[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 23 gru 2012, 23:06
Thazek, Thazek, Układa się? zdrowie psychiczne i fizyczne czy jeszcze cie nerwice męczą?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 24 gru 2012, 10:26
Witajcie, polećcie kogoś dobrego z BB, nie stać mnie niestety prywatnie, więc w grę wchodzi tylko na NFZ. Sama też nie wiem czy najpierw powinnam iść do psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty :( póki co kilka dni temu byłam u lekarza pierwszego kontaktu, bo mam "rozstrojenie psychiczne", czuję się osłabiona, przybita, nachodzą mnie dziwne lęki, ataki paniki, serce bije jak szalone, a dodatkowo mam problem ze spaniem. Tak więc na sam początek zaleciła mi badania na tarczycę, po świętach się okaże czy muszę ją leczyć. Jeśli mimo to nie poczuję się lepiej, chcę pójść do jakiegoś specjalisty "od głowy"...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez findmysky 24 gru 2012, 13:29
Można powiedzieć, że ja też z okolic. :)
''Nienawidzę kiedy mówisz, że mnie znasz...
Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma...''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 24 gru 2012, 16:03
Saiga, Rożnie bywa, idealnie nie ma.
le wszystko zbliża się ku lepszemu. W końcu po ponad 3 latach walki musi być lepiej... ;)
Calineczka1990, Jak już zrobisz wszystkie badania do idź do psychiatry, to psychiatra zdecyduje czy masz iść
na terapię czy brać leki czy to i to. :smile:
findmysky, Z okolic czyli? ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez findmysky 29 gru 2012, 02:41
Thazek, Ustroń. A w Bielsku bywam często. :-)
''Nienawidzę kiedy mówisz, że mnie znasz...
Spróbuj mojego dnia a sparzysz się jak ćma...''

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 gru 2012, 02:56
Thazek, 3 lata...sporo,gratuluje wytrwałości.
Calineczka1990, Myślę że w tym wypadku psychiatra powinien być odpowiedni...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 gru 2012, 10:51
Dobrze, ludkowie kochani - polećcie zatem dobrego specjalistę (psychiatrę) w BB. Moja nerwica nie daje mi spokoju - tzn najbliżsi twierdzą, że mogę na nią cierpieć, ja też wysnuwam takie podejrzenia. Wczoraj odebrałam wyniki swoich badań, z których wynika że jestem "zdrowa jak ryba", wszystko mieści się w normie. Gdzie się teraz powinnam udać, słyszałam że na Olszówce leczą nerwice, ale wolę się oddać w pewne ręce, a nie udać do jakiegoś konowała :D i powiedzcie mi jak wygląda psychoterapia, gdyby mnie na nią posłali?

Miłego dnia :)
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 gru 2012, 14:22
Calineczka1990, Niestety nikogo konkretnego nie polecę w BB,bo sam nigdy u takowego lekarza nie byłem, i nie mogę nikogo polecić, z tego co poczytałem to Olszówka nie cieszy się zbyt dobrą opinią,ale nie wiem, - to tylko opinie z internetu i kto wie ile w nich prawdy...
Co do 2 pytania - zazwyczaj siedzisz i gadasz o nękających cię problemach,psycholog zapisuje i zadaje pytania, czasem daje rady itd... (w sumie byłem tylko raz).
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 gru 2012, 15:07
a może lepiej pójść od razu na psychoterapię? Czy na nią muszę mieć również skierowanie, jak do psychiatry? Moja lekarka pierwszego kontaktu, unika tematu, mimo że ja ciągle wspominam, że moje problemy mogą być na tle nerwowym.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 gru 2012, 15:15
Calineczka1990, Na to chyba również potrzeba skierowania...
Co do tego czy na psychoterapie czy psychiatra - Tu już zależy...jeśli męczą cię tylko objawy "biologiczne" - to opcja nr 2...
Jeśli masz jakieś problemy, czy coś cie dręczy i nie daje ci spokoju,próbowałbym psychoterapii.
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 gru 2012, 15:26
Problem w tym, że i fizycznie i psychicznie czuję się źle...jeśli moja lekarka nie będzie nadal chciała dać mi skierowania, będę musiała szukać kogoś prywatnie...

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 29 gru 2012, 15:52
Calineczka1990, W takim wypadku...chyba najlepiej połączyć obu lekarzy... i zweryfikować,czy te wizyty są konieczne...
Prywatnie to nie mały wydatek...ale sam nie wiem...mówi się że na zdrowiu niema co oszczędzać.
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 29 gru 2012, 16:39
Można zawsze do psychiatry chodzić prywatnie, a jak on da mi skierowanie na psychoterapię to na nią iść na fundusz :roll: . Kurczę, czuję że nie powinnam dłużej zwlekać, bo się wykończę jeszcze bardziej.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Lunaria 29 gru 2012, 17:00
Nie trzeba mieć skierowania do psychiatry, ani do psychologa. Co do terapii to jak będzie konieczna to psychiatra albo psycholog wyśle Cię. Na Twoim miejscu zaczęłabym od psychiatry, zwłaszcza jeśli masz problemy również fizyczne.
Nie mogę nikogo polecić, ale z pewnością jakiś dobry psychiatra się w Bielsku znajdzie.
Dziwne, że lekarka nie chcę Cię posłać do specjalisty skoro sama zgłaszasz taką chęć...
"Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce"

Sortuj wg