami fizykalnymi, obecnie chodzę na spotkania z panią Nikiel.

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 17 sty 2013, 18:47
A to ile kosztuje?

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 18 sty 2013, 11:29
Ja płacę 100 zł za wizytę u psychiatry, z tego co wiem (choć mogę się mylić) u każdego będą podobne ceny. Ja sobie postawiłam za cel, że do dziś znajdę sobie terapeutę i póki co poszukiwania "darmowego specjalisty" idą kiepsko :? ktoś coś może wie o przychodni kolejowej na Traugutta?

-- 18 sty 2013, 15:13 --

bądź na ul. Mostowej?

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez ceriosen2 18 sty 2013, 19:30
Dzięki za informacje :smile:

[Bielsko-Biała]

przez sylwiha 18 sty 2013, 22:03
na Traugutta w przychodni kolejowej, jest rozmowa z psychologiem - nie nazwałbym tego terapią, trwa 30 minut i jest raz na dwa tygodnie. nie polecam.
F41

Sulpiryd 50 1-0-1

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 18 sty 2013, 22:14
sylwiha napisał(a):na Traugutta w przychodni kolejowej, jest rozmowa z psychologiem - nie nazwałbym tego terapią, trwa 30 minut i jest raz na dwa tygodnie. nie polecam.

dzięki, tego się właśnie obawiałam :(

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Nina30 20 sty 2013, 13:51
na olszówki można się dostać do psychologa, psychiatry i psychoterapeuty całkowicie bezpłatnie i bez skierowania od lekarza rodzinnego.
mi udało sie dostać w ten sam dzień, i wszystkie wizyty są bezpłatne również wszelkie testy.

Poradnia Leczenia Nerwic Bielsko-Biała
ul. Olszówka 102, tel.33 811-65-45 wew. 129

Sortuj wg